Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 270
И да има телефон е нужно време докато се освести бъдете търпеливи Simple Smile
Виж целия пост
# 271
щом не съм на умиране Joy
Ох, Креми, разсмя ме  Laughing

Чакам с нетърпение новината за раждането на Димана  Heart Eyes

Рейнбоу, как мина интервюто?

Мира, успех на твоето момиче и леко приспособяване на Момо в яслата!

Танзу, много хапове, много нещо. Витамините ти много на този етап, ама щом доктора ги е предписал.... Но със сигурност не е нужно да лежиш по цял ден, най-много 1-2 дни след трансфера. Все пак като се движиш, матката се кръвоснабдява по-добре.

Люксен, успех на новата работа!

Пиаф, да ти е жив и здрав племенника!

Жане, дано е свястна и оправна новата колежка!  

Ината, браво за ТСХ-то, направо перфектно! И вдигай нослето, не е момента за лошо настроение  Wink

Лили, нямаш ли подобрение?
Виж целия пост
# 272
Уанче, ние отдавна се завърнахме, но имахме изпит двамата с ММ за канадско гражданство и затова се поизгубих, че попреговаряхме. Е, взехме го и вече сме и канадски граждане. Клетвата ще е след месец-два.
Очаквам благата новина за малката Димана!
Жане, и аз съм с Чико, но друг модел. Страшно съм доволна от тази марка! Много е маневрена, удобна и приятна на вид. Гюручето се сваля две степени напред и става като сенник за лятото.
Мира, честито за яслата и за каката!
На всички  Hug
Виж целия пост
# 273
Тите, честито канадско гражданство  Hug
Виж целия пост
# 274
Тите, честито ви гражданство   bouquet

Жега ми е, не съм очакавала да го кажа  Mr. Green
Виж целия пост
# 275
Atita- честито ви гражданство на двамата Hug Супер сте, сега и клетвата да мине Whistling
Ината- н аистина много добре ти е подействал този кравешки продукт дето са ти го дали, радвам се Hug Аз не съм си гледала ТСХто от два месеца, последно ми беше 1.56 сега обаче някъде четох че и тези Б12 влияят кофти на ЩЗ ooooh!
Звездичка- Денис ми беше писала ,че и при недостиг и при излишък на Б12 имало риск за аномалии на плода. ИНаче дофтора изследва ми Б12 и фолат, вит Д не ми е изследвал, ама аз си взимам Калций+Вит Д. А както Дара гледа от нейния баща- може да не е нисък хемоглобина за да имаш недостиг на Б12. При мен е нисък и затова го изследвахме.
Мира- забравих да ти кажа,че Момо е невинен миличкия- твърде малък е за да разбира за купата. Но от сега имаш добри навици да се караш, после ще ти потрябват в истински случай на нужда Flutter
Лили- що така , нямаш ли облекчение от нищо ? Пробва ли за кашлицата мед с хлебна сода в/у гърдите. Аз така си я стопирах последно като лепнах от градинския вирус на малката Peace

Ех и аз рефрешвам да видя нещо за Диманка, ама тЦ Blush
Виж целия пост
# 276
Тита, честити ви кленови листа на паспортите.
Мира, страхотно-единия в колеж а другия в ясла. Да са ви живи и здрави.
Зази, Креми, уж съм по-добре но бавно върви подобрението.
Кей милата я узорихме да се отчита, ама и ние нямаме глас от пеене  hahaha
Илейн, Уанче, Коте, Жана, Мимче, хайде честито ви лято.
Виж целия пост
# 277
Звездичке, на колко години съм, още се дразня някой като спи и гледам да правя щуротии  Embarassed

След раждането реших да пусна ПКК и ТСХ. ТСХ е 1.01, а полуделите показатели на ПКК от бременността са перфектни. Всичко като с магическа пръчка се е оправило. Хемоглобинът от 85 е 122, абе чудо. А кръвосъсирващите са направо идеални  Shocked Тъй че, бременните, не се шашкайте от резултати  Naughty
Виж целия пост
# 278
Ау, Перу, идеална си! Браво!
Тите, честито ви! Черпи по тоя повод едни палачинки с кленов сироп, а?
Звездичката, пуска се кръв за В12. При нас го правят в определени дни това изследване. Например четвъртък. Но може да вземат материал в който и да е ден. Не знам дали можеш да убедиш някой, освен хематолог или ендокринолог да ви го пусне по касата. Ние го плащахме на баща ми. А другите хормони изследвахте ли ги?
Виж целия пост
# 279
Даре, да, когато се правят изследвания винаги е бил наред, включително и щитовидните, заради мен ги изследвахме на два пъти, миналата година доц.Тодорова му гледа на ехограф и щитовидната жлеза, като бонус към моята предстояща бременност  Mr. Green Просто свързвали някои симптоми при аутистистите с недостиг на витамин В12. Аз ги изследвах тия неща като ми падна хемоглобина при бременност, и като при Перу само хемоглобина беше паднал, и после се намести като с пръчка като родих. Ще чета още, имам много познати майки дето да кажат какво що. Иначе честно, нямам предположения, че нещо там не е наред, от симптомите които четох че се проявяват, но понякога всичко е безсимптомно. И ако с приема на витамин се подобрят някои неща, добре дошло. Иначе витамин Д си приемаме и рибено масло у нас както си е реда.
Перу, не ме отчайвай моля те, надявах се скоро да спре  Crazy Mr. Green Значи в следващите поне 30 години няма изгледи  ooooh!  Чудно ти е ТСХто, както и на Ината.  Hug
Креми, мерси  Hug
Лили, голяма жега е при вас, иначе бих ти препоръчала да си сложиш мед с черен пипер на гърдите, ама в студовете е ок, лятото хич не е подходящо туй чудо, а при вас...абсурд. Иначе незнам дали имате суров джинджифил, аз пак да си изпея песента за него, топло прясно мляко с мед и ванилия, това поне няма да ти навреди.
Виж целия пост
# 280
Тита, честито гражданство и от мен!
И ние сме големи фенове на Chicco, със Сава сме имали две различни количко на марката, както и столче за хранене, капсула за кола и т.н. и сме ужасно доволни, затова и този път към тях се насочихме, пък дано изборът на модел да е правилен!

Креми, то не знам вече кое на кое влияе... ЩЗ на вит.Д, желязо и Б12 или обратно (според моята "лечителка" нискоактивната ЩЗ е причина за по-трудното усвояване)... Аз също преди няколко месеца бях с доста ниски показатели. Инжекции Б12 също ми поставяха но по една на 6 месеца ли беше, на 2 ли беше не си спомням. Иначе и аз пиех вит.Д, но ми бяха предписали един течен, който по-лесно се усвоява, отделно Б12 за смучене също. Откакто съм бременна не са се задълбочавали над тези стойности...
Лекарят, който ми следи бременността ми беше пуснал някакви разширени кръвни и според него всичко е в границите на нормалното, но съм убедена, че ако натуропата ги беше видял, нямаше да е на същото мнение... Само се моля всичко с бебчето да е наред, че  аз нещо витамините ги пия едно към гьотере в последно време...

Илейн, ама големи жеги при вас, да не повярва човек! Гледам моите дружки-англичанки наизвадили басейните, редят коктейли и пуфтят от жега! Simple Smile Ами...честито лято!

И аз цял ден се "ослушвам" за новини от Кейчето, ама май няма да дочакам тази вечер. Simple Smile

Ще се ориентирам към спалнята вече. А за утре трябва да си измисля някакво занимание, че днес в един момент голяма скука настана... Най-много да се захвана с някакво по-основно почистване, ама нещо хич не ми е на сърце тая работа...

Хайде хубава вечер на всички от мен!
Виж целия пост
# 281
Ината, всичко тръгва от мислите ни, които влияят на епифизата и от там се разпространява по цялото ни тяло - системи, мускули, кокали ... Ама нашия акупунктурист не държи да гледа каквито и да е изследвания. Твоя натуропат има ли отделно медицинска тапия?
Виж целия пост
# 282
Честита месечинка на Момо Hug
Тита, честито ви гражданство Hug
Перу, страхотни резултати си направила Peace
Ината, чудно ТСХ Simple Smile
Виж целия пост
# 283
Има, Дара, тя е дипломиран ендокринолог, именно по тази причина започнах да ходя при нея и съм доволна. А иначе и моят китайски чичо не е гледал никакви излседвания, докато ходих на акупунктура, но тази мацка отказва да ми предпише хормона, когато ми свършват хапчетата, без да съм направила изследвания. Много е стриктна жената, което е хубаво, защото пък другите лекари го дават много лабаво тук...
Ето примерно този, който ми следи бременността, TSH преди 6-7 седмици ми беше много нисък, но него това не го притесни, а тя веднага ми коригира дозата и очевидно добре се е справила!
Но си права, че всичко идва от мислите ни, та се опитвам да не се вкарвам в някакви филми, че става страшна работа! Само дето ММ нещо много започва да ми липсва, а е току-що заминал... Май това ме посъбори днес, та утре задължително трябва да си намеря някакво занимание за разсейване!
Виж целия пост
# 284
Тук е рядкост да имат и двете специалности. Или вървят в едната или в другата посока. Беше ми любопитно. Направи торта утре Wink някоя засукана. За Димана Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия