Нови придобивки в гардероба - 42

  • 136 779
  • 723
# 495
Момичета, може ли да ме ориентирате, къде мога да намеря избор от "нормални" дънки  Rolling Eyes
Обикалям из молове, но навсякъде са тези противни слим модели, които аз не мога да понасям  Crossing Arms Тук-там за разнообразие - шалвари, които също не харесвам.
Къде мога да намеря класически прави дънки  Rolling Eyes

Вчера си взех такива от Redstar - намира се в CSS мола в Гео Милев (срещу ИЧС). Има много модели и различни цветове (синьо, сиво и черни нюанси) прави и разкроени дънки. Там винаги ми е харесвало, че влизаш, казваш какво търсиш на девойката и тя ти дава точно твоя номер от модела който най-добре пасва на фигурата ти. Страхотни са им консултантките! Минус е, че се плаща само кеш  ooooh! 
Виж целия пост
# 496
Аз съм сигурна, че сайта ще прегрее и няма да можем да пазаруваме.
Не е по една, а е само по една бройка от артикул пише на сайта. Това се прави за да не се поръчат примерно всички номера от дадена рокля или обувки.
Виж целия пост
# 497
Да, моя грешка, пише за онлайн пазаруването само.

Не знаех, че и на място важи. Пишеше специално за онлайн пазаруването, поради големия интерес..
Виж целия пост
# 498
+1 Изцяло подкрепям написаното от Wave Peace, аз също във вторник си взех прави дънки от  Redstar -  CSS мола в Гео Милев (срещу ИЧС) , точно каквито исках и получих съвсем адекватно и професионално съдействие от консултантките....и допълнителна услуга - подкъсяване на дължината.. и на следващият ден си ги взех готови..... Grinning
Виж целия пост
# 499
Да сайта блокира!
Виж целия пост
# 500
Аз съм сигурна, че сайта ще прегрее и няма да можем да пазаруваме.
Не е по една, а е само по една бройка от артикул пише на сайта. Това се прави за да не се поръчат примерно всички номера от дадена рокля или обувки.
Прегря Crossing Arms Или поне аз съм на изчакване.
Виж целия пост
# 501
Май всички сме Tired
Виж целия пост
# 502
Аз съм сигурна, че сайта ще прегрее и няма да можем да пазаруваме.
Не е по една, а е само по една бройка от артикул пише на сайта. Това се прави за да не се поръчат примерно всички номера от дадена рокля или обувки.
Прегря Crossing Arms Или поне аз съм на изчакване.

И аз съм на изчакване от 30 минути, рефрешвам на всяка минута. Да бяха предвидили трафика...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 503
Не знам трафика ама как решават кой е на изчакване?

pancake много сладък никнейм
Виж целия пост
# 504
Всички са на изчакване, просто сайта е блокирал.
Виж целия пост
# 505
Ще ме светне ли някой какво интересно има, че всички чакат... не мога да проследя дискусията отначало..  Hug
Виж целия пост
# 506
Колекцията на Балмен за hm Peace
Виж целия пост
# 507
Сайтът вече работи, но пък нищо не остана. Придвидимо.
Виж целия пост
# 508
Аз успях с желаните неща, но не и с мъжката серия.
Виж целия пост
# 509
Аз успях с желаните неща, но не и с мъжката серия.
еха, какво си взе? Аз бях харесала бялото сако, сандалите и черният кожен панталон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия