Нови придобивки в гардероба - 42

  • 136 777
  • 723
# 510
Аз си харесах зеленото яке, белите обеци и зелената рокля и широкия колан. Нищо от това... сега на двойни минимум цени с надеждата някъде да ги пуснат, поне обеците... densi, какво си взе?
Виж целия пост
# 511
Белите обици, пръстен, рокля и топ. Имам и поръчки на приятели били в магазина, но не знам какво е станало.
Виж целия пост
# 512
Да разкажеш, че ми е интересно какво е било положението в магазина Grinning Аз следя търговете в ибей, но е безсмислено Grinning Белите обеци завършиха на 120 евро Grinning За другите неща да не говорим и е пълно с нови профили на продавачи, които само колекцията продават с по няколко бройки и друго нищо Grinning
Виж целия пост
# 513
Не знам как сте успяли, когато най-накрая ми зареди вече нямаше нищо останало, абсолютно.. Голяма измама са.
Виж целия пост
# 514
Успях да си взема тениската и полото, но с постоянен ришфреш... Докато се начудя и на полата не беше останал номер, не е било писано. Laughing Ако не беше по-лек ден в работата нямаше да мога да цъкам цял час... Безумно е просто, че не бяха предвидили нещата, тъй като трафикът на бг онлайн магазина едва ли е същия като този на английския например.  Naughty
Виж целия пост
# 515
Аз си взех риза, пола и пръстен, но на място  Laughing

Купих и едни зверски яки винтидж боти на Acne от техния pop up онлайн магазин, много съм доволна  Heart Eyes

Отдавна нищо не ми беше хващало окото и сега избухнах.
Виж целия пост
# 516
А в магазина всичко ли се разпродаде? Мен ме домързя да изляза онзи ден. 😊😄
Виж целия пост
# 517
А в магазина всичко ли се разпродаде? Мен ме домързя да изляза онзи ден. 😊😄
За секунди, буквално с бой, крясъци, скубане, псувни и всякакви такива простотии!
Моята поръчка е изпратена днес. Докато не ги пипна няма да повярвам. Дано дойде утре с Еконт.
Виж целия пост
# 518
Frig,това якенце да не е на Майкъл Корс? Имам същото. Simple Smile

За момичето,което попита за BearPaw - имах един чифт ботуши и ми издържаха 2 зими.Подметките започнаха да се трият.Те са по-бюджетна версия на UGG и EMU Aus.
Виж целия пост
# 519
Виж целия пост
# 520
Frig,това якенце да не е на Майкъл Корс? Имам същото. Simple Smile

За момичето,което попита за BearPaw - имах един чифт ботуши и ми издържаха 2 зими.Подметките започнаха да се трият.Те са по-бюджетна версия на UGG и EMU Aus.

Якето е с марка Svea.

От днес :

Виж целия пост
# 521
От днес:



Виж целия пост
# 522
след много умуване яке и от мен  Joy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 523
Аз по принцип не се хваля с неща, които считам за консумативи, но не мога да не споделя възхитата си от новия кобалтов чорапогащник!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


В действителност не е чак толкова син, на черна основа са фигурите.  Peace
Виж целия пост
# 524
Момичета, някой знае ли корсетите в Помпеа каква марка са?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия