
Габи от понеделник е в новата градина. В понеделник ММ беше с нея за 2 часа и вчера беше сама, че нямаше кой да остане с нея. Нямаше проблем. Вчера плака като я оставихме, но после като я взимах следобяд раздаваше целувки, чао и т.н., казаха че не са имали проблеми с нея. 

Много ми е мило като ги чета - коя видяла чертичките..коя чака..някои даже и точките видели при преглед...ехххх спомени, спомени

Милото ми кученце по цял ден ден малката беля го тормизи
Само я дърпа, бута, като види че е легнала се опитва да се покатери върху нея, разхожда и каишката ( с нея или без нея все тая
)..и това е малка част от магарийте му
Хайде лека полека и другите да избиват и без криви периоди
Дано и хареса там и да ходи с желание 
Да стъпва смело все така и скоро да търкулнете питката 
Нищо, нека свиква детето, всяко зло за добро. Тъкмо ще се кали. От две нощи не сме спали, та се надявам днес да спинкаме, днес тя спа три часа
Събудих я, и тя чак ми се караше, ще падна с това хлапе.
Хиляда чифта обувки.
Тая хрема ще ни побърка, а и не ми дава да ги чистя с бейби вак-а, голяма драма е

!
Яде по-малко от обикновено и пак стандартното - попара и плодове. Добре, че е над 11 кг. и не се притеснявам, че ще заслабне. 
Аз също съм доволна, че имам време да си почина, пък и вкъщи тя за всичко чува "НЕ", аз просто не мога да е гледам да маже и да прави мазало навсякъде, така че там й е по-добре 
Още една мама май искаше, хайде мамчета чакаме ви с хубавите новини 


вече имаме връхчета и на четирите кучешки зъба, доста трудно пробиха, но са се показали
моят мъж вика, че ходи по голяма нужда два пъти дневно и хич да не се тревожа, че не яде
наблягаше повече на плодове и кърмене

Препоръчани теми