В КПА имаше един такъв бонбон на който преводачка online на руски направо писа - не му разбирам.
В КПА имаше един такъв бонбон на който преводачка online на руски направо писа - не му разбирам.
В КПА имаше един такъв бонбон на който преводачка online на руски направо писа - не му разбирам.
В КПА имаше един такъв бонбон на който преводачка online на руски направо писа - не му разбирам. 

А той супер сладур, но голям устатко, само да създава главоболия на абла си Варна

Но сега я няма мъчително тъжната песен,а са взели само гласът на гайдите....
Да ни е честит хубавия край заслужавахме го
.Малкия е голям чаровник гледам го и се чудя как се е справил с толкова реплики хич не му личи че играе артистично хлапе
Кенан и Берг бяха прекрасни не че до сега не бяха обаче тук се усеща тръпката че играят за последно- телата,очите,жестове всичко беше много истинско. 

,жалко че ви открих толкова късно чак на 3 сезон
но по-добре късно от колкото никога

/тя беше човека който ми отвори очите за Бг Хулигани,преди това сама си тропах главата да гледам и размишлявам 

Препоръчани теми