Косенце,
ошашави ме, джанъм. Фотката на МаниКенчо нова ли е или е от архива
ми той съвсем се подмлади така.
ошашави ме, джанъм. Фотката на МаниКенчо нова ли е или е от архива
ми той съвсем се подмлади така.

обаче Катето е избрала " наш'та песньовка
ошашави ме, джанъм. Фотката на МаниКенчо нова ли е или е от архива
ми той съвсем се подмлади така.
обаче още не са изрязали тъмния субект в дясно на Кен


... и то не вегетариански ресторант

,
,
)


Може и така да е, но като се има предвид, че минаха през ада и оцеляха, пък и Денизчето е живо и здраво ...все ще му намерят колая. Умни са, млади са, живота е пред тях....Той и МС беше високопоставен, и Тургут ,Аднан и редкобритонестия бяха изучени...ама нерде са сега?!
ще използвам една от "любимите" думички на Варничка - кадер
добре си се справяла в училище. 
да сме и ние актуални викам аз
супер много се подмлади без мустаци.. зех да се влюбвам отново.. не че някога съм го разлюбвала де
Препоръчани теми