?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 854 238
  • 20 915
# 20 010
Пак казвам, племенницата ми не ходи на градина, защото кашля или има сополи. Не ходи по седмица, но реално болна не е. Няма температура, няма вируси и бацили.
Виж целия пост
# 20 011
Не може да стисне зъби шест месеца и ако се налага да излезе той болничен. По-лесно е да прати болното дете при бабата и после да опява на жена си каква лоша майка е.
Нали има собствен бизнес, как изведнъж излизаш болнични? От себе си ли искаш разрешение
Виж целия пост
# 20 012
Аа, това с частния бизнес съм го проспала. Ми щом бабата няма против да удря по едно рамо, ще изтърпи шест месеца. И жена му има право да е човек, седем години е доста да се затвориш вкъщи.
Виж целия пост
# 20 013
Тя писа, че е помагала в него, но вече нямало нужда.
Според мен много й е дошло 2 деца с малка разлика, но за това е трябвало да мисли по-рано.
Виж целия пост
# 20 014
Тези деца не са само на майката, за да мисли само тя, моля ви.

Виж целия пост
# 20 015
Жената каза, че второто е станало случайно Hands V и при толкова много проблеми преди да се роди първото дете, естествено е малката разликата да ѝ е най-малкия проблем при решението...
Проблема изобщо не е в малката разлика, я в липсата на съвместно решение кога да се почва работа и организация на семейните задачи покрай това. (според мен де Simple Smile)
Виж целия пост
# 20 016
Бащата основно осигурява издръжката, редно е основно майката да осигурява детегледането. Ами ако доходът му падне двойно от болнични, какво? Според мен точно затова е пратено при баба. Щото тати трябва да носи.
Виж целия пост
# 20 017
Дали трябва, или така той е решил, че трябва? Да, разбрах, че за вас 800 лв. не  е заплата, но аз не вярвам, че повечето бизнесмени взимат десетки пъти повече от тези пари. Тези, които взимат много повече, могат да наемат детегледачка без проблем, не принуждават жената да спре да работи.
Обичайно трябва и двете страни да правят компромис. Не може само единият.
Виж целия пост
# 20 018
Тези, които взимат много повече, могат да наемат детегледачка без проблем, не принуждават жената да спре да работи.

Не е задължително проблемът да е финансов – може мъжът просто да е с патриархално / селско мислене и да смята, че мястото на една семейна жена е вкъщи, до печката, изцяло обслужвайки битовите нужди на децата и на съпруга си, разбира се. Wink
Виж целия пост
# 20 019
Да, де Блак кат, една подробност, която поднася нещата в различна светлина. Незначителна подробност, нали?
Виж целия пост
# 20 020

Кое точно е изтрито, че пак завъртате хапливите коментари. Просто - сложно, не приключихме ли вчера с нейния въпрос.
Сега нали обсъждаме млади срещу стари, кой кой е и какво може Sunglasses
Виж целия пост
# 20 021
Млади срещу стари е скучна тема. Младите имат младост, но им липсват доста други неща, като чист житейски опит, например. Не, че някои си научават уроците с възрастта, но все пак...
Виж целия пост
# 20 022
Здравейте, проблемът ми не е много за СО, но да опитам.
Започнах нова работа. Там постоянно си говорят за млади момичета, бъзици, това онова. Аз съм на 23, а приятелят ми на 35. Проблемът е, че се притеснявам, ако някой ме попита на колко е той, понеже знам, че все някога някой ще пита. Неудобно ми е, защото знам какво е мнението на хората за такива връзки и няма как да обясня, че на нас си ни е добре така и не усещаме разликата. Ще започнат да ме гледат с други очи. А не ми се иска да ги лъжа, защото все някога ще се разбере.
Виж целия пост
# 20 023
Откъде според теб ще разберат, че си ги излъгала? От опит ти казвам - и да ви е добре - годините си оказват влияние и разликата в даден момент си казва думата. Дано вие сте изключение Simple Smile
Виж целия пост
# 20 024
'Що пък да е задължително да те питат? newsm78 Никога не ми се е случвало колеги или познати да любопитстват за възрастта на партньора ми.
А това, че се притесняваш да споменеш пред околните годините на мъжа, който си избрала, на мен ми говори, че по принцип те е срам от връзката ти – може и на подсъзнателно ниво, но я има тази тревога, някъде дълбоко в теб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия