Направих си перманентен грим на веждите - Тема 4

  • 223 693
  • 739
# 315
В Бг.не се прави още.
Виж целия пост
# 316
Аз не бях и чувала за microblading.Бих опитала,от снимките в мрежата поне ,веждите изглеждат супер естествено.След година,бих пробвала нещо такова.Само че май ще се наложи да махам остатъците от старите вежди първо,ако реша.Между другото-каква е цената за премахване на перманентен грим със лазер?Не питам за точна цена,а само ориентировъчно и колко време след това може да се работи върху веждите(предполагам,че има някакъв оздравителен период след лазера)?
Виж целия пост
# 317
Аз останах с впечатлението, че се прави
https://www.facebook.com/198026736892422/photos/a.69224306413745 … ype=3&theater
https://www.facebook.com/198026736892422/photos/a.69224306413745 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 318
Явно се прави и в БГ.Сега ако се включи някой със преки впечатления и снимки ще е супер..
Виж целия пост
# 319
Kaisia, и аз се надявам някой да се включи, че ми е време и на мен да си ги оправя моите вежди.
Но не знам дали това, че имам стар перманентен ще е проблем да си ги направя сега по метода microblading.
Виж целия пост
# 320
Kaisia, и аз се надявам някой да се включи, че ми е време и на мен да си ги оправя моите вежди.
Но не знам дали това, че имам стар перманентен ще е проблем да си ги направя сега по метода microblading.
И на мен това ми е чуденката,за това попитах и за цени за премахване на перманент със лазер.Дано да се включи някой ,който си е направил веждите по този метод.
Виж целия пост
# 321
Алиска, сега научавам за Аделина Цанева.
На страницата и във фейсбук има снимки на правени вежди.

Ето едно клипче: https://www.youtube.com/watch?v=AddM1LafzIM



Разкошни вежди!!! https://www.youtube.com/watch?v=aFXI1P6QiBU


Виж целия пост
# 322
Според мен, разликата е, че с  тоя скалпел се влиза по на дълбото, а с машинка е по повърхностно.Така си мисля....Прави ми и впечатление, че с тая техника се правят по дебели вежди, всички снимки и клипове, които гледах са на такива...Иначе добре изглеждат.
Виж целия пост
# 323
Мисля,че до 4мл.влиза в кожата,аз съм виждала и тънки да правят,даже и напълно без никакви.
Виж целия пост
# 324
Здравейте, отскоро ви чета. Впечатлих се от работата на Аделина. Писах й на лично за цена и трайност на веждите. После намерих коментар в личния й профил, че цената е 350лв.
Редактирам се: трайността е от 6м до 2г, в зависимост от организма и кожата...
Виж целия пост
# 325
Ще чакаме отзиви за Аделина,този тип вежди ми харесват повече от показаните до сега.
Виж целия пост
# 326
И на мен ми харесват повече от светлосенки или 3d.

Добре Деси, приемам, че аз не съм разбрала, че ми е предлагана безплатна процедура с лазер за премахване. В такъв случай, ще приема предложението ти, защото това е единствения ми вариант засега. А за да сме полезни и на другите ще кача снимки след процедурата и да се види нагледно.
Ако си съгласна, пиши ми за да се разберем.
Какво стана с лазера?
Виж целия пост
# 327
И на мен ми харесват повече от светлосенки или 3d.

Добре Деси, приемам, че аз не съм разбрала, че ми е предлагана безплатна процедура с лазер за премахване. В такъв случай, ще приема предложението ти, защото това е единствения ми вариант засега. А за да сме полезни и на другите ще кача снимки след процедурата и да се види нагледно.
Ако си съгласна, пиши ми за да се разберем.
Какво стана с лазера?
Навярно Деси не е видяла, защото не ми е писала....
Виж целия пост
# 328
А защо не се свържеш ти с нея? Предполагам, че има дадени мейл и телефон. Wink
Виж целия пост
# 329
Тази ситуация започва да става комична. Аз казах каквото имам по въпроса, видя се кой лъже и се опитва да манипулира другите.
Очаквам доказателство със скриншот на разговор, където съм ти казала, че лазерната процедура ще ти струва еди-колко-си или ще ти вземем пари за нея. Аз също мога да пусна снимка на целия разговор обаче, за да се види колко пъти ти обиждаш и се държиш грубо, въпреки, че аз подхождам с разбиране през цялото време. Както и се вижда, че искаш гаранция ЗА СЛЕД РЕТУШ, не за след лазер. Всичко друго мисля вече беше обсъдено и се видя кой какво Simple Smile

И наистина спирам, защото нито аз имам толкова време, нито на другите им се чете едно и също вече няколко страници. След и последния отказ на дамата да ползва нашите услуги, дори безплатно предложените + това грубо и агресивно отношение към мен, не мисля, че има какво да направим повече за нея.
Извинявам се на всички, на които сме досадили  bouquet

Като че ли пишем романи, а никой не чете. Може би за това Деси не ти е писала - първо вероятно не чете, щото й е писнало от глупости... Второ вдигнала е ръце от някой, който вместо по начало да се опита да разбере какво му се предлага, плюе по форумите и слага етикети.
И както и да е, какво е това отношение, не видяла - не писала, освен да те вземе от вкъщи и да те докара до салона?! От написаното от нея се вижда, че не желае да се занимава повече с теб, но ако ти желаеш е редно ти да я потърсиш, щом като на лице е това, че тя е прекратила малоумната дискусия тук. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия