1 епизод на Любов под наем с бг субс
Който гледа до късно филми и сериали, става по обед

). В този клуб видя Дениз да целува Волкан и светът й се срина. На излизане се сблъска естествено с човека, който "не идва" там
Ако някоя от вас знае и песента, която звучеше за фон, ще съм благодарна да я публикувате 


Дано да качват сериите в You Tube или vbox7, че аз както нямам регистрация във vk

Излиза, че съм уцелила какво да гледам
Песента е много хубава 

Песента е много хубава 

, а какво иска тази жена, с която се срещна Нихат
Аслъ скоро ще се опомни за Бурак ми се струва
Щом ще й става шеф



) 
Не са ми симпатични 
Да се запиша в темата, Ягодките са ми любимият сериал в момента 


Както и Синан и Елчин
Става ми смешно обаче като си помисля Селда как ще се обръща към Елчин - дали ще е сватя, или пък етърва ще й бъде
Препоръчани теми