♡ Любов под наем ~ ♡ ~ Ягодов аромат ♡

  • 117 123
  • 741
# 75
Здравейте, гледах няколко трейлъра на Любов под наем, определено искам да следя този сериал, но няма да се справя нито със турския,нито с руския...
Имате ли информация дали някой от екипите въобще обмисля превода на български на този сериал.
Предварително благодаря за отговора. Simple Smile
Виж целия пост
# 76
nel-di, не зная дали в момента някой работи по превод на български на "Любов под наем" , но силно се надявам скоро да има такъв  Praynig  И аз съм позабравила руския език, но си напасвам нещата къде на турски, къде на руски, къде по действията в серията  Crazy 

Снощи съм заспала и не можах да гледам еп.6 , но по-късно и това ще стане. Някоя от вас гледа ли вече епизода?  Rolling Eyes

"Любов под наем" - еп.6

Във vbox7 има превод на "Аромат на ягоди" - еп. 3 / част 1. Дано до края на деня да качат и другите части, и ще ги публикувам наведнъж  Peace
Виж целия пост
# 77
"Аромат на ягоди" - еп. 5 с руски суб.
Виж целия пост
# 78
Сладури  Heart Eyes

Виж целия пост
# 79
"Аромат на ягоди" - Фрагман 2

Да идва сряда Laughing  Бурак май доста номера ще погоди на Аслъ докато й признае, че живеят под един покрив Joy
Имам чувството, че даваше акъл на Волкан да се позабавлява с Аслъ и да я разкара, за да се разочарова тя от него  Thinking 
Виж целия пост
# 80
Аз снощи изгледах последния епизод на "Любов под наем" и, освен ревността на Йомер, друго нямаше кой знае какво в сериала. Нещо не съм супер очарована от серията. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 81
Аз снощи изгледах последния епизод на "Любов под наем" и, освен ревността на Йомер, друго нямаше кой знае какво в сериала. Нещо не съм супер очарована от серията. Rolling Eyes
Тинчето  Hug, и аз като че ли очаквах повече от епизода, но от моя опит  Simple Smile с турските сериали знам, че с превод нещата много се променят.
Към по- хубаво Simple Smile
Много се измъчих с този турски- най-много десетина думи да съм разбрала.
 
В Ягодките по- лесно загрявах какво се случва като ги гледах без превод.
Сега ще си ги изгледам на руски ( нали съм си старичка, учила съм го в училище Simple Smile )
Виж целия пост
# 82
Аз снощи изгледах последния епизод на "Любов под наем" и, освен ревността на Йомер, друго нямаше кой знае какво в сериала. Нещо не съм супер очарована от серията. Rolling Eyes

+1 Peace

Последните две серии ме разочароват. Йомер е влюбен, най-добрият му приятел дори не забелязва това ( а Учителя - да  ooooh! ) , Нериман пък посече Дефне с думите си "Йомер е влюбен не в истинската Дефне, а в тази, която аз създадох"  ooooh! И нашата госпожица толкова се засегна, че чак не разсъждаваше трезво  Crossing Arms С кой акъл даде книгата на Ясемин?! С кой?!  Naughty 
Дано в другия епизод нещата се оправят, че иначе както вървят нещата Ягодките май ще ми станат фаворит Laughing   При тях поне има смях, любов, а не драми и сълзи  Whistling
Виж целия пост
# 83
Пепел, неЖност, Hug мен много ме е яд, че става така с турските сериали - радост и смях до едно време, после се почват сълзите и драмите. Затова другите два "ашк"-а (особено Inadina Ask) сега са ми с предимство пред "Любов под наем", защото там смехът не спира, всички са влюбени, и е супер забавно и разтоварващо за лятото. Flutter
Виж целия пост
# 84
Добро утро, Ягодки под наем Simple Smile,

Тинчето, Hug днес ще потърся и ще изгледам  Inadina Ask.
Надявам се да ме настрои позитивно, че тази седмица нещо я започвам без настроение.
Скрит текст:
Хората са по морето, а аз още не знам кога ще съм в отпуск, а и работата напоследък хич не ми върви Mr. Green
Цитат
Нериман пък посече Дефне с думите си "Йомер е влюбен не в истинската Дефне, а в тази, която аз създадох"  ooooh! И нашата госпожица толкова се засегна, че чак не разсъждаваше трезво  Crossing Arms С кой акъл даде книгата на Ясемин?! С кой?!  Naughty  

Нежност  Hug, благодаря за разяснението.
А аз се чудех защо така се скапа това момиче и защо даде книгата на Круела де Вил (Ясемин).
Изядох се от яд и аз и затова ми остана този горчив вкус от цялата серия.

П.П. Тинче, не  можах да намеря Inadina Ask. Моля те за линк, ако го има преведен поне на руски.
Виж целия пост
# 85
Пепел, няма превод на руски, мила. Rolling Eyes Аз на турски го гледам. Ако все пак решиш да го гледаш, тук има всякакви сериали, но на турски: http://www.canlidizi.tv/
Виж целия пост
# 86
Пепел, няма превод на руски, мила. Rolling Eyes Аз на турски го гледам. Ако все пак решиш да го гледаш, тук има всякакви сериали, но на турски: http://www.canlidizi.tv/

Благодаря ти.
С турския хич не се справям Simple Smile
Сега загледах Дъщерите на Гюнеш и мн ме заинтригува.
Щe се задоволя с тези 3 филма Simple Smile
Виж целия пост
# 87
Пепел, няма превод на руски, мила. Rolling Eyes Аз на турски го гледам. Ако все пак решиш да го гледаш, тук има всякакви сериали, но на турски: http://www.canlidizi.tv/

Благодаря ти.
С турския хич не се справям Simple Smile
Сега загледах Дъщерите на Гюнеш и мн ме заинтригува.
Щe се задоволя с тези 3 филма Simple Smile
Confused Confused Confused Жалко. Дано да започнат да го превеждат поне на руски. Ако имах повечко свободно време, и аз бих почнала превода, но уви. Cry
Виж целия пост
# 88
Пепелче, виж Ask Yeniden. Сега свърши 1 сезон и го има с превод в вбокс. Аз така без превод филми не мога да гледам. Пък да гледам една серия два пъти абсурд. ooooh!  Ама и това е защото гледам по 15 сериала и време на няма  Crazy
Виж целия пост
# 89
Пепелче, виж Ask Yeniden. Сега свърши 1 сезон и го има с превод в вбокс. Аз така без превод филми не мога да гледам. Пък да гледам една серия два пъти абсурд. ooooh!  Ама и това е защото гледам по 15 сериала и време на няма  Crazy

Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия