БАРСЕЛОНА - тема 6

  • 106 044
  • 760
# 210
В сайтовете на желаните от вас музеи може да се види график с работните дни и часове.
Времето- виж в съответните сайтове  какво време се предвижда.

Няма прогноза за толкова напред , затова питам хората,които са били там зимата или поне имат информация : )

Ще съм благодарна,ако някой помогне   bouquet
Виж целия пост
# 211
Ние ще пътуваме през Януари и ще следя този сайт
http://www.accuweather.com/en/es/barcelona/307297/month/307297?monyr=12/01/2015

Температури  12-15 градуса.  Laughing
Виж целия пост
# 212
Здравейте  Hug
Вдругиден заминаваме за Барселона с мм. Моля за малко помощ  Praynig Копирам текст за магическия фонтан от тяхната страница:
As of September 26 2015 special programming of the Magic Fountain by 47 Voll-Damm Barcelona International Jazz Festival "The Magic Fountain collaboration with 47 Voll-Damm Barcelona International Jazz Festival will include fragments representative of the artistic program of the festival this year dedicated to such illustrious artists such as Edith Piaf, Billie Holiday and Frank Sinatra, on 26 September to 31 October at a meeting Thursday to Sunday 22:00 pm and October 31 December 9 Fridays and Saturdays at 20:00 pm session lasting approximately 20 minutes

Това означава ли, че в периода от 26.09 до 31.10 фонтанът ще работи от 22:00, а не от 21:00, както е обявено работното му време?
Благодаря предварително на отзовалите се   bouquet
Виж целия пост
# 213
Да. От четвъртък до неделя от 22ч.
Виж целия пост
# 214
Да. От четвъртък до неделя от 22ч.
Благодаря, цлетеHug
Виж целия пост
# 215
Здравейте!
Моят син е голям фен на Барса и мечтае да посети Камп Ноу. Аз пък си мечтая за града Барселона. Така че едни две мечти може и да се сбъднат.  Simple Smile
Само дето засега цените на самолетните билети за набелязаните от мен дати не ме устройват.  Confused
Можете ли да ми препоръчате къде да проверявам за билети до и от Барселона на добра цена?
Виж целия пост
# 216
Напротив, не означава.

Цлете, скъсана си. Laughing

Само в шоуто в 22ч. ще има фрагменти от музика на Едит Пиаф и т.н.

В останалите часове ще е традиционалната музика, която си пише на сайта за всеки час каква е.


Руми, това къде го чете?
Понеже час 22.00 p.m. и 20.00 p.m не съществува (10 p.m., да).

На сайта на Фонтана са го написали правилно. Laughing
Виж целия пост
# 217
Ами така е като не чета всичко, Реджи. Засрамвам се!
Виж целия пост
# 218
В Барселона през зимата е студено,най-вече заради вятъра и без шапка,поне аз,не тръгвам,налага ми се по работа много често да съм там ,дори да пече на сянка си е доста хладно,то всъщност климата очевидно се промени навсякъде така че никой не знае.
Accuweqther обаче е най-ненадеждният сайт,никога не познава ,дори от днес за утре.

Колко струват билетите от София? От Италия е най-евтината дестинация,ноември цените от бергамо са по 17,90 евро,всъщност винаги са горе-долу толкова,предполагам защото 90% от туристите там са италианци,останалите са руснаци,рускини по-точно.
Евентуално с прикачване ако си струва естествено.
Фонтаните понякога имат приятна музика,но понякога са доста тъпи изпълнения,въпрос на късмет.
Виж целия пост
# 219
В Барселона през зимата е студено,най-вече заради вятъра и без шапка,поне аз,не тръгвам,налага ми се по работа много често да съм там ,дори да пече на сянка си е доста хладно,то всъщност климата очевидно се промени навсякъде така че никой не знае.
Accuweqther обаче е най-ненадеждният сайт,никога не познава ,дори от днес за утре.

Колко струват билетите от София? От Италия е най-евтината дестинация,ноември цените от бергамо са по 17,90 евро,всъщност винаги са горе-долу толкова,предполагам защото 90% от туристите там са италианци,останалите са руснаци,рускини по-точно.
Евентуално с прикачване ако си струва естествено.
Фонтаните понякога имат приятна музика,но понякога са доста тъпи изпълнения,въпрос на късмет.



Благодаря за информацията . Декември месец значи да сме подготвени с шапки и по-дебели дрехи : )) Къде да следим за времето - кой сайт бихте посъветвали ?
Виж целия пост
# 220
Аз гледам  този за всяка дестинация и бих казала че е близо до реалността, но  мисля че никой не е в състояние да направи прогноза за повече от ден-два,най-много три

http://www.wunderground.com/q/zmw:00000.1.08181

Виж целия пост
# 221
За нашето пътуване през септември следих прогнозите на gismeteo.ru и weather-forecast.com. Наистина точни бяха прогнозите 2-3 дни напред, за повече дни не са верни. Една седмица преди да тръгнем и двата сайта показваха много облаци и дъжд, а за 6-дневния ни престой една капка дъжд нямаше.
Виж целия пост
# 222
Напротив, не означава.
Скрит текст:
Цлете, скъсана си. Laughing

Само в шоуто в 22ч. ще има фрагменти от музика на Едит Пиаф и т.н.

В останалите часове ще е традиционалната музика, която си пише на сайта за всеки час каква е.
Руми, това къде го чете?
Понеже час 22.00 p.m. и 20.00 p.m не съществува (10 p.m., да).
На сайта на Фонтана са го написали правилно. Laughing
Ох, сега не мога да го намеря ... Помня, че страницата беше на испански и я пуснах да я преведе на английски. Ама вярно, че няма такива часове, как не съм му обърнала внимание  ooooh!
Благодаря за пояснението  Hug Успокоих се, че няма да дремем до 22:00, за да успеем да ги видим  Grinning
Виж целия пост
# 223
Момичета, отново съм аз, моля ви за помощ - тръгвам да купувам билети за каса Батийо он-лайн и не  ме пуска без да избера и опцията фаст пас. Така ли е по принцип или аз нещо не съм направила като хората?  Praynig
Виж целия пост
# 224
И при мен беше така, но аз не съм правила много опити, за да го избегна, защото ние бяхме решили да си вземем точно с фаст пас, защото бяхме с ограничено време. И беше приятна изненада, че не бяхме обвързани с час. Но, си е 5 евро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия