KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 61

  • 26 404
  • 741
# 615
Май съм пропуснал..  Shocked С Аднан какво стана, нали беше в болницата?  newsm78
Виж целия пост
# 616
Май съм пропуснал..  Shocked С Аднан какво стана, нали беше в болницата?  newsm78

Ще го съдят, Геймър!  Hug Мойто го изпорти.  Mr. Green

На мен друго ми е ентересан.  newsm78 Има ли в онзи затънтен край толкова работни места за юристи?  Thinking Кара айлето отива направо с двама адвокати, съдия и прокурор.  tooth
Виж целия пост
# 617
Цитат
Здрасти! Батю без мустаци ми е странен; както вече казах, аз мустакат го харесах. Пардон, Кенан! Бурак Йозчивит и аз съм навита да го гледам; май ще станем Кара-тема.
Снощи легнах с усмивка и се събудих с едно такова влюбено и романтично настроение днес.
Обаче едни такива мисли ме напъплиха днес по адрес на нашите "любими" сценаристки.
Нали изкуството е отражение на живота? И какво излиза според нашето дизи? За да си щастлив, трябва да се скриеш вдън гори тилилейски, че да не те намерят злите сили.
В началото на филма Фериде беше млада съдийка, изградила кариера сама, без протекции, с голям авторитет и бъдеще. В края - домакиня, чакаща мъжа й да се върне от затвора. Какъв й е напредъкът? Омъжи се за любовта на живота си има дете. (И умее да го приспива с една дума, Джиджи, не като нас. smile3533)
В началото на филма Махир беше човек с авторитет в махалата, свестен и всеотдаен. В края - излиза от затвора за втори път, с убийство в миналото си и мафиотски статут. Какъв му е напредъкът? Отърва се от онази лигла Айтен, ожени се за любовта на живота си и има дете.
В нашия филм любовта не победи - тя се евакуира, за да оцелее. Хареса ми пасторалния финал, но не и внушението зад него.
Май дълго стана, извинете!
Божке, как ги мразех тези анализи в училище, а сега доброволно ги пиша.  smile3516


Финала беше хепи,така както го искахме,но напълно съм съгласна с теб.Според мен просто си е направен малко по турски тертип.Важното е ,че не затриха тази любов,а оставиха Махир и Фериде да си я изживеят,па макар и вкупом с цялото Кара.Но го има и другия момент,че освен на голямата любов,СЦ много разгръщаха сюжета и от към любовта в семейството,любовта между баща и син,всеодайноста между тях,така че най вероятно и за това краят беше предаден така.
Виж целия пост
# 618


Косева,  Hug Heart Eyes да сме и ние актуални викам аз  Laughing Laughing Laughing



Чок гюзел   Joy  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нещо такова представляваме като гледаме новия имидж на МаниКеньо  hahaha
Скрит текст:
Виж целия пост
# 619
Нещо такова представляваме като гледаме новия имидж на МаниКеньо  hahaha
Скрит текст:

КосеHug тук сме като на Петан аватарчето в АСИ.  rotfImbo
Виж целия пост
# 620


Ще го съдят, Геймър!  Hug Мойто го изпорти.  Mr. Green

 newsm51
Виж целия пост
# 621
Май съм пропуснал..  Shocked С Аднан какво стана, нали беше в болницата?  newsm78

От там директно зад решетките
Виж целия пост
# 622

Нещо такова представляваме като гледаме новия имидж на МаниКеньо  hahaha
Скрит текст:


hahaha Joy Joy Joy Joy

Направо  Peace ... като изпаднали в транс  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 623

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Това хем съм го гледала и пак се хиля с глас и сълзи!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 624




Скрит текст:








Виж целия пост
# 625
Чудни снимки  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 626


Косева,  Hug Heart Eyes да сме и ние актуални викам аз  Laughing Laughing Laughing



Чок гюзел   Joy  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нещо такова представляваме като гледаме новия имидж на МаниКеньо  hahaha
Скрит текст:
хаха това не го бях виждала..смея се с глас все едно видях себеси от преди малко  Joy Crazy
Виж целия пост
# 627
СЦ днес отново са на прощално парти с другото Кара  Peace

Нека и там да са се разписали подобаващо за мутлу сон.  Peace

Виж целия пост
# 628
СЦ днес отново са на прощално парти с другото Кара  Peace

Нека и там да са се разписали подобаващо за мутлу сон.  Peace



На тези двете нали казахме, че нищо вече няма да им гледаме.  Crossing Arms  Naughty Това новото Кара севда имаме ли сведение кой го е писал?  newsm78 Упс!  Rolling Eyes То пак на Ай Йапъм и бай Керем.  Confused
Виж целия пост
# 629
Тамам го минавах пак на поправка... ама нищо не пише.  newsm78 Ще чакаме 2, 3... 5 фрагман белким разберем.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия