Нови придобивки в гардероба - 42

  • 136 792
  • 723
# 420
Виж целия пост
# 421

Този горчицоподобен цвят много ми допада.... Simple Smile
Виж целия пост
# 422
Ето и няколко неща от мен за спорт (всички от H&M):

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

И това също:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 423
Палто от Страдивариус
Виж целия пост
# 424
Честити красоти, момичета!!  bouquet И аз ще си търся палто скоро ... и ботуши, и не знам от къде.
Виж целия пост
# 425
Здравейте Simple Smile, и тук да попитам в неделя гледах предизборното студио по Нова и много ми хареса роклята, с която беше Ани Цолова. От тогава я издирвам, но никакъв успех, много ще съм ви благодарна, ако някои успее да ми помогне

Тук има няколко снимки
http://novatv.bg/accents/view/9617/%D0%A1%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%B … 0%BE%D0%B2%D0%B0/
Виж целия пост
# 426
Здравейте Simple Smile, и тук да попитам в неделя гледах предизборното студио по Нова и много ми хареса роклята, с която беше Ани Цолова. От тогава я издирвам, но никакъв успех, много ще съм ви благодарна, ако някои успее да ми помогне

Тук има няколко снимки
http://novatv.bg/accents/view/9617/%D0%A1%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%B … 0%BE%D0%B2%D0%B0/

Често след тяхно предаване се изписва гардероб - BCBGMAXAZRIA, но за съответния ден не зная.
Виж целия пост
# 427
Това не е ли блуза, пола, колан...?
Виж целия пост
# 428
Я кажете този нов модел UGG допада ли ви и като цвят? Идват на нивото на кокалчето... Thinking или направо да си поръчвам класическата дължина.Май класиката ще стои по-добре на дънки,отколкото тези?

Виж целия пост
# 429
Това ми прилича на домашни пантофи. Close
Виж целия пост
# 430
Не ми харесва, че са толкова...къси  Laughing Иначе цветът е много готин, приветствам ярките цветове през зимата.
Виж целия пост
# 431
Не ми харесва, че са толкова...къси  Laughing Иначе цветът е много готин, приветствам ярките цветове през зимата.

подкрепям  Peace
Виж целия пост
# 432
На мен пък ми харесва, че са къси, но не ми харесва цвета.
Виж целия пост
# 433
Здравейте Simple Smile, и тук да попитам в неделя гледах предизборното студио по Нова и много ми хареса роклята, с която беше Ани Цолова. От тогава я издирвам, но никакъв успех, много ще съм ви благодарна, ако някои успее да ми помогне

Тук има няколко снимки
http://novatv.bg/accents/view/9617/%D0%A1%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%B … 0%BE%D0%B2%D0%B0/

Често след тяхно предаване се изписва гардероб - BCBGMAXAZRIA, но за съответния ден не зная.

Благодаря, за отговора на теб и на mimeime  bouquet
Прегледах и този гардероб, но и там нищо, небеше и този, който изписват на сутрешния блок. Доста време прекарах да търся  Laughing. Но продължавам  Mr. Green
Виж целия пост
# 434
Блгодаря ви за съдействието.Ще го измисля тези дни и ще споделя. bouquet

От вчера покупки,всичките са от новата колекция на Gap.Предпочитаната ми марка дрехи за класически модели,без нищо уау уау,но качествени материи.Тези дни ще се върна пак,защото не им беше заредена пълната колекция,особено детската.


ризка

дънки

блузка

шапка

ръкавички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия