БАРСЕЛОНА - тема 6

  • 106 043
  • 760
# 180
Здравейте, билети за местата, които ще посетим мисля да купя другата седмица от сайта http://bcnshop.com. Някой купувал ли е от там или директно от обектите?

Здравейте , прочетох някъде, че първата неделя на всеки месец има вход- безплатен за някои музеи ( дано Ви е от полза )
Виж целия пост
# 181
Здравейте, билети за местата, които ще посетим мисля да купя другата седмица от сайта http://bcnshop.com. Някой купувал ли е от там или директно от обектите?

Здравейте , прочетох някъде, че първата неделя на всеки месец има вход- безплатен за някои музеи ( дано Ви е от полза )

Благодаря за информацията, но ние пътуваме на 10.10 и се връщаме на 17.10  Peace
Виж целия пост
# 182
Запис, и се връщам да чета. И ние тръгваме скоро Hug
Виж целия пост
# 183
Здравейте, чудесна тема, но и необятна - изгубих се!
Понеже прочетох, че е имало почиващи в района на Калея тази година, може ли актуална информация колко струва 2-посочният билет за влак (R1 линия) от Калея до Балселона - спирка Каталуния или Труимфалната арка.
Виж целия пост
# 184
Калея - Барселона /до Каталуния/ - Калея - 10 евро - еднодневен.

Виж целия пост
# 185
Благодаря! Това в сайта на мога ли да го намеря? Родалиес ли се избира?
Виж целия пост
# 186
Да.
Виж целия пост
# 187
Здравейте, билети за местата, които ще посетим мисля да купя другата седмица от сайта http://bcnshop.com. Някой купувал ли е от там или директно от обектите?

Извинявайте, че си повтарям въпроса. Интересува, за да знам какво да правя.   Embarassed
Виж целия пост
# 188
Здравейте, билети за местата, които ще посетим мисля да купя другата седмица от сайта http://bcnshop.com. Някой купувал ли е от там или директно от обектите?

Извинявайте, че си повтарям въпроса. Интересува, за да знам какво да правя.   Embarassed

Билети сме си купували от директния сайт. Няма нужда от посредник.
Виж целия пост
# 189
Благодаря Iki70  Peace
Виж целия пост
# 190
Здравейте, билети за местата, които ще посетим мисля да купя другата седмица от сайта http://bcnshop.com. Някой купувал ли е от там или директно от обектите?

Извинявайте, че си повтарям въпроса. Интересува, за да знам какво да правя.   Embarassed
Предварително бях взела билети за Саграда и парка Гюел ( от техните сайтове),всички останали на място.Още повече,че първия ден обиколихме с бус туристик и после използвахме отстъпките. Peace

п.п. Между другото ,когато букнах билетите за парка Гюел не ги разпечатах и незнайно как съм затрила линка и писмото им в пощата си.Писах им мейл като обясних точно за коя дата,час и име са ми билетите и най-любезно и своевременно ми ги изпратиха отново.
Виж целия пост
# 191
Здравейте, дами !

Следя темата ви с интерес и ми е много полезна. Предстои ми първо пътуване до Барселона с приятели на 12ти октомври и имам някои въпроси към вас. Тъй като кацаме доста късно вечерта, около 22;30, а трябва да стигнем до апартамента, който сме си наели преди 24;00 ( той се намира на около 10 минути от Триумфалната арка) мисля да си вземем такси като най-бърз и удобен вариант, но тук преди известно време бях прочела, че може онлайн да си купиш  и билет за някакви шатъли,които те вземат от летището,но не знам дали ще ме оставят до адреса,който кажа или до определена спирка ( все пак не са като таксита) ако някой има малко повече информация за тях ще се радвам да ми я сподели. Другият ми въпрос е дали някоя от вас е посещавала това outlet селце La Rocca Villages, понеже мисля да отидем и до там ?
Виж целия пост
# 192
Заповядай: http://www.bcn.travel/transport/airport-transfers
Използвах този сайт за трансфер през Април, бях поръчала  shared - цена 28Е, но изпратиха такси само за нас. Имаха и 24 часова линия за връзка.
Виж целия пост
# 193
Много благодаря ! Simple Smile)
Виж целия пост
# 194
Здравейте, дами !

Следя темата ви с интерес и ми е много полезна. Предстои ми първо пътуване до Барселона с приятели на 12ти октомври и имам някои въпроси към вас. Тъй като кацаме доста късно вечерта, около 22;30, а трябва да стигнем до апартамента, който сме си наели преди 24;00 ( той се намира на около 10 минути от Триумфалната арка) мисля да си вземем такси като най-бърз и удобен вариант, но тук преди известно време бях прочела, че може онлайн да си купиш  и билет за някакви шатъли,които те вземат от летището,но не знам дали ще ме оставят до адреса,който кажа или до определена спирка ( все пак не са като таксита) ако някой има малко повече информация за тях ще се радвам да ми я сподели. Другият ми въпрос е дали някоя от вас е посещавала това outlet селце La Rocca Villages, понеже мисля да отидем и до там ?

Здравей,

Селцето е много интересно направено. Общо взето е като един открит мол. Има много магазини и заведения. Ако искаш да пазаруваш обаче имай прадвид че марките там са от рода на Армани, Gucci i t.n. Намаления има. За яке което струва 800 EUR можеш да си го купиш и за 300EUR. Има и по-евтини разбира се. Аз си купих обувки за 70 EUR Gstar .  Иначе до селцето има и аутлет на Манго и Найки.  Там има повечко оферти и намаления. Аутлета на Найки има предимно маратонки.
Ети ти линк към сайта със списък с марките. Чувала съм за страхотни намаления, но аз като бях там всичко ми беше доста скъпо. Но всичко зависи от бюджета ти.

http://www.larocavillage.com/es/marcas/marcas

Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия