Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 690
Прекрасна е Димана Hug Hug !

Лили да се оправиш бързо Hug !

Мимче големи жеги голямо нещо, от утре се разхлажда Simple Smile .
Много приятен уикенд изкарахме навъртяхме 600 км Mr. Green .

Аз навремето ползвах тенджъра с вода за изваряване, но стерелизаторите са си удобна работа. Поне няма да събудите от мирис на загоряла пластмаса и без шишета  и беберони Sunglasses .
Виж целия пост
# 691
Амини, и аз ще изчакам да споделиш личен опит как се стерилиризират бебешките шишета в уреда за готвене на пара Peace
Жане, за шишетата: да и това говореха, то форми, то накрайници, то дупки, страшна работа  #Crazy
Скрит текст:
А иначе обясниха, то нали е презентация на фирма Х, че не се препоръчвало изваряване в тенджера, защото освен лошите бактерии, се убивали полезните вещества, разтопявала се пластмаса, гумата и така. Та покрай купете си, не варете в тенджера, аз разбрах значението на някои думи в бебешкия свят  JoyИначе то точно изглежда като уред за готвене на пара.
Виж целия пост
# 692
Жане, изглежда много добре шезлонга, ще можеш да люлееш лесно. А столчето дето го показа има възможност да се сложи приставка легнала за по-малко бебе преди да почне да сяда, за да можеш евентуално като вечеряте примерно да слагаш бебето там, за да е на ваша височина. То няма гаранция, че то ще иска да седи там, ама сега ние или държим Хелена на ръце докато обядваме, което си е неудобно или в шезлонг/столче за 5 мин докато не запротестира...

А помните ли имаше едн сериал, ама чешки ли беше за едни съседи дето все си правеха разни номера? Много беше забавен

Леле, Уанче, голяма разходка, браво
Виж целия пост
# 693
Ививкта, ами като изгорих първите, защото ги забравих цяла нощ на котлона внимавах повече с другите и си го отгледах с изварени по този начин шишета Simple Smile .

Мимче вие намете или си имате ваше там в Испанско?
Говорихме си с мм дали да се огледаме за нещо в Испания, Португалия или Бургас, София.
В Бг май са добри сега цените за покупка, но не знам дали ми се занимава честно. Южна Франция и Испания ми харесват, но и Бургас и наколо ми харесва, София ми е родна и мила Simple Smile .


Виж целия пост
# 694
а този



ние стерилизираме в микровълновата - в пластмасов стерилизатор, а вече и направо даже слагам шишето - капвам малко вода, биберона в капачката също с вода и за 2 мин включвам. Микровелето има бактерицидно действие.
Виж целия пост
# 695
Ахой, прекрасни Simple Smile влизам само да кажа, че съм на линия за четвъртък, където решите Wink


И да се похваля, че ще си топна задното трибуквие в черно море след седмица  Party че и с рансън ще се запозная, щото у техния вилает ще се натреса...

Много планове, много нещо и накрая - нещо трето... МЦ ме изненада по-рано, на гаджето изникнаха неотложни ангажименти по софийско, да ми е жива и здрава мамка ми Mr. Green че да ме води hahaha на море.... Мноооого съм хепи- за 3 дни среща със софианки, моренце и накачане с бременен пращец от Рансън, която има бойната задача да ни зрадва с две чертички другата седмица Mr. Green
Виж целия пост
# 696
Ум белия делфин Simple Smile

Наемаме, Уанче, чудихме се навремето, ама решихме, че няма да идваме достатъчно често за да си струва, но идваме през година почти...
Виж целия пост
# 697
И аз това си мисля, колко често реално би се ползвало. Пък и човек може ад ходи на различни места.
В Бг си мисля, че цените ще се скочат след около 20 години, та там може и и ивестиционна цел, но като знам колко разправия си е.
Виж целия пост
# 698
Моето явно не се сещате  Mr. Green - да ви кажа тогава Бискитите  Laughing

Ум белия делфин много го харесвах  Simple Smile
Виж целия пост
# 699
Ели, тях въобще не ги помня...
Виж целия пост
# 700
Моето явно не се сещате  Mr. Green - да ви кажа тогава Бискитите  Laughing

за филмчето се сетих, кат го пуснах в търсачката, но името изобщо не ми е познато, защо ли така Thinking


мистик, ина, как сте? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed пишете, че ви мисля

рейнбоу, много добро решение за море с мама, предполагам, че нямате възможност често да оставате за дълго само двете и тя ще е много щастлива, а сигурно и ти
Виж целия пост
# 701
Нямам представа, ама аз съм фен на всякакви детски, а като дете гледах да не изпусна нещо  hahaha
Виж целия пост
# 702
признавам си без бой, последните нищо не ми говорят  Embarassed
Виж целия пост
# 703
Аз харесвах смърфовете  и костенурките Нинджа. Моя синковец скубидоо и юги не знам си какво и тем подовбни глупости Crazy .
Виж целия пост
# 704
Уанче, ние затова ще се оглеждаме за втора употреба каравана - да може да ходим на различни места, без да се ангажираме с едно. А  и в Бг кражбите не са за пренебрегване - оставяш читав имот и не се знае какво ще завариш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия