.Сега медицината е напреднала,и би трябвало да се избегне този момент и да се разбере на време.Знам също,че тестовете си отчитат бременност,но не може да се види плодът на ехограф.Ако имате съмнения по-добре идете на лекар тук все пак е форум и едва ли ще ви бъде полезен освен информативно,но точна информация можете да получите само от лекар.
Аз отидох веднага след + теста видя се ембрионът,но нямахме още плодно сакче,след седмица отидох пак,видяхме и сакчето и сърчицето. На мнение съм,че не трябва да се чака,трябва да се знае дали всичко е наред.
Аз отидох веднага след + теста видя се ембрионът,но нямахме още плодно сакче,след седмица отидох пак,видяхме и сакчето и сърчицето. На мнение съм,че не трябва да се чака,трябва да се знае дали всичко е наред.
, но все още е много рано и нищо не се вижда. На 12.06 отидох при друг лекар (слава Богу), който ми обърна повече внимание. Първоначално реши, че съм загубила бебето, тъй като в матката няма нищо. Но след по-подробен преглед видя ембриона в дясната тръба. Съответно операция по спешност и премахване на тръбата.
Препоръчани теми