Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 435
Мистик каквото и да напиша няма да те успой, но само те моля да не се самообвиняваш  Naughty. Аз за една година точно два пъти го преживях / ако има такова нещо изобщо/. Засипала съм се с работа, та да не мисля много. Ако помниш и при нас имаше сърдечна дейност и после.....това е  Hug Не мисля, че е от спирането на Дуфастона или, че малко си го искала Naughty Нека утре мине леко / не като при мен/ и после ще напускаш разни изследвания пък може и да излезе проблема  Hug
Илейн, не се покривай ми дай да те видим  Twisted Evil
Мимчето къде изчезна?
Аз до сега копах в градината и за съжаление доматите са ми се разболяли от голямата влага  #2gunfire
Виж целия пост
# 436
Мистик,  много жалко, но все пак потърси още едно мнение. Моя много близка беше така, но се заинати - не отиде веднага, както искаше доктора, отиде на втори, и сега е с първокласничка.

Ходих веднага след единия док,който трябваше да прави ФМ и е с модерна техника,после в клиниката където съм по ЗК.Гледа ме аг на смяна и доста търси...ама не.чак на нея и стана криво...

Благодаря за милите думи на всички ви!!!!!
Виж целия пост
# 437
Мистик, много съжалявам. Sad Само не се обвинявай. Ти нямаш вина. Много те прегръщам и ще си мисля положително за теб.  Hug
Кали, и аз чакам новини.

Кей, честито. Да ви е жива и здрава Диманка. Щом акушерките казват: манекенка ще е.  Hug
Виж целия пост
# 438
Имам питане (може би андралога по-добре ще отговори, ама нали и без това всичко си знаем като сме отбор) - сега като почне ММ терапия, не е ли по-добре известно време да се пазим? Надали още първите сперматозоиди ще са достатъчно качествени. А така по-скоро би се случило нещо, което да не приключи какно трябва. Да опитам да засичам О с тестове и тогава да избягваме? Или да питам в темата за мъжкия фактор?
Виж целия пост
# 439
Мистик, това е много гадно, не знам какво да ти кажа, тъй като знам, че няма да се утешиш. Само ще ти кажа нещо, което ми написа Сигма,  като преживях същото като теб - където е текло, пак ще тече  Hug Hug
Виж целия пост
# 440
Даре ,мое мнение Naughty - ако има нещо да се случва (и в двата полюса), няма как да го избегнеш.Но ти си питай андролога, да не те подведа без да искам Hug
Не каза как е племенничката?
Виж целия пост
# 441
Мистик, прегръдки и от мен.  Hug Изживей си го, но не се отказвай и моля те не се обвинявай.  Hug

Аз бях днес на консултация. Младежа се е завъртял с главата надолу и доволно е пораснал. Поуспокоих се малко. На връщане пазарувахме с баткото - тениски, панталонки - за него. Той е доволен и аз съм доволна. Тук е много горещо. Но както казват германците - много обичам лятото, това е най-хубавата седмица през годината.  Mr. Green
Виж целия пост
# 442
Натоварено ми е почти съм пропуснала цялата тема....
Но искам да честитя и тук на Кей!
Да са живи и здрави с манекенката Димана!
Много късмет и щастливи мигове заедно!

mystic woman,  Hug , не знам какво да кажа. Пожелавам ти много сили!

От средата на юли вече мисля да почивам и ще съм по-редовна в четенето и писането.

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 443
Шери , хапваме (пием) студено гаспачо, крием се на сянка с климатик и си свиркаме  Whistling  Simple Smile  hahaha
Тук сме свикнали, всяко лято е така..По обяд до късен следобед сякаш бомба е паднала - не можеш да видиш жива душа по улиците(тогава най-добре се пазарува, почти няма хора по магазините Wink

Аз днес като видях на нашия градски часовник на центъра 32 градуса в 9,15ч сутринта,си помислих веднага за вас.Там при вас го дават много горещо.
Добре,че при нас по обяд имаше лек вятър,че имах чувството,че ще колабирам от жега и нерви.
Вие си стоите на сянка и си пийвайте нещо разхладително.

Коте,как е Белла?

Даре,не вземам отношение,защото съм доста боса по тези въпроси.
Виж целия пост
# 444
Илейн, така като гледам лентичките май съм аз.  newsm78 Ако има някоя мама преди мен да си каже, че с тая бременна глава...
Виж целия пост
# 445
Аз май съм слънчасала днес от толкова обикаляне.....а и май съм обезводнена....пия вода и лягам да се възстановявам....
Виж целия пост
# 446
Шери ,благодаря, че ни мислиш Hug Като можем, се крием на сянка, но трябва и да работим hahaha.
Елица ,за кога си? Радвам се, че сте добре с бебчо Hug
Виж целия пост
# 447
Мамаса, термина ми е на 3 август, но все си мисля, че ще е по-рано. Предното закъсня с 10 дена, редно е това да е по-ранко, че чакането убива. А и не виждам накъде повече мога да раста.  Crazy
Виж целия пост
# 448
Живичко е още, но не ме обнадежди и този доктор. Май няма да си ходя утре...
Не ми се пише, утре повече...
Мистик...  Cry
Виж целия пост
# 449
Кали  Hug няма да се предаваш.

Даре нямам идея по твоя въпрос.

Ели радвам се, че сте добре Hug .
Боби и за теб  Hug и те чакаме да си по активна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия