, надявам се обаче да минат няколко месеца преди те да тръгнат, че и аз и тя да си починем
пожелавам ти малкият скоро да проговори
Едни два зъба имаме и това е.
Дадох и Панадол, днес е с 37,5. Няма да ходи на детска, за да мога да е следя, пък и тук в дъжда ги изкарват да играят навън , не ми се мисли като си я взема с колко ще е, та затова днес и утре вкъщи
Незнам при вас така, ли е но Лили мноого боледува откакто започна детската, почти всяка седмица има дни в които е в къщи, тук всички деца са болни, абсолютно всички без никакво изключение.
Направо ще падна, та тя не казва нищо на БГ, а на норвежки да
НЕзнам, дано да говори и да има желание и за българският.
. Габи ТВ не гледа, тя е в нас за един-два часа вечер и ако го пуснем за нас, тя въобще не му обръща внимание. За играчките, аз не купувам играчки от доста време. На мнение съм, че децата трябва да разберат, че не трябва нон стоп да им се купува нещо ново, а и така или иначе им омръзва след 1-2 дни, трябва да се научат кое е ценно и кое не. като поотрасне искам да я науча, че когато иска нова играчка трябва първо да дари стара играчка някъде и тогава. Но тя пак няма кога да играе с тях. Ако ви покажа снимка колко малко играчки имаме, направо ще се учудите как може. За зъбите, не знам колко имаме, сега се лигави, но няма драми.
.

Добре,че Панадола помогна и температурата се свали, днес цял ден беше ок, но към 17 пак имахме около 37,7, и от страх тази вечер пак и дадох Панадол преди лягане, незнам правилно ли постъпих, но пуст страх, а ако разчитам на спешното
Незнам пустите зъби ли са, какво става, кашляме, НООО само вечер, и през нощта, към 1 и после към 4-5, по едно и също време е, защото буди и нас, аз все ставам, че ме е шубе нещо да не се задави, ако трябва да е вдигна, но тя си спи 
Обувам и тънички памучни чорапи за вечерта, но аз не спя с чорапи, не трябва ли и на нея вече да й ги махам 
НОО като започне да разбира определено няма да има купуване на каквото си поиска. Оня ден бяхме в един детски магазин, ами тя всичко иска, нищо не й купих, просто излезнахме, баща й ме пита, защо не купи на детето нищо, а в къщи навсякъде нейни боклуци 






Понеже моята баба (негова прабаба) е починала именно от такова, взех много да се притеснявам и утре ще ходя да мрънкам на джипито да изследваме кръвната захар, а ако не се съгласи, ще ходя на моя глава в лаборатория. Интересното при Ники е че не го виждам да пие като жаден (така да се каже), ами по-скоро се лигави и понеже махнахме бибата, а имаме още 4 зъба да вадим, той гледа да си чеше венците именно на шишето (а понякога и на кошарата, която е МНОГО оръфана). Знам че сигурно звуча много налудничаво, но бая се вкарах филма с тези съмнения
Препоръчани теми