Направих си перманентен грим на веждите - Тема 4

  • 223 693
  • 739
# 330
Последният пост е на Ел...И това как видите ли е спряла да чете темата са пълни глупости за мен.Ел,пиши на въпросната дама,ако има желание да се разберете ще ти отговори.Аз съм си направила изводите за себе си,но това няма никакво значение..Според мен е от полза и за двете да се разберете-за теб,че  ще можеш да си направиш после нови вежди при друг,и за нея-така  всички ще знаят,че могат да разчитат на коректно отношение в този салон. Peace
Виж целия пост
# 331
Не мога да не споделя едни перфектни според моите критерии вежди. Мисля, че веждите са почистени изцяло. Невероятни са
Виж целия пост
# 332
Здравейте, момичета!
Благодарение на вас и тази тема се престраших и аз да си направя вежди! Направих си регистрация само за да благодаря на всички вас! Събрах кураж и го направих! Нямам търпение да изхвърля моливите и да не се притеснявам, че някой ще ми "забърше" веждата случайно! Веждите ми са на 4 дни и понеже аз съм си малко перфекционист съм им намерила малко кусури, но съм сигурна, че на ретуша ще се оправят нещата! Искам да кажа на всички момичета, които все още се чудят дали да го направят - ДЕЙСТВАЙТЕ! Аз направо се преродих! Сега мисля само и едни мигли да си сложа и гримирането сутрин вече ще ми отнема не повече от 5 мин  Mr. Green Peace

Отново ви благодаря!  Peace
Виж целия пост
# 333
Честито, breathin77!
Виж целия пост
# 334

Благодаря ти, Барелина!  Peace
Виж целия пост
# 335
Здравейте, момичета!
Благодарение на вас и тази тема се престраших и аз да си направя вежди! Направих си регистрация само за да благодаря на всички вас! Събрах кураж и го направих! Нямам търпение да изхвърля моливите и да не се притеснявам, че някой ще ми "забърше" веждата случайно! Веждите ми са на 4 дни и понеже аз съм си малко перфекционист съм им намерила малко кусури, но съм сигурна, че на ретуша ще се оправят нещата! Искам да кажа на всички момичета, които все още се чудят дали да го направят - ДЕЙСТВАЙТЕ! Аз направо се преродих! Сега мисля само и едни мигли да си сложа и гримирането сутрин вече ще ми отнема не повече от 5 мин  Mr. Green Peace

Отново ви благодаря!  Peace

Честито! Точно така се чувствам и аз!Имам сложени мигли и сутрин наистина се гримирам за 5 мин.
Виж целия пост
# 336
Съжалявам, че сте сте се чувствали в неприветлива обстановка. Стараем се обикновено да сме усмихнати и приятелски да обсъждаме нещата, ще си взема и от това бележка.
Не сме ви отказали рекламация, даже аз ви съобщих, че има такава опция, но ни поставихте пред свършен факт. Ако има проблем с миглите и започнат да падат бързо, обаждате ни се и ви ги оправяме безплатно. Така можем да преценим дали са залепени слабо или трябва да поправим нещо друго в цялата картинка. Вие писахте няколко дни след това, за да  ни съобщите, че сте разочаровани. Ако желаете, може да заповядате, за да ви сложим отново мигли безплатно bouquet
Цената на миглите се обсъжда и обявява преди поставянето. Вие се спряхте на пакет 60/80 лв, което зависи от гъстотата на миглите ви. Колежката започна да слага и попита по-гъсти или по-редки, при което пожелахте по-гъстия пакет. Ако сте казали, че желаете пакет от 60 лв, щяла е да ви сложи от толкова. Не е проблем и да ви е направила по-гъстия, при плащането да се уточни, за да ви ги хванем 60 лв, ако тя не е разбрала примерно.

За веждите : с влизането на консултацията категорично отказах да ви ги направя каквито бяхте нарисували - черни и дебели 2 пръста. С вашето нежно лице просто беше само вежди. Избрахме не най-тъмното кафяво, един тон по-меко. На ретуша казахте, че ви идват много светли. Въпреки това, пак не ги ретуширах в най-тъмното кафяво. Представям си какви щяха да станат, ако бях сложила цвета, който искахте. Същия цвят, същата боя има качена във фейсбук на друг човек преди ретуш (тоест, зарастнали). Може да се види как изглежда цвета, че е по-светъл и не толкова рязко кафяв. Това също се обсъжда по време на консултацията и преди манипулацията  Peace
И са ви правени 3D косъм по косъм, не 6D. Това 6D е малко по-специфична техника и е по-скоро за покриване на стар грим и подчертаване на тъмните косъмчета. Нямаше да стане хубаво, затова се спряхме на 3D варианта.

с Ели се разбрахме, че няма да ги правя повече аз. В смисъл, жената поиска гаранция, че ако дойде още един път ще станат. А аз не мога да обещая, защото незнам. Като не съм сигурна, не искам да я лъжа и просто казах, че не мога да преценя как ще реагира кожата и дали ще станат хубаво. На мен също не ми харесва как се развиха нещата, но не съм ги направила нарочно така. Затова и се опитах да коригирам, направих отстъпка и накрая предложих цялостно премахване  Peace Съжалявам, не съм лъгала за нещо, просто в случая и аз не мога да предвидя дали няма да стане по-зле Cry Коригирала съм лилави, зелени, черни, розови и всякакви вежди. В някои случаи обаче не съм сигурна дали ще стане хубаво и тогава не поемам риска  Tired

Разликата в кожите не е мазна, суха и нормална. И на мазна стават добре, има разлика в метаболизма, дали ще разгради и отхвърли тялото червения пигмент (получава се посивяване) или ще отхвърли синия (стават червени). Когато има графитена жилка стават сини след месеци, ако има железен оксид стават черни. В партидата, която беше дефектна имаше точно това. В предното зареждане всичко беше ок, според доставчика също били 1:1 , но определено си бяха гадни бои и ги смених моментално. Сега боите са био, без стабилизатор и след първата сесия изсветляват МНОГО, но затова има втора сесия, която е безплатна и тогава вече подсилваме цвета и се повтаря всяко косъмче .

Някой по-нагоре попита за светлите кожи с рижи коси. Ако е естествено рижа косата се прави малко по-оранжев тон, който при заздравяването не е толкова морковен  Mr. Green Просто меланина при всеки е различен, колко и как ще се образува в кожата зависи от показването на слънце. Не, че не става перманентния грим, просто се избира по-светъл и топъл тон.


Благодаря ти за предложението Деси,но този път реших да се доверя на професионалистите и при веждите,за да дооправят цвета,който аз исках и ОПРЕДЕЛЕНО за миглите,които издържат по месец в края на който имам винаги повече мигли отколкото вие ми поставихте в самото начало!,а и да не говоря за неоправдано високите ви цени!!! Като за пример ще дам вашият пакет на цена от 120 лв. мисля,който струва 60лв. при тази мацка,на която се доверих и обожавам работата и.За поддръжка при вас(на която трябва да се ходи всяка седмица явно) искате 40 лв. ,а при нея е 30лв. като спокойно може да ходите на месец. Излишно е да казвам,че качеството на миглите е в пъти по-добро,а и да не говорим за обстановката на самия салон!

Съжалявам,но аз съм безкрайно разочарована,както и приятелката ми ,която доведох,защото бях подлъгана от вас!

P.S. А и никога не съм искала вежди два пръста дебели и черни!,защото ако бях,то нямаше да се обърна към вас,за да ми направите перманенетен грим!,а щях да си ги рисувам такива!...затова много моля Wink
Виж целия пост
# 337
Къде ти оправиха веждите и как по точно? Първо ги махнаха или върху този туш? Ако е удобно и снимка за се добие представа ( може и на лични) Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 338
Цитат на: Indira
[/quote

Честито! Точно така се чувствам и аз!Имам сложени мигли и сутрин наистина се гримирам за 5 мин.
 

Благодаря, Indira Simple Smile)
Ето и снимки - http://breathin77.snimka.bg

Ще се радвам ако изкажете мнение  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 339
Супер са ти веждите! И много ти отиват.
Виж целия пост
# 340
Супер са ти веждите! И много ти отиват.

 Party Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 341
breathin77, най-важното е ти да си ги харесваш Grinning
Виж целия пост
# 342
Супер са, като цяло си много красива, но с вежди си е друго  Laughing
Виж целия пост
# 343
breathin77, най-важното е ти да си ги харесваш Grinning

Разбира се, че е най-важното, но пък е хубаво да чуя и чуждото мнение  Simple Smile Blush Blush
Виж целия пост
# 344
Супер са, като цяло си много красива, но с вежди си е друго  Laughing

Много благодаря  Blush Blush Peace Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия