Не правим секс

  • 23 316
  • 128
# 75
Вече изминаха месеци откакто не сме правили секс с мм, няма и признаци нещата да се променят. И други са споделяли мнението ми, просто е под достойнството на една жена да се моли за ласки. Намеквала съм веднъж, два пъти, трети не планирам да има. Чудя се вече какво да правя.
Виж целия пост
# 76
Ама не се МОЛИ за ласки, просто бъди предизвикателна, има разлика, нали?

Пък и като се замислиш, кое е по-кофти: Да нямаш достойнство или да нямаш секс?
Виж целия пост
# 77
Съветът на Toffi  е удачен.
В случай, че и това не помогне, изборът е личен - примирение, директен разговор / не само намеци/, или действия.
Виж целия пост
# 78
Пък и като се замислиш, кое е по-кофти: Да нямаш достойнство или да нямаш секс?

Да, добър въпрос, по - точно дилема.
Виж целия пост
# 79
Хеййй дами от две седмици на сам снощи те първа се "возих на самолета" хихихи  Grinning не мога да си обясня понякога, хем е възбуден и му е станал, хем не иска да "охлаби жилото"  Grinning някой път дори и не ме докосва... нормално ли е след прекарана нощ заедно на другия ден да ми каже "снощи можеше да правим секс".....
Виж целия пост
# 80
Изчаква да види дали са ти истински чувствата  Laughing
Виж целия пост
# 81
Божее, та той до сега ако не се е убедил, за кога те първа  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 82
Хеййй дами от две седмици на сам снощи те първа се "возих на самолета" хихихи  Grinning не мога да си обясня понякога, хем е възбуден и му е станал, хем не иска да "охлаби жилото"  Grinning някой път дори и не ме докосва... нормално ли е след прекарана нощ заедно на другия ден да ми каже "снощи можеше да правим секс".....

Не е нормално.
Виж целия пост
# 83
Ии? какво предлагате?  newsm78
Виж целия пост
# 84
Качи се сама на самолета  Laughing
Виж целия пост
# 85
хахаха без резервация не става  Laughing
Виж целия пост
# 86
Щом е толкова натоварена авиолинията опитай с друг превозвач  Laughing
Виж целия пост
# 87
мислиш ли, че това е варианта - от време на време да се качвам на някой "Боинг 767"  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 88
мислиш ли, че това е варианта - от време на време да се качвам на някой "Боинг 767"  Laughing Laughing Laughing

Задължително. Не виждам изобщо дори и повод за размисъл.
Виж целия пост
# 89
Бойнг или ТУ някой товарен АН 225 - ако ти се лети няма голямо значение  Laughing

Не те съветвам да му кръшкаш - беше майтап.

Питай го него защо не правите секс.

Тук никой не знае какво му е и защо ем така ем не иска.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия