Намерих сироп за кашлицата от който не повръща и ето за три дена се управи детето, днес чааак сутринта малко покашля, преди това един месец не можехме да спим от 2 като се разкашля, по цяла нощ
Та сега сме много по-добре, давам и сок от мандарина или моркови и ТРАН, иначе не иска да го пие вече, разбира дребосъка и не го иска 
Вика на баща си "Папа"

Тая нощ ми беше студено, ама не съм включвала нищо, та на 19градуса спахме, Лили е морж и много обича студа 


на всички


(под село имам в предвид,че още сме на гости при баба)
но вече свикнах
даже не знам колко тежи,на дк ще видим
като е студено обаче,не знам как,но се увива като пашкулче 

Прясно мляко давам от 12 месец. Спи по 9часа на нощ и 2 часа в детската през седмицата, уикенда 11часа нощ и 3 следобяд. Този уикенд заспиваше мн късно и не искаше да спи следобяд, но не буиствала или нещо друго, та го отдавам на зъбите. Вода пие 2-3 шишета по 200мл, всеки ден различно. За говоренето вчера каза 3 думи в изречение, но на английски. 
познайте къде иска да спи малката вече и колко се сърди, ако я преместя обратно в креватчето, такъв таралеж си вкарах в гащите 
Накрая ще стане като със слузта, трябваше да си платим на лекар, за да открият от какво е. И винаги баща й като замине и като сме сами с нея, да нямам една секунда почивка, абе смотана работа, дразня се и на безхаберието на другите родители, не си ли виждат децата, ама те тука са такива непукисти, че оставят всичко да си мине от самосебе си, хич не се впечатляват.
Джули, честито, ще сте си тримата известно време, децата го израствали и сами се местели в тяхното си легло 


Скорошно оздравяване ви пожелавам. 
Препоръчани теми