Нови придобивки в гардероба - 42

  • 136 791
  • 723
# 450
В очакване на това:  Simple Smile

чанта

Скрит текст:



портмоне
Скрит текст:
Виж целия пост
# 451
galingd Благодаря!
Виж целия пост
# 452
Здравейте,видях че някоя от вас беше качила снимки на обувките с бухалчета на dogo,отдавна съм си набелязала техни неща,бихте ли ми казали дали обувките си отговарят на номерата ?

Виждала съм техни модели тук, преди имаше повече избор, може да преглеждаш от време на време   Peace  http://www.fashiondays.bg/search/?q=dogo&t=women

Благодаря,аз поръчах вече, до месец трябва да са при мен,но като цяло обувките от тази марка ми изглеждат не много качествени,ама пък са много сладки...някой има ли наблюдения ?
Виж целия пост
# 453
Момичета искам такъв елек,  този някой от вас да го е виждал на живо да ли е хубав ? Благодаря
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0230960006.html
Виж целия пост
# 454


Виж целия пост
# 455

Виж целия пост
# 456
Палтенце
Виж целия пост
# 457
Момичета искам такъв елек,  този някой от вас да го е виждал на живо да ли е хубав ? Благодаря
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0230960006.html
Тъй като и аз съм в издирване на елек,този го гледах и не ми хвана окото.Виж на Кенвело имат по хубав,косъма е лъскав и по бие на естествен.Околи 60 лв.,беше .Честно да ти кажа ,днес гледах едни на Снеко,20 лв.,бяха много сладки.В онлайн магазина може да разгледаш  Hug
Виж целия пост
# 458
Момичета искам такъв елек,  този някой от вас да го е виждал на живо да ли е хубав ? Благодаря
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0230960006.html
Тъй като и аз съм в издирване на елек,този го гледах и не ми хвана окото.Виж на Кенвело имат по хубав,косъма е лъскав и по бие на естествен.Околи 60 лв.,беше .Честно да ти кажа ,днес гледах едни на Снеко,20 лв.,бяха много сладки.В онлайн магазина може да разгледаш  Hug
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 459
Боти:
Виж целия пост
# 460
Сако, на живо седи още по-добре
Скрит текст:
Виж целия пост
# 461
Раничка http://prikachi.com/images.php?images/145/8440145j.png - Meli Melo Paris - Сердика МОЛ /намаления/

Дънки http://prikachi.com/images.php?images/156/8440156x.jpg - Zara
Виж целия пост
# 462
Здравейте, не знам дали тук е мястото да попитам, но знае ли някой нещо за предстоящото H&M Balmain, къде ще бъде и как ще се проведе? Simple Smile

виж тук: http://www.viewsofia.com/article/29951/Balmain-x-H-M---vsichko-podrobno-v-CENI- има каталог снимки и цени на всичко
Виж целия пост
# 463
 Ала Бала, много ми харесаха дънките. Онлайн ли са от някъде?
Виж целия пост
# 464
Не съм Ала Бала, но тези дънки са от реален магазин. Манго. В момента са по 30лв. Peace
Аз мерих по-светло сините, но нещо не се харесах. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия