Прием за детски ясли гp. Варна 2015

  • 73 364
  • 914
# 870
Като при градините. Сега само на място може да се провери поради нефункционирането на сайта.
Виж целия пост
# 871
А за градина колко по-рано трябва да се подадат документи, има ли срок или както при яслите колкото по-рано, толкова по-добре
Виж целия пост
# 872
А за градина колко по-рано трябва да се подадат документи, има ли срок или както при яслите колкото по-рано, толкова по-добре
Градините са на случаен принцип. Т.е няма значение поредността на номера. Всички номера се въртят и на случаен принцип системата избира номера до запълване на местата. Документи се подават от април до май, приетите деца тръгват септември. Това знам аз.
Виж целия пост
# 873
За градините се подават документи от 01.04 до 10.05. На 30.05 има класиране и след това има 2 седмичен срок за записване на класираните деца.
Виж целия пост
# 874
Мерси
Виж целия пост
# 875
Има информация за свободните места при следващото класиране на 22 ноември.
Виж целия пост
# 876
Здравейте! Тъй като не сме приети сега на 22.11. и декември нямало да има класиране, казаха ми след 15.01. та въпроса ми е, как отпадат деца от яслите и се освобождават места почти всеки месец. при положение, че прием на ДГ е само веднъж годишно? Къде отиват тези, които са освободили места в яслите? Чудя се колко свободни ще има в Иглика или Русалка Януари, че сме много на зор с яслата ...
Виж целия пост
# 877
В нашата ясла зимата има единични места през зимния период. Максимум 5-10 общо за 4 групи. Има деца, които не ги записват, други които ги спират от ясла или такива, които уж са записани, а не посещават. Директорът следи бройките и посещаемостта и така.
Дано на следващия прием имате късмет  Peace
Виж целия пост
# 878
Здравейте! Тъй като не сме приети сега на 22.11. и декември нямало да има класиране, казаха ми след 15.01. та въпроса ми е, как отпадат деца от яслите и се освобождават места почти всеки месец. при положение, че прием на ДГ е само веднъж годишно? Къде отиват тези, които са освободили места в яслите? Чудя се колко свободни ще има в Иглика или Русалка Януари, че сме много на зор с яслата ...
децата от градините са приети пролетта/лятото, а през септември тръгват всички навършващи 3 години до 31 август.  ако навършват 3 години след септември, започват да посещават градината след рождения си ден. нищо не пречи детето да е записано на градина, но да не я посещава още, тъй като не е навършило възрастта
Виж целия пост
# 879
Разбрах, благодаря  много!
Виж целия пост
# 880
Здравейте! Тъй като не сме приети сега на 22.11. и декември нямало да има класиране, казаха ми след 15.01.
От общината ли разбра,че няма да има класиране през декември(ако не тайна)?Това сигурна информация ли е?
Виж целия пост
# 881
Здравейте! Тъй като не сме приети сега на 22.11. и декември нямало да има класиране, казаха ми след 15.01.
От общината ли разбра,че няма да има класиране през декември(ако не тайна)?Това сигурна информация ли е?

Да, сигурна информация е. От сайта на яслите има опция Връзка с нас, писах и ми отговориха на имейл. И Вие ли чакате спешно прием 😞
Виж целия пост
# 882
Здравейте,
При положение, че подам документи за чиста ясла и за яслена група в ОДЗ, и ни приемат в чистата ясла, след това продължаваме ли да участваме в класиранията за ОДЗ или автоматично отпадаме? Има ли вариант от яслата след това да се премести в яслена група в ОДЗ?
Виж целия пост
# 883
Здравейте,
При положение, че подам документи за чиста ясла и за яслена група в ОДЗ, и ни приемат в чистата ясла, след това продължаваме ли да участваме в класиранията за ОДЗ или автоматично отпадаме? Има ли вариант от яслата след това да се премести в яслена група в ОДЗ?

В момента в който ви приемат някъде отпадате автоматично от всякакви класирания !

От ясла в яслена група в ОДЗ можете да се прехвърлите,но трябва да следиш дали някъде ще се освободи място в яслена група (това обикновено не се случва никога) и тогава подаваш документи в съответното ОДЗ за съответното място . Преди тези места се следяха в сайта на детските градини,но той не работи от няколко месеца вече,което значи че трябва всяка седмица да ходиш в ОДЗ в което искате да сте и да следиш дали не се е освободило някое място.
Виж целия пост
# 884
Здравейте,
При положение, че подам документи за чиста ясла и за яслена група в ОДЗ, и ни приемат в чистата ясла, след това продължаваме ли да участваме в класиранията за ОДЗ или автоматично отпадаме? Има ли вариант от яслата след това да се премести в яслена група в ОДЗ?
аз имам позната, чието детенце посещаваше ясла, но на приема за ОДЗ я приеха в яслена група и майката я измести. яслите и ОДЗ по никакъв начин не са свързани, няма такова автоматично отпадане. познавам доста деца, които бяха приети в ОДЗ и след това в ясла. приемът е независим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия