KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 61

  • 26 404
  • 741
# 585
Финдо, как е с превода на Назъм Дениз?  Wink Laughing Малкият доста завалва думичките та не знам.  Grinning В КПА имаше един такъв бонбон на който преводачка online на руски направо писа - не му разбирам.  Laughing
Виж целия пост
# 586
Финдо, как е с превода на Назъм Дениз?  Wink Laughing Малкият доста завалва думичките та не знам.  Grinning В КПА имаше един такъв бонбон на който преводачка online на руски направо писа - не му разбирам.  Laughing

Ох, много ще е трудно. Днес специално го слушах, за да преценя какво ме чака. Не е чак толкова неразбираемо, но има места, които се губят. Освен това и р-то му е френско. Но ще пусна де що международни контакти имам да помагат. Като ми изпратят думичките на турски, ще се оправя.
Виж целия пост
# 587
Привет,понеже съм в движение и не мога да отворя промото на новия сериал с този Бурак,ама е готин,харесва ми и то доста.Само ви прочитам,а после като се прибера ще се включа.
Виж целия пост
# 588
Финдо, как е с превода на Назъм Дениз?  Wink Laughing Малкият доста завалва думичките та не знам.  Grinning В КПА имаше един такъв бонбон на който преводачка online на руски направо писа - не му разбирам.  Laughing

Ох, много ще е трудно. Днес специално го слушах, за да преценя какво ме чака. Не е чак толкова неразбираемо, но има места, които се губят. Освен това и р-то му е френско. Но ще пусна де що международни контакти имам да помагат. Като ми изпратят думичките на турски, ще се оправя.

Разбрах му като каза на майка си, че Махир най-силно обича него, ако съм чула правилно, беше много сладък.
И това неговото "Трабзон" беше много сладко.
Говореше нещо и за синия цвят, но на небето ли, на морето ли? Joy
Изобщо хлапето беше в десетката.

Виж целия пост
# 589

Нищо не казахте за промото на "Кара севда".

Сега нали ще правим кастинг за нов сериал за невъзможната любов.   Grinning Grinning Grinning
Аз нали нямах интернет сутринта,та затова подминах клипчето,ама сега го изгледах.Може би ще е хубав сериала,ще видим.Харесвам Бурак,той ми е на второ място по красота след Кенан,бих казала,че и доста си приличат.Но той е много по млад,поне с 10 години и тепърва му предстои да се доказва.Гледала съм го в ВВ и Чучулигата.На него мустаци му отиват,но брадясали не харесвам,не знам що ги загрозяват така,за разнообразие ли?
Виж целия пост
# 590
Още един хубав момент.




Виж целия пост
# 591

Второ, сцената на Фериде като слагаше Дениз да спи. Прекрасна Берг! Тази жена е родена за майка. Толкова хубаво и непосредствено умее да общува с деца.  Такава любов струи от нея. Това си личеше още в "1001 нощ", където беше едва 24-годишна, а ролята й на майка беше много важна и гледайки я, човек би си помислил, че е отгледала 4-5 деца. Гледах я снощи и си представях как общува с Али. Голямо късметлийче е това дете.


Позволявам си да се самоцитирам и съглася с другото си аз Mr. Green
Толкова милички бяха с Денизчето, ойй Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А той супер сладур, но голям устатко, само да създава главоболия на абла си Варна  Mr. Green Crazy



Бергита скоро дано с някое джиджи ахугьозлю къз да я видим... Ако не на екран, поне в реала Peace Grinning

Виж целия пост
# 592
Пак загледах последните кадри от снощния епизод и се заслушах в музиката,когато Кара айлето пътуваше към новото място в Трабзон.Според мен това е интродукцията на Даим Юсуф орти на Айшенур Коливар,песента ,на фона на която погребаха Сафие и К. Назиф...И тогава споделяхме,че гайдите приличат на нашенски. newsm78Но сега я няма мъчително тъжната песен,а са взели  само гласът на гайдите.... Peace
Виж целия пост
# 593
Привет хулигани тъй като снощи не можах да гледам както трябва финала с моя скапан нет(орочасах си финала вчера  де се вика Laughing)  днес си  наваксах  Peace  Да ни е честит хубавия край заслужавахме го  Hug .Малкия е голям чаровник гледам го и се чудя как се е справил с толкова реплики хич не му личи че играе артистично хлапе  Heart Eyes Кенан и Берг бяха прекрасни не че до сега не бяха обаче тук се усеща тръпката че играят за последно- телата,очите,жестове всичко беше много истинско.   loveuuu
Охх колко ще ми липсват само те бяха хората който ме разтоварваха вечер след тежкия ден забравях за всичко и се онасях в магията на тяхната любов ..Чок трудно ще ми е да ги прежаля  Cry
Благодаря и на вас за приятната компания целувам всеки един  по отделно мнго приятно си изкарвах с вашата компания-дано  за напред да има новости с Кенан койито да коментираме  Praynig,жалко че ви открих толкова късно чак на 3 сезон  Sad но по-добре късно от колкото никога  Wink Hug
Най-вече благодаря на Галка че ме насочи към мамата- при вас Hug Heart Eyes /тя беше човека който ми отвори очите за Бг Хулигани,преди това сама си тропах главата да гледам и размишлявам  Blush
По въпроса с новият сериал мисля че няма да го гледам още ме държи синдрома на Karadayi  и едва ли ще мине скоро  а и където няма Кен ме няма и Мен  Sunglasses LaughingPeace
Виж целия пост
# 594
Пишете, пишете... следя ви изкъсо  Laughing Laughing Laughing

Благодарско за споделеното!  Hug  bouquet

ПС. Забравих на позналите въпроса за един милион долара... Плащам
Виж целия пост
# 595

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 596
Новото видео на катето  Hug  bouquet

Страхотна песен, хубаво видео  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 597


 Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 598

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 599
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия