Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 285
14 потребители четат темата и чааакат ли чакат  Mr. Green

Така или иначе Кей каза, че евентуално надвечер ще може да пише:)

Виж целия пост
# 286
Тита, честито гражданство!
Мира, нали знаеш, че счупенотл е на щастие?
Толкова съм боса на тема витамин Б12 и тям подобни... Аз взимам сега витамин Д3 и се чудя дали не беше добре да се взима в клмбинация с нещо-си... Чула-недочула, недозапомнила... А и нямам време да седна да ровя за инфо...  newsm78. Нищо не ми е изследвано след бреченността, а съм на преглед на 17 юли. И като не мога сама да ида да си пусна ТСХ например, гледам да не мисля за това...
И аз влизам за новини от Кей. Сигурно вече се гушкат с Димана.
Нашия татко май е на ръба на нервна криза... Сам се докарва до лудост  Tired Пак ще си имаме сериозен разговор довечера... Днес го започнахме връщайки се от посолството, но не го довършихме.
Мойто чаве е с толкова гаден обрив по личицето  Tired Едва чакам да дойде петък и консултантката вкъщи... Та хич не ми е и много до писане честно казано...  Tired С почти изкрейзил от пренапрежение мъж и обринато дете и аз безпомощна само да гледам...
Виж целия пост
# 287
Коте, какво си яла?
Виж целия пост
# 288
Коте, нали бебета се чистили не знам си колко време след раждането, да не е от това обрива  Thinking
Виж целия пост
# 289
Шериии, добре, че си ти, заравила бях за месечинката Simple Smile.
Инатче, да вземеш да пратиш малко кравешки хормон ли, аз май не усвоявам тироксина добре.Сега продължаваш ли да го приемаш?
Тита, честито, трудно ли беше, след колко години ви удостоиха.
Б12 за смучене си е добър вариант на прием, но най-добър е с инжекция.

Кейчето вече е родила най-вероятно.
Дъгата да се отчете за интервюто, палцестиса помогнал ли е...
Кремика, моето каране е по-остро изречение с промяна на тона  Mr. Green.
Лили, и аз си мислех ако си на климатик да намажеш гърдите с мед и една кърпа отгоре, много облекчава.Днес ми падна гласа, и моето гърло се влошава.
Миналата година по това време лежах за задържане, и колко се радвах на 1 юли, казах си вече и да родя, ще оцелее човека.
Виж целия пост
# 290
Де да знам от какво е Илейн... Даре, менюто ми е подбрано... Уж...
Сега се поуспокои кожата. Забърсах й личицето с кърпичка намокрена във вода, че беше пламнала... Голяма гадост... Нищо не пише по книжките, няма обрив по гърба и дупето, единични пъпчици по гърдите и коремчето, обаче лицето че чак и по вратлето, ушите и главата....  Shocked  Дори се опитвам да я карам само на кърма, да не дохранвам нмого със сухо мляко....
Виж целия пост
# 291
Коте едни като гнойни пъпки ли са? Споко, това е от теб, от кърменето, нормално е, мажи леко с цинкова паста, или ще си преминат сами.Момко имаше , и аз бях се притеснила.Много деца имат.
Виж целия пост
# 292
Тита , честито гражданство!
Скрит текст:
При нас е луда жега а климатика в офиса не работи, направо си се чудя как издържах почти до края на работния ден!  Shocked Иначе колежката е ок , а количката е Чико да- има клип как става от чисто бебешка на такава за сядане и тнт и ми стана странно . Май е най- добре да си я поръчам и да не се разправям с несигурни обещания  newsm78 Харесах и един стол дето му раздрусва мозъка на бебето и то бързо- бързо заспива ( евентуално)

Чакам новини- Кей и Кали
Виж целия пост
# 293
Коте едни като гнойни пъпки ли са? Споко, това е от теб, от кърменето, нормално е, мажи леко с цинкова паста, или ще си преминат сами.Момко имаше , и аз бях се притеснила.Много деца имат.
Мира го е казала...........
може и от претопляне да са също
Кали-как си днес?
Виж целия пост
# 294
Коте да не е от жегата?
Тите честито гражданство !
Виж целия пост
# 295
Не са от жегата. Такива имаше и изглеждат различно, а и се махнаха 2 часа след като я съблякох по боди. Тези са някакви ситни като с връхчета. Чак не смея да я пипам по лицето... А тък е наистина някаква небивала жега... Добре, че къщата ние стара и доста прохладна на първия етаж
Мира, судо кремът ОК ли е? Той е с цинк и изсушава  newsm78
Виж целия пост
# 296
Коте,
Скрит текст:
при нас имаше по вратлето и по деколтето, от 3я месец, пъпчици дребни, много зачервено, казаха, че била атопична кожа, не съвсем атопичен дерматит, ама нещо гранично. Тогава го записах на хомеопат. Да не казвам голяма дума, ама...добре, че не тръгнах по дългия път с кортико...незнам си кви мазила и чудесии. Остана му едно леко зачервяване, колкото малка монетка, на сгъвката зад едното краче, по вратлето изчезнаха. Освен хомеопатията на нас ни помогна на Ла Рош -балсам ли е, крем ли е за атопична кожа. Но по лицето е нямал никога, по вратлето беше ужасно обаче, точно около 3-4 месец. Сега се чудя, ядеш ли млечни? Понамали ги, да видиш дали ще се подобри...
Виж целия пост
# 297
Коте, тези пъпчици първия месец още обикновено се появяват и изчезват бързо, тук не мажат с нищо
Тите, честито
Виж целия пост
# 298
Тите,честито ви гражданство.Да ми простиш,но вашата месечинка все я забравям,като в месеца няма 31 Embarassed.Да ви жива и здрава Мони.

Коте,знам че с такива пъпки се били "чистели" бебета.Бяха ме предупредили в болницата.Дано скоро се оправите и ти да си поемеш дъх Hug

Мира,децата усещат по интонацията нашите емоции.Да го нацелуваш палавника.

Илейн,голяма жега при вас.Слагай виното да се охлажда.

Жане,много е хубава количката.А тоз стол дето друса ми беше от голяма полза .

Виж целия пост
# 299
Шери, бира съм сложила   Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия