Алтернативни продукти за дамска хигиена 6

  • 103 113
  • 748
# 120
Ох реших се вече на сто процента Fleur cup ще е нищо,че е прозрачна,но тръгнах да поръчвам и пак ударих на камък,размера.Моля ви който има да изкаже мнение
S или L аз си мислех за М,но тази няма такъв вариант.Имам две раждания,но и двете са секцио,а и цикъла ми е доста слаб,дълъг като време,но не шуртя дето се вика дали S ще ми е ОК.Някой,който я име кой размер има и дали и е ок и изобщо моля за мнение,искам да си я поръчам вече.Даже съм зарибила приятелки,чакат ме да видят аз как ще съм да дам отзиви дали и те да пробват  Mr. Green
Виж целия пост
# 121
как прозрачна? има я мисля червена и лилава. Аз имам лилавата - малкия размер. Интересното е, че малкия размер на fleur cup е маааааааалко по-малък от другите модели. Аз честно да си кажа от 4 си чаши винаги fleur ползвам, но според мен си е за тесни жени.
По-назад в темата имаше само негативни коментари за малкия размер, но хвалеха големия на същата марка.
Виж целия пост
# 122
Отдавна са само прозрачни - http://www.fleurcup.com/en
То преди и други цветове е имало мисля, освен червения и лилавия, попадала съм на снимки из нета - http://i.ytimg.com/vi/kPrbpzvrFVA/maxresdefault.jpg
Но по някаква причина вече не правят.
Виж целия пост
# 123
hetera, аз имам L-ка на Fleurcup от преди раждането и ми беше добре. С тежък цикъл съм. Сега още няма как да я пробвам, за да видя как ще е.
Виж целия пост
# 124
Аз най-накрая открих кусур на чашката ми.  Crazy
Толкова ми е станала удобна, че тотално спрях да мисля за цикъла си и по тази причина заминах на село без чашка!  ooooh!  Banghead
Виж целия пост
# 125
Втори цикъл карам с чашката. Супер доволна съм. Малко ми дотяга пъхането ама не е чак такава болка за умиралка. Благодаря ви, че ме запознахте с този начин за спряване с месечния цикъл.
Виж целия пост
# 126
Аз най-накрая открих кусур на чашката ми.  Crazy
Толкова ми е станала удобна, че тотално спрях да мисля за цикъла си и по тази причина заминах на село без чашка!  ooooh!  Banghead


 hahaha Joy Mr. Green Идеалната реклама за менструална чашка...
На теб обаче надали ти е смешно... Съчувствам искрено!
Виж целия пост
# 127
Аз понеже имам няколко най-сетне нарочих едната и си я сложих в чантата. Сега я нося навсякъде. Преди имах по някой друг тампон за спешен случай.
Виж целия пост
# 128
Това приложение е много удобно за следене и напомняне на цикъла. Peace
Виж целия пост
# 129
Аз точно това приложение го имам. Трябва да видя да не съм му изключила предупрежденията.  newsm78
То моят цикъл е нередовен, така че може и да устискам до връщането вкъщи.
Май няма да е зле и аз да си взема една чашка, която да си ми седи в  пътната чанта.
Виж целия пост
# 130
За приложение аз ползвам Clue в момента - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clue.android&hl=bg
Най-много ми харесва от всички, които съм пробвала.
Виж целия пост
# 131
http://putacupinit.com/chart/
Доста от марките с подробни размери. Обаче са в инчове и ме мързи да смятам, но на който му трябва, ето и конвъртър: http://www.inches-to-cm.com/
Виж целия пост
# 132
Много полезна таблица! Благодаря, че я сподели   bouquet
Виж целия пост
# 133
Здравейте

Някой знае ли дали в Холандия (Амстердам/ Алмере) мога да си купя такава чашка от реален магазин и от кой?
Виж целия пост
# 134
Здравейте, от къде се снабдявате с яйца? Гледам по нашите сайтове 3-ка е около 100 лева, а в Али и Ибей са по 10-15 долара....

Чашка имах от Китай, но падна в тоалетната и си взех Мелуна soft, но първата сякаш по-ми допадаше  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия