KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 61

  • 26 405
  • 741
# 15

 Прекрасни са! Heart Eyes
Виж целия пост
# 16

Супееееер!

Не искам да идва утре. Искам да ги виждам все така.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 17
Виж целия пост
# 18
Виж целия пост
# 19

Тука Душко е Добродушко! Joy

И той ще ми липсва. Joy

Виж целия пост
# 20






Виж целия пост
# 21
Зарязах си домакинските задължения и си препрочитам интервюто.  Grinning
Все по тъжно и по празно ми става. Sad
Няма човек, който да  каже или да загатне нещо лошо за Кенан.
Дано и в живота да срещне любов като тая на Махир!

Много ще ми липсват Кенан и Берги и тяхната екранна любов.
И вашата компания, коментари, настроение!
Нали ще измислим нещо за да сме пак заедно. Grinning
 
Виж целия пост
# 22

Днес направо е порой от снимки зад кадър.


Виж целия пост
# 23
ВГ  Hug
Много хубави снимки зад кадър! Преди време сигурно щях да скачам от радост да видя подобно нещо  Party... но сега освен щастие има и много тъга...Няма как, нали всяко хубаво нещо си има край  Sad Sad Sad







Махир Кара с джиесема в затвора е голям хит!  hahaha
 
Виж целия пост
# 24
Виж целия пост
# 25




Виж целия пост
# 26

Днес направо е порой от снимки зад кадър.



Сигурна съм, че Берг и Кенан ще си останат истински приятели и ще им липсва
общуването един с друг.
За тези 3 години няма начин да не са имали и спречквания, но те са били незначителни
в сравнение с хубавите часове съвместна работа и настроение на сета. Дано КД да не е единственият им общ проект.
 Praynig
Виж целия пост
# 27





 
Да слагам ли още ненадписани снимки  newsm78 Наистина, че е порой
Виж целия пост
# 28






Виж целия пост
# 29
Слагай, слагай. Grinning
Не мога да им се нарадвам. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия