Сладкарничка за книги - тема 46

  • 23 364
  • 762
# 585

Сектантки и анти-сектантки /като мен  Mr. Green / нещо за среща говорехме - четвъртък как ви звучи?  Simple Smile

Добре ми звучи, но още по-добре ми звучи петък  Whistling

На мен времето не ми пречи, ама това защото се изпържих порядъчно на морето. А до няколко дни ще си напече и в София, няма да ни се размине  Laughing
Дано обаче този уикенд да не вали, че се каним да идем на джаз фестивала, а той все пак е на открито  Laughing

Зори, все се каня да кажа - видях във ФБ ужасно сладурска твоя снимка на мармот  Heart Eyes

Вив, не се давай на "Мрак", прочети я, има защо.  Crazy
Ето и едно трейлърче на филма по нея с чудната Чарлийз Терон за вдъхновение:



Вихрогонче, добре дошла и от мен  Grinning

Точ, пак хубава среща сте имали край морския бряг  Heart Eyes

Слив, прочетох за детенцето... Confused Cry Отговорна професия имаш ти, а най-важното е, че имаш и призвание за нея.
Виж целия пост
# 586
Точи,по твоя въпрос още не съм наясно Hug
Ели,утре ще ходя до пощата.
Виж целия пост
# 587

Сектантки и анти-сектантки /като мен  Mr. Green / нещо за среща говорехме - четвъртък как ви звучи?  Simple Smile

Добре ми звучи, но още по-добре ми звучи петък  Whistling

За петък аз не съм сигурна...  Rolling Eyes
Но нищо де, и за през другата седмица може да се организираме  Hug
Виж целия пост
# 588
Ей ме Grinning  За малко да забърша Петето и да я завлека на кафепиене инцидентно  Mr. Green ама я хванах на края на обедната й ... другия път по-рано срещата  Hug Mr. Green
Още се чудя на печковата тема...  newsm78 то май като има човек голям избор, по-скоро се оказва в затруднение...  Mr. Green А, и според ММ (съвсем несправедливо обвинение е това!) нашата комуникация по темата печки можела да бъде описана със следния виц:
- Искам стъклокерамичен плот.
- Абе лесно се чупят, трудно се поддържат ...
- Искам стъклокерамичен плот.
- Една бучица захар да падне чудо ще стане ...
- Искам стъклокерамичен плот.
- Знаеш ли че половината тенджери трябва да смениме, щото искат равно и дебело дъно ...
- Искам стъклокерамичен плот.
 Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
П.с. а за сряда как ще речете за среща?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 589
Мариш иде ми да го стисна ТМ.
Вземи си печка която искаш ти,защото после едно нещо да не ти харесва винаги ще ти боде очите.Не прави компромис с това.
Виж целия пост
# 590
Аз за сряда съм ОК, ама май Венката не можеше...
А в четвъртък съм на маникюр и няма да мога...
Виж целия пост
# 591
Мариш, не съм сменяла тенджерите, не съм разсипвала захар, не съм го чупила и с препарат за стъклокерамика и обезмаслител се чисти с лекота Peace Няма да съжалявате Wink
Иначе вицът може да опише доста ситуации в семейството  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 592
И аз като Точката!  Wink
За среща съм по-скоро за другата седмица.  Peace
Виж целия пост
# 593
Хахахахах, много як виц! Много ситуации олицетворява  Joy Joy Joy

Еха, ама така хубаво си изкарахме с детето  Heart Eyes Купихме си по едни дънки и по една блузка, като естествено зяпахме, мотахме се и т.н както си му е реда  Mr. Green После напазарувахме, хапнахме и ей ни, прибрахме се  Heart Eyes
И аз много обичах излизанията с майка ми  Heart Eyes Сега много топлота ми носят тези спомени, когато нея вече я няма. Излизам си аз с моите момичета, напоследък нещо сме поразредили, но иначе все сме си тричките, като тройно дупе с три гащи  Joy Даже понякога някой съседи като ме видят и възкликват: "Я, ама ти сама ... ?!? Къде са ти девойките?!?"  hahaha Че то хората когато съм сама не мога да ме познаят че съм аз  Joy

Лу, Миж, лягам с книжката, вдъхновена съм  Mr. Green

Не ме дразнете с тези хотелчета, че много ми се ходи в Трявна и Троян!!! Запаметих си ги  Blush

Мариш, какво стана, избра ли? 

Нези, да нацелуваш бебешкото Анино дупе  Hug
Виж целия пост
# 594
Момичета, утре със сигурност съм пас, тогава ми е одитът. Искам да видя как ще мине, за да мога да си правя сметка, защото не смея предварително.

Мариш, равното и дебело дъно не се ли иска при индукционни котлони? Със стъклокерамични съм от сто години и не съм си сменяла посудата  Peace.
Виж целия пост
# 595
Половинът е далеч в момента.
Нооо ще се върнеееее  newsm48 newsm03 newsm47
Щом казваш, значи е истинки newsm10 smile3525
Като се върне, не изпускай момента хуууубавичко да го изпереш, пък и той нека се погрижи да си чиста и винаги засмяна  Flutter
Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 596
Благодаря ви за мненията, момичета  Hug
 Значи за среща - когато се уговорите, след сряда ми е еднакво неизвестно ще успявам ли.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 597
Момичета, утре със сигурност съм пас, тогава ми е одитът. Искам да видя как ще мине, за да мога да си правя сметка, защото не смея предварително.

Слушай патило - за одита и това как ще мине е важно да се осигури прилично хапване и пийване, помага   Blush

Май наистина е по-добре да се организираме следващата седмица  Hug
Виж целия пост
# 598
Слушай патило - за одита и това как ще мине е важно да се осигури прилично хапване и пийване, помага   Blush
Mr. Green Hug
Хах, миналата седмица консултантът, който наехме, ни каза нещо в същия дух. Аз го питам как ще мине цялата процедура, а той ми вика "Одиторът първо ще чете документацията, а после не е зле да го заведете да хапне добре в някой приятен ресторант наблизо".
Честно си признавам, че не ми беше минало през ум  ooooh!! Аз виждам само обема документация и хилядите въпроси, които трябва да се обсъждат  Mr. Green.
Виж целия пост
# 599
Маришка, смело действай със стъкло-керамичните котлони! И моите са такива от 14 години  Embarassed и всякакви тенджери се ползват без проблеми.  Wink Hug

Вив, браво за покупките и въобще за хубавото изкарване! Hug

Имам желание да участвам в тази игра. Започвам да мисля списък.  Grinning

За среща - в четвъртък и петък не мога, за сряда още не е ясно. (Но не се водете по мен).  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия