Нови придобивки в гардероба - 42

  • 136 779
  • 723
# 15
и аз съм на гол запис  Peace
Виж целия пост
# 16


Черните- много са удобни!
Виж целия пост
# 17
Аз харесах сините, откъде са?  bouquet
Виж целия пост
# 18
ТОЗИ МОДЕЛ, НО С ЧЕРНА КОЖА










В розово и черно:

 

Виж целия пост
# 19
Crazy страшен сет си си спретнала  Heart Eyes и аз имам нужда от нов. Маратонките удобни ли са за фитнес?
Виж целия пост
# 20
Виж целия пост
# 21
Crazy страшен сет си си спретнала  Heart Eyes и аз имам нужда от нов. Маратонките удобни ли са за фитнес?


Удобни са, въпреки, че са за тичане.  Peace
Аз от тях тръгнах  Heart Eyes, после напасвах цветове и материи.  Grinning  Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Моля за препоръка марка чорапогащници, 20 ден, ликра, които да не се късат безобразно при всяко придърпване нагоре ooooh!

Мерси!
Виж целия пост
# 23
Виж целия пост
# 24
Една дънкова пола от мен Simple Smile
Скрит текст:
  pencil skirt е стои много хубаво Simple Smile
Взех си я от olx Simple Smile
Виж целия пост
# 25
Аз харесах сините, откъде са?  bouquet



От магазин "Мона Лиза" в Пловдив.
Може да се поръчва през фб страницата им.
Виж целия пост
# 26
Аз харесах сините, откъде са?  bouquet



От магазин "Мона Лиза" в Пловдив.
Може да се поръчва през фб страницата им.
Благодаря.   bouquet А отговарят ли си номерата им?
Виж целия пост
# 27
И аз да се запиша със скромна придобивка  Blush

http://shop.mdl.bg/article/15493-top-motivi
Виж целия пост
# 28
   Heart Eyes
Виж целия пост
# 29
Аз харесах сините, откъде са?  bouquet



От магазин "Мона Лиза" в Пловдив.
Може да се поръчва през фб страницата им.
Благодаря.   bouquet А отговарят ли си номерата им?


Аз нося между 38 и 39.Понякога 38 са ми много тесни.
Моят крак е по-широк.
Взех 39 и са ми идеални.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия