Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 450
Мистик  Cry съжалявам за това, което преживяваш  Hug
Елица, ама и при теб не останало  Peace
Даре не съм чувала някой да се е пазил, дори напротив материала трябва да се обновява по-често  Mr. Green
Виж целия пост
# 451
Илейн, хайде нова прическа нов късмет Wink
Мистик, съжалявам  Hug
Кали,  Praynig
Виж целия пост
# 452
Аааа то пазенето не е без секс! По-скоро с алтернативен край Wink
Виж целия пост
# 453
Кали  Hug
Виж целия пост
# 454
Мистик, много съжалявам  Hug но не се отказвай
Кали  Hug
Цвети, и ние като Мамаса и Уанчето със студени супи и на сянка. Ама по морето ме стига май до 40, незнам...
Мамаса, тук и следобяд е пълна Меркадона, може би защото има и туристи, не знам.
Елица, радвам се че бебчо в добре  Hug ти знаеш ли какви са процедурите при вас, правят ли план за раждане? Колко дни в болница след раждане? В Дания вица за лятото пък е, че ако се напиеш яко и изкараш един хубав махмурлук може и да го пропуснеш  Mr. Green
Виж целия пост
# 455
Оффф, писах, писах и затрих Twisted Evil

Кали, сега важното е, че е там и е живо, и м....а му кой какво мисли и прогнозира Hug

Мистик, много тежко, и няма думи за утеха Hug. Но аз също мисля, че не трябва въобще да се обвиняваш за каквото и да било, просто понякога се случва така, а и Дуфастонът стандартно се спира в тези седмици. Уф, дано скоро се възстановиш Tired

Даре, ама сега заради теб ставам да ям малини с кисело мляко  Crazy
А иначе за другото нали при спермограмите, когато пият добавки, лекарства - гледат как се променя брой, подвижност, морфология, и оттам препоръчват за какво е достатъчно - за естествено забрем. или ин витро. Не знам, наистина.

Ели, хубаво, че не си се постригала много късо, аз вече малко съжалявам, че цяло лято ще съм толкова късо, това също изисква повече поддръжка,

Мамаса, и аз обичам и гаспачо, и салморехо, и всичко доматенко всъщност Mr. Green

Шери, хубаво, че се е намерил свестен човек, че това беше като Параграф 22, егати порочния кръг Twisted Evil

Мамо Кей, радвам се, че сте добре с бебка, колко ли ти е сега хубавооооо  bouquet

Фокси, радвам се за хубавите резулати Peace

Благодаря за положителните мисли към мен, аз си чувствам разлика, вярвам в подкрепата  Hug Манди, още няколко дни чакам да се разсеят облаците на моята кратуна.




Виж целия пост
# 456
Аз си порарозвих и ето статистиката с нашите бременни
Скрит текст:
Eлица-бременна от 35 г.с. +3 дни


benito_79 и ann79-бременни от 30г.с. +5 дни


janach-бременна от 28г.с. + 4 дни


ivivkata123-бременна от 24г.с.+6 дни


Lili_mili-бременна от 23г.с.+1 ден


InataCH-бременна от 21 г.с.+3 дни


kremika-бременна от 20г.с.+4 дни


* Боби *-термин 24.10.2015г


Foxymoon  -термини около Нова Година


  HappyKali-термин 08 02
Виж целия пост
# 457
Кейче, последна да ти честитя малката самодива Димана! Да расте здрава, щастлива, палава, любознателна и обичана от най-страхотните родители, които сама си е избрала.

Звездичка, честито и на твоето човече  bouquet

Кали, никакво увесване на нос, че да не запаля колата и да дойдем да ти наместваме короната. Mr. Green


Ина, и от мен много стиснати палчета и лапички и дано се случат нещата, както е най-добре за теб Praynig

Мистик, гушкам те... Нямам думи зя успокоение, сама ще го намериш... Аз изживях същото, но в 11-та седмица... Бяхме чули сърце и изненада... Спряло развитие... Изчистиха ме и въпросите, които си задаваш, още се питам и нямам отговор... Важното е да вярваш, че е било за добро... Ако искаш рамо, съм насреща  Hug

Аз май реших, процедурата ще е на есен... Сега лято, секс, гадже, командировки от новата работа и октомври-ноември -  кекс с науката...

Мерси на всички за стиснатите палчета, сила сте... Нямам думи да изразя благодарността си Wink гушвам ви всички макар и виртуално

Мамчеееееее, дека си, обеща ми да ми пишеш.... Whistling
Виж целия пост
# 458
Инаааа и какво е салморехо  Flutter ?

Мимче такта така и при нас днес беше най топлият ден за това лято  Mr. Green .

Аз мисля да се подстригвам нещо в стил Лонг Боб, Ина ти как си подстригана ?
Виж целия пост
# 459
Инаааа и какво е салморехо  Flutter ?

Пак е студена супа като гаспачото, но според малко по-вкусничка, защото има и малко хамон и студено сварени яйца, настъргани. Аз съм я яла в Севиля Heart Eyes, най-прекрасния град.
Пострижката ми е малко тип мартенско магаренце Mr. Green Отгоре ми е по-дълго. иначе къса.
Виж целия пост
# 460
Ина, заинтересува ме с това рошаво магаре  Mr. Green И аз ще се фризирам в събота, ама само малко ще я подкъся, генерални промени няма да правя.
Виж целия пост
# 461
Дъгичке, не си последна, аз като в приказката влизам в последната минута да орисам.
Кей, честито мамче, ти успя. Да ти е жива и здрава рожбата и много да и се радваш.
Димана, добре дошла, да растеш щастливо и обично момиченце.

ХепиКали, щом си видяла бебчо пак, няма страшно, все някога ще те изпишат (не ти пожелавам като мене -след раждането), но не е страшно. Не унивай, аз се поуспокоих. Знам,че е гадно в болница, при теб е утежнено с това неставане, но... и това ще мине.  Hug

Мистик съжалявам за новината, имай сили. Послушай Перу, права е.

Аз толкова за тая вечер, лека на всички, вдигам краката да починат и ще пробвам да спя.
Виж целия пост
# 462
Ина ще я пробвам, малко ми заприлича на литовската студена супа с цвекло и варено яйце, но тази изглежда по вкусна  Simple Smile
Виж целия пост
# 463
Ели , ами то не останало Hug Име имате ли си?
Ина ,положителни мисли и стиснати палчета и от мен   Hug
Уанче ,пробвай смело, щом гаспачо ти харесва, вероятно и със салморехото ще е така.По коя рецепта го правите? Ние без лук, но кимиона е задължителен Naughty, краставичката нарязана като за таратор накрая  Wink
Кали , Hug Praynig
Виж целия пост
# 464
Мммм, звучи вкусно. И аз ще я опитам, обожавам гаспачо и сигурно и тази ше ми хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия