гуш на вс мъничета и бързо оздравяване 
така че ако ползвате някоя успешна марка,давайте идеи 
Д се обрина или от киселото мляко или близна малко шоколад от сладоледа. Отидахме на педиатър в града,дето се вика на платен преглед,понеже мина седмица,а обривът хем не се увеличаваше,хем не отшумяваше. Док ни прие,прегледа я...оказа се само за фенистил и даже не пожела 1лев да вземе...няправо без думи останах (а вън фраш с деца т.е натоварено ежедневие) но явно все още кма хора,които приемат професията за призвание
Вчера не спахме добре, а тази нощ въобще не спахме
В 21.37 се събуди с писък, отидох взех е незнам сънувала ли е какво е, но се тресеше цялата в мен поне минута, след това се гушна и спа в мен до 23.09, до толкова можех да е нося, оставих е в леглото и в 00.20 отново беше на ръце в мен. Към 2 ми светна, че мога да сложа мнооого възглавници и да я заблудя, че е права в леглото, та е "намекичих" така почти права в леглото и спахме до 3.30, от там на ръце до 6, след това просто съм заспала като заклана и в 7.13 се събудих отново от кашлицата й. Направо е ужасно, сополи кашляне, задавяне и рев, някакъв кошмар е. Тук лекарите са много странни, значи лекарства НИКАКВИ не дават, ако вдигне 39-40градуса, да й давам Парацет, това е, за кашлица ни дадоха един, но тя повръщаше от него, и добре че намерих друг, който уж е за над 2г, но вътре пише, че може по-малка доза, та сега него взима
Днес е по-крива от кривото, реве за всичко и е просто ужасно. В понеделник ще звънна до частната клиника, разликата е, че в държавната всичко за нея(за деца до 18г) е абсолютно безплатно, а в частната клиника прегледа е 400лв за 25мин, ако щеш, никой не те кара насила, вече три пъти сме ходили на частната клиника заради слузта, сега ако и три пъти ме накарат и заради кашлицата незнам, няма избор просто, та ще ако до понеделник сме все така (нямам идея как ще издържа ако и тая вечер е така
), ще ходим и до частната, аз вече с личната лекарка не мога да се разправям. ОФ оплаках ви се
Палачинке, мерси няма да й капя повече, вече обаче капнах 2 пъти, добре де защо навсялъде пише да се капе
Чай не желаем да пием по никакъв начин и повод.
Абе някакъв кошмар е, сега спи, а аз просто се наслаждавам на тишината
Какви са тези лекари дето не лекуват децата не ми го побира главата..... 

ето го нашия:
мерси за инфото за термометри . В предвид предстоящия сезон, това ще е приоритетната покупка 
Аз давах прясно мляко на Пепи,преди 2-3 седмици,но уви не му понесе добре,направих му пудинг и дадох само 3-4л.,но уви куркаше му стомахчето доста. Поне се радвам,че АМ си пие,а в него има доста витамини,които трудно бихме си набавили иначе.
на Д да минава бързо. Нашата док беше казала да следим за реакция в рамките на 7-10ден,след това ако няма - няма нужда да очаквам (бяхме планирали планина и се притеснявах да не ни хване там,но периодът изтече преди пътуването) и беше описала симптомоте (дето се вика да знам аз какво може да е да не се шсшкам излишно) и че нищо не се приема,просто се изчаква да се преболедува (ако хване шарката)
такава енергия ме обхваща изведнъж,че кукувам до 1-2 
такива са ми едни съмнителни...особвно и като се обрина от км
за това продължаваме с ам (мина на нестле дж - явно е като сухо мляко,защото след разтваряне мирише на мляко,а не както ам преди с особех дъх)
и градски транспорт. От време на време клеева тинктура. Сега съм подготвила сироп от бъзи и сушено бъзи и едни орехчета цели в мед
let the games begin 

За какво въобще я посещавам и аз не знам, след като и шарката не разпозна. Препоръчани теми