БАРСЕЛОНА - тема 6

  • 106 044
  • 760
# 225
Знаете ли дали мога да купя билети за Каса Мила и Каса Батийо с чужда кредитна карта? Дали са поименни билетите?
Виж целия пост
# 226
Момичета, отново съм аз, моля ви за помощ - тръгвам да купувам билети за каса Батийо он-лайн и не  ме пуска без да избера и опцията фаст пас. Така ли е по принцип или аз нещо не съм направила като хората?  Praynig

Последното. Laughing
На мен ми разрешава. Къде точно ти дава проблем?

Първо не отмяташ фастпас, а само нормален билет.
След като попълниш данните (имейл, телефон и т.н.) ти се показва едно прозорче за фастпас...долу вляво си кликваш НО (No) и остават 21,50 евро.


Милена, може. Не са поименни, но за Каса Мила трябва да избереш точен ден и час, докато за другата билета важи една година.

Аз времето го следя на техния сайт:

http://www.eltiempo.es/

Имам си и апп на телефона, понеже обичам да посещавам Испания няколко пъти годишно.

 За времето зимата.
Аз съм ходила и януари и февруари.

Ако прочетете по-назад в темата всеки следобед февруари бяхме на плажа по къс ръкав, даже и краката си мокрихме.
Януари сутрин е хладно, но към обед до вечерта температурите бяха ок.15-18 градуса.
Винаги следобед там съм по пуловер.

Изобщо нищо общо с гадния студ в Бг.
Виж целия пост
# 227
Ако ви е интересно, един сайт какво има в Барселона през различните месеци (изберете си езика, на който желаете да четете Grinning):

http://irbarcelona.it/barcellona-a-dicembre/
Виж целия пост
# 228
пак аз  Simple Smile
освен това селце с аутлети, в самия град има ли аутлети или други места с шопинг намалеия?
Виж целия пост
# 229
Regina di cuori, благодаря за отговора. Сигурна ли си за датата и часа, защото като вляза в сайта на Каса Мила (lapedrera.com) и ми предлага да си купя билет La pedrera de dia premium и не иска дата, просто е по-скъп билета - 27 евро на човек. Какви ли ще са опашките на 22-23.10 и заслужава ли си купуването на билети онлайн?
Виж целия пост
# 230
Regina di cuori, благодаря за отговора. Сигурна ли си за датата и часа, защото като вляза в сайта на Каса Мила (lapedrera.com) и ми предлага да си купя билет La pedrera de dia premium и не иска дата, просто е по-скъп билета - 27 евро на човек. Какви ли ще са опашките на 22-23.10 и заслужава ли си купуването на билети онлайн?
Бях миналата година по това време в Барселона. Пред Каса Мила имаше съвсем малка опашка и мина бързо, пред Каза Батийо имаше повечко хора, но повече от 10-15 мин. не съм чакала. И на двете места може да платиш с кредитна или дебитна карта.
Виж целия пост
# 231
Здравейте. Извинявам се за нахлуването в темата, но имам спешен въпрос. България еър ни предложиха компенсация за закъснял полет -  самолетни билети до избрана от нас дестинация. Решихме да е Барселона.Как  е времето в Барселона началото на февруари и началото на април. Трябва да избера дати, а това са ваканциите на децата. В момента планувам пътуване до Рим - летим на 31.10 и ми е много натоварено  и не мога да се настроя за Барселона.  Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 232
Здравейте. Извинявам се за нахлуването в темата, но имам спешен въпрос. България еър ни предложиха компенсация за закъснял полет -  самолетни билети до избрана от нас дестинация. Решихме да е Барселона.Как  е времето в Барселона началото на февруари и началото на април. Трябва да избера дати, а това са ваканциите на децата. В момента планувам пътуване до Рим - летим на 31.10 и ми е много натоварено  и не мога да се настроя за Барселона.  Предварително благодаря.
Аз съм за април, мисля, че температурите ще са по-добри. Била съм там в началото на март - беше около 15-20 градуса през деня; въпреки че единия от дните ръмеше, не беше студено.
Виж целия пост
# 233
Аз заминавам в събота за 1 седмица, и точно следващата според прогнозата я дават цялата да вали  ooooh!
Виж целия пост
# 234
какво направихте за да ви компенсират с полети?
Виж целия пост
# 235
Имаше промяна на чартърен полет в последния момент ( два дни преди полета ) , закъснение и  вместо сутринта излетяхме в 21,00ч. Подадохме рекламация към туроператора . Нищо повече
Виж целия пост
# 236
За парка Гюел ако за деня и часа когато са купени билетите вали дъжд, дали могат да се презаверят за друг ден или час?
Виж целия пост
# 237
Regina di cuori, благодаря за отговора. Сигурна ли си за датата и часа, защото като вляза в сайта на Каса Мила (lapedrera.com) и ми предлага да си купя билет La pedrera de dia premium и не иска дата, просто е по-скъп билета - 27 евро на човек. Какви ли ще са опашките на 22-23.10 и заслужава ли си купуването на билети онлайн?

Аз си купих нормален билет, не премиум. Те си предлагат, но аз не ги искам. Laughing

Отдолу под премиума кликваш и ти излизат различните видове билети. Даже в момента има промоция 1 евро намаление за билети купени онлайн.
Аз не бях в сезон и в 10ч нямаше никой.

Аз си го купих онлайн, защото можех да си покажа билета и на телефона.

https://tickets.lapedrera.com/site/LaPedrera/product/37-la-pedrera-de-dia/type/29

Виж целия пост
# 238
Къде мога да видя работното време на метрото?Запазила съм фламенко шоу с късен час и не знам как ще се прибираме.
Виж целия пост
# 239
Къде мога да видя работното време на метрото?Запазила съм фламенко шоу с късен час и не знам как ще се прибираме.
http://www.tmb.cat/en/detall-linia-metro/-/linia/L1
Ето тук. Избираш си коя линия те интересува. Има и нощни автобуси, прочети на първа страница.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия