♡ Любов под наем ~ ♡ ~ Ягодов аромат ♡

  • 117 123
  • 741
# 90
Привет момичета!  wavey

Приемате ли нови фенове на двата сериала? Идвам с резюмето на Ягодките Peace

Когато Бурак разбира, че живеят в една къща с Аслъ, се скрива от нея и започва да се забавлява с положението. Аслъ, която няма идея, че Бурак е в същата къща, не разбира игрите му и в къщата става много весело... Междувременно, Волкан говори с баща си и намира работа на Аслъ и Гонджа в техния спорен клуб. Аслъ отива на интервюто за работата, но за съжаление там я очаква лоша изненада.
Виж целия пост
# 91
Рениwelcome
Привет момичета!  wavey

Приемате ли нови фенове на двата сериала? Идвам с резюмето на Ягодките Peace

Когато Бурак разбира, че живеят в една къща с Аслъ, се скрива от нея и започва да се забавлява с положението. Аслъ, която няма идея, че Бурак е в същата къща, не разбира игрите му и в къщата става много весело... Междувременно, Волкан говори с баща си и намира работа на Аслъ и Гонджа в техния спорен клуб. Аслъ отива на интервюто за работата, но за съжаление там я очаква лоша изненада.
[/color]

Благодаря за резюмето  bouquet
Вече се питам каква ли е тази лоша изненада   newsm78
Скрит текст:
Аз съм от тези, които обичат да знаят предварително какво ще се случи Simple Smile
Ако сериалът не се снимаше сега, вече щях да съм го изгледала до края Simple Smile
Виж целия пост
# 92
Рениwelcome
Привет момичета!  wavey

Приемате ли нови фенове на двата сериала? Идвам с резюмето на Ягодките Peace

Когато Бурак разбира, че живеят в една къща с Аслъ, се скрива от нея и започва да се забавлява с положението. Аслъ, която няма идея, че Бурак е в същата къща, не разбира игрите му и в къщата става много весело... Междувременно, Волкан говори с баща си и намира работа на Аслъ и Гонджа в техния спорен клуб. Аслъ отива на интервюто за работата, но за съжаление там я очаква лоша изненада.
[/color]

Благодаря за резюмето  bouquet
Вече се питам каква ли е тази лоша изненада   newsm78
Скрит текст:
Аз съм от тези, които обичат да знаят предварително какво ще се случи Simple Smile
Ако сериалът не се снимаше сега, вече щях да съм го изгледала до края Simple Smile

Пепел Hug, изненадата ще е Дениз и как целува Волкан... Нали това дадоха в единия фрагман Peace
Виж целия пост
# 93
Ох, най-накрая излезе целият 3ти епизод с превод на Ягодите и нямам търпение да поизплакна око.  Blush  Чета тук горе-долу какво става, за да съм информирана. Има ли смях? Много са ми сладки актьорите. Малко инфантилен е сериала, но е забавен и приятен за гледане. Интересно ми е само как е с рейтинга.
Виж целия пост
# 94
Рениwelcome
Привет момичета!  wavey

Приемате ли нови фенове на двата сериала? Идвам с резюмето на Ягодките Peace

Когато Бурак разбира, че живеят в една къща с Аслъ, се скрива от нея и започва да се забавлява с положението. Аслъ, която няма идея, че Бурак е в същата къща, не разбира игрите му и в къщата става много весело... Междувременно, Волкан говори с баща си и намира работа на Аслъ и Гонджа в техния спорен клуб. Аслъ отива на интервюто за работата, но за съжаление там я очаква лоша изненада.
[/color]

Благодаря за резюмето  bouquet
Вече се питам каква ли е тази лоша изненада   newsm78
Скрит текст:
Аз съм от тези, които обичат да знаят предварително какво ще се случи Simple Smile
Ако сериалът не се снимаше сега, вече щях да съм го изгледала до края Simple Smile

Пепел Hug, изненадата ще е Дениз и как целува Волкан... Нали това дадоха в единия фрагман Peace
Рени  Hug, аз много, много на фрагмани не вярвам.
Нали знаеш как могат да те заблудят Simple Smile
Пък и Волкан много не го слагам в сметките  Simple Smile
Ще ми се да вярвам, че ще е нещо по- интересно и неочаквано.
Но може, разбира се, аз да остана изненадана, ако наистина е това, което пишеш  Joy Joy
Виж целия пост
# 95
Права си, Пепел Hug. Много не трябва да им се има вярва на фрагманите и дано изненадата да е интересна за нас Joy
Виж целия пост
# 96
"Аромат на ягоди" - еп. 3 с бълг. суб.

Част 1

Част 2

Част 3

Част 4
Виж целия пост
# 97
Рени, добре дошла Hug

Благодаря за резюмето!   bouquet  Знаех си аз, че Бурак ще погоди някакви номера на Аслъ след като разбра, че живеят в една къща - във фрагманите показаха как тя се чуди защо шефът е под завивките и нещо й мърмори, прибори от масата изчезват Laughing  Забавен ще е епизодът в сряда, поне така мисля.




Виж целия пост
# 98
На нейно място и аз бих си помърморила с него под завивките.
Виж целия пост
# 99
На нейно място и аз бих си помърморила с него под завивките.

Вие си мърморясвайте, аз други неща бих направила в такъв момент Mr. Green Laughing Peace
Виж целия пост
# 100
За мърморанките Simple Smile- поздрав



https://youtu.be/3Os2G-vc9EE


Виж целия пост
# 101
Малко пресни снимки. Тези двамата какво са се зарибили по тези черно-бели снимки?




И една поспаланка:
Виж целия пост
# 102
И още един поздрав Simple Smile



https://youtu.be/I_Yd02lmS44
Виж целия пост
# 103
И от мен черно-бяла снимка на Демет и Юсуф





Пепел, благодаря за песничката! Много я харесвам  Heart Eyes
Айдилге - "Любов под наем" - нали така се превеждат името на певицата и заглавието на самата песен?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 104
Отново черно-бяла снимка Laughing  Колажът е много хубав - всички любимци на едно място  Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия