♡ Любов под наем ~ ♡ ~ Ягодов аромат ♡

  • 117 126
  • 741
# 135
https://vk.com/video240632932_171695963?list=b1b04e195c7059b387
 1 епизод на Любов под наем с бг субс  Peace
Виж целия пост
# 136

Супер  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 137
Здравейте, момичета Hug  Който гледа до късно филми и сериали, става по обед Blush Laughing

Рени, благодаря за превода!   bouquet

Да си разкажа това, което разбрах от снощната серия  Blush
Бурак видя Аслъ в кухнята и се скри до хладилника, за да не го види. Когато тя си тръгна забрави телефона на масата, а той само това чакаше, за да си запише номера й Laughing  На сутринта доста я изплаши ( типично в негов стил й  погоди някои номера на закуска Laughing ). Волкан се обади на Аслъ, за да говорят за работа. Тя се съгласи да отидат с Гонджа, но попита дали Бурак ходел там. Като чу отговора си отдъхна ( завалийката тя - какво си мисли, какво ще стане Joy ). В този клуб видя Дениз да целува Волкан и светът й се срина. На излизане се сблъска естествено с човека, който "не идва" там Laughing
Еда се разочарова уж от Баръш като го видя с момиче, но брат й набързо изясни ситуацията - Баръш бил с братовчедка си в кафенето Laughing  А как си пролича на Бурак, че е плейбой Laughing  Каза на Баръш нещо от сорта на "Щом ти е братовчедка, значи момичето е и моя братовчедка" и хвърля палави погледи, а Волкан се подсмихва, щото си го знае що за стока е Laughing  А вечерята между Чаала и Бурак мина повече от добре. В ресторанта имаше семейство с малко дете и момчето си спомни за Аслъ, дори реагира по различен начин на детския плач и изненада Чаала Mr. Green
Финалната сцена ми е любима от този епизод Heart Eyes Ако някоя от вас знае и песента, която звучеше за фон, ще съм благодарна да я публикувате   bouquet

Уж щях с две думи да се изкажа относно серията, а то ... един роман стана Blush

Виж целия пост
# 138

Много благодаря!   bouquet

Значи и Любовта ще я превеждат на български  Party  Дано да качват сериите в You Tube или vbox7, че аз както нямам регистрация във vk  Whistling
Виж целия пост
# 139
Нежност, аз пък благодаря за изчерпателното резюме  bouquet  bouquet

Песента я сложих по-напред, наистина е много хубава, довечера ще я преведа Peace Излиза, че съм уцелила какво да гледам Party
Виж целия пост
# 140
https://www.youtube.com/watch?v=xR6SzS9JtnA

Гордостта не означава нищо за мен

Песента от края на серията... Само това си позволих да изгледам Joy Песента е много хубава Heart Eyes
Накрая Аслъ казва: "За мен вече не е дори мечта. Трябва да го забравя." Не знам кого от двамата брат'чеда имаше предвид...  Joy

Рениии   bouquet  bouquet  bouquet

Аслъ нека си внушава, че трябва да забрави за Волкан, пък после ще я питам какво ще си мисли и струва относно Бурак Laughing
Виж целия пост
# 141

Благодаря!
Виж целия пост
# 142
https://www.youtube.com/watch?v=xR6SzS9JtnA

Гордостта не означава нищо за мен

Песента от края на серията... Само това си позволих да изгледам Joy Песента е много хубава Heart Eyes
Накрая Аслъ казва: "За мен вече не е дори мечта. Трябва да го забравя." Не знам кого от двамата брат'чеда имаше предвид...  Joy

Рениии   bouquet  bouquet  bouquet

Аслъ нека си внушава, че трябва да забрави за Волкан, пък после ще я питам какво ще си мисли и струва относно Бурак Laughing

Е, нали трябва да има малко заигравка Laughing Laughing, но ако върви по логиката от предните серии, не би трябвало да им отнеме много време, за да разберат какво изпитват. Поне на този етап, май Бурак изглежда по-хлътналият.
Виж целия пост
# 143
Нежност  Hug, а какво иска тази жена, с която се срещна Нихат newsm78
Виж целия пост
# 144
Рени, нека има, иначе не сериал, ами филм трябваше да е Laughing Peace  Аслъ скоро ще се опомни за Бурак ми се струва  Flutter Щом ще й става шеф Joy

Пепел, аз си мислех, че Башак е майка на Волкан, но май ще излезе или бизнес партньор, или стара любов Peace
Виж целия пост
# 145
...Пепел, аз си мислех, че Башак е майка на Волкан, но май ще излезе или бизнес партньор, или стара любов Peace
Нещо на изнудване май ми намирисва Simple Smile

Офф, много ми е трудно като не разбирам нищо от диалозите, ама карай ще чакам превода...

На майката и шофьорчето май ще им се получат нещата  Joy Joy

А историята на Гонджа ми е безкрайно скучна, но като за пълнеж става. Младежът  Mr. Green ми е неприятен още от един друг сериал ( май Незабравима беше  newsm78)
Виж целия пост
# 146
Пепел, то и аз не разбрах много от руския и турския, но пък Рени като изгледа серията ще ни каже Peace

За Гонджа и Ердем си казах още миналата седмица - и аз не го Аресвам актьора Crazy Не са ми симпатични Peace
Виж Еда и Баръш ги харесвам Laughing  А Аслъ и Бурак още повече Laughing  Волкан да се взима или с Дениз, или с Чаала, нямам претенции Mr. Green

Забравих да кажа, че Еда прати извинителен смс на Аслъ за срещата, на която вместо Волкан цъфна Бурак Crazy
Виж целия пост
# 147
Момичета  Hug Heart Eyes Да се запиша в темата, Ягодките са ми любимият сериал в момента  Heart Eyes

Пускам линк и за Любов под наем за Датата  Peace

http://data-bg.net/details.php?id=19922&snatched=1#snatched
Виж целия пост
# 148

На майката и шофьорчето май ще им се получат нещата  Joy Joy


Те не са ми интересни Peace  Както и Синан и Елчин  Whistling  Става ми смешно обаче като си помисля Селда как ще се обръща към Елчин - дали ще е сватя, или пък етърва ще й бъде Joy
Виж целия пост
# 149
Еванджелин Hug

Благодаря за линка!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия