Забременели след инвитро - тема 12

  • 45 557
  • 724
# 90
Рибче, радвам се че сте добре и се гушкате. Разкажи като имаш време как протече раждането.

Момичета мен ме е нападнал някакъв обрив по деколтето и вътрешната страна на ръцете - много сърби и ме дразни. Чудя се какво да правя, да тичам ли по доктори или да чакам до понеделник дали ще мине.
Виж целия пост
# 91
Момичета мен ме е нападнал някакъв обрив по деколтето и вътрешната страна на ръцете - много сърби и ме дразни. Чудя се какво да правя, да тичам ли по доктори или да чакам до понеделник дали ще мине.

Прилича на алергия.... по добре питай ако можеш.. защото освен всичко е много мъчително.
Виж целия пост
# 92
Рибче, честита дъщеричка. Да ви е здрава и послушна Simple Smile а ти бързо се оправяй.
Виж целия пост
# 93
Здравейте момичета  Hug
Може ли едно въпросче  newsm78
На някоя от вас правили ли са обременяване с глюкоза ,защото бебчетата вървят по едри? Моята АГ нещо се шашна , че моите вървели напред... и ме прати на ендокринолог . Едното е 1.055гр , а другото 1.022 гр , като цяло аз кг не съм качила от началото, може би най много 3 кг , но тя нещо се шашка. Правих си захарен профил но там всичко излезе в норма. Та сега ми предстои това обременяване и съм малко на тръни....
Виж целия пост
# 94
Франи, определено съм по-добре. Утре свършвам с антибиотика и мисля следващите дни да се цопна в морето. Тук водата е доста солена и ще си направя промивка на носа  Sunglasses
Нианче, странна работа, ти не качваш а бебетата добре. Извинявай нямам представа колкочтрябва да са големи 2 бебока. Нашата в 24 гс беше 640 гр. А иначе не се страхувай от обременяването, тук няколко момичета го минаха. Аз правих небременна и излезе ИР и затова сега съм на метформин. Отрича се от лекарите в Европа, но други пролагат метформин по време на бременност. А с  ГД бяха и Фрида и Котето. По-добре да контролирате проблема, ако има такъв.
Виж целия пост
# 95
Здравейте, намерих нещо интересно Simple Smile
Дано ви е от полза.

http://www.moetodete.bg/razvitie/kakvo-umee-bebeto-1-vi-do-12-ti-mesec.html
Виж целия пост
# 96
Ниана, аз имам 3 пъти обременяване с глюкоза за тази бременност. При нас е задължително изследване и се прави към твоите седмици. Понеже имах ГД с първото си дете, сега правихме по-рано тест. В 26г.с. беше последното ми обременяване и излезе, че съм добре и нямам ГД. Аз нямах никакви показатели преди, но пък имах диабет. Не е от най-приятните изслдвания, но пък и не е толкова страшно. Стискам палци да минеш теста.
Виж целия пост
# 97
Рибче, честита ви принцеса. Да расте здрава и щастлива и в най-скоро време да се гушкате вече в къщи.
Дружки, аз от снощи съм с болки в гърлото и лека хрема. Днес през деня бях малко по-добре, но сега взех да дигам Т и вече е 37.3, но се покачва и почвам да се притеснявам. В 13 г.с съм и освен чайчета от липа и лайка плюс някоя гаргара друго нищо не смея да правя. Вие как се справяте в подобни ситуации?? Моля за съвет!  Hug
Виж целия пост
# 98
Rib4e, честита дъщеричка  Hug    bouquetДа расте здраво и послушно дете и много да ви радва!

Niana, няма какво да те притеснява обременяването с глюкоза, казват, че на някои им става лошо, но на мен не ми стана, много добре го понесох. Важно е да изключите ГД, а ако имаш, да вземеш мерки. Макар че едри бебета не значи задължително ГД. Друг показател са околоплодните води - ако са завишени  Peace

Аз както писах и по-горе намирам шишетата Авент Натурал за перфектни. А това, че течат много ме озадачи   Shocked Не съм имала подобен проблем. Обаче шишето ми Chicco е много зле, биберонът не е хубав, като форма не й е удобен на Влади, много е тесен, а и уж е 0+, а тече много силна струйка, детето не може да пие, дави се. Опитах да давам с него вода, ама и за това не става и го захвърлих това шише.
Виж целия пост
# 99
Ани, това е гадният летен вирус.У дома го домъкна мъжът ми, лепна малките, че сега и аз май съм наред.Само че без температура, дано и са не вдигат! PraynigНай-добре се консултирай с док.
Виж целия пост
# 100
Рибче честита пронцеска мила  Heart Eyes да ви е жива и здрава и много щастлива. на теб бързо възстановяване  Hug
Момичета да питам вече съм в 3 мес., имам чувството на моменти, че ще се пръсна. Много ми е тежко, подува се корема и имам чувството, че съм глътнала топка  Mr. Green нормално ли е ? утре съм на преглед и ще питам но и вас да ви питам  Hug
И още нещо имам алергия и съм с постоянно запушен нос, ходих на лекар специалист изписа ми 3 вида капки но никой от тях не помага #Cussing out Таблетки не ми изписа не можело да пия  #Cussing out #Cussing out
От едни екстри се оттърва на други се натъкна, аман  Joy Joy Joy
Хайде лека и спокойна нощ на всички  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 101
Илианка, дано да не е нищо притеснително и бързо да отшумява и при вас четиримата. Аз нещо се притеснявам да звънкам на док след работно време. Някак си ми е неудобно да го занимавам с моите въпроси.  ooooh!
Виж целия пост
# 102
mierin, за подуването питай... нямам идея. От както забременях ми се запуши носа и до сега съм така... дадоха ми капки виброцил който на мен много ми помагат и стават за бременни, консултирай се и за тях. Дано мине, защото е адски неприятно.
Ани, аз никога не съм се притеснявала да звъня на докторката си дори и през уикенда. Предпочитам така отколкото да се притеснявам и да го мисля какво и как ще се случи..
Виж целия пост
# 103
Mierin, то по принцип от бременността се запушва носа, съвсем нормално е  Peace Подували се, набъбвали някакви мембрани и лигавицата в носната кухина от хормоните. През цялата бременност, до края си бях така. Беше много неприятно. Андреева ми беше изписала "Еуфорбиум" - хомеопатичен спрей, много ми помагаше.
Виж целия пост
# 104
Тъкмо щях да пиша, че запушения нос е една екстра към бременността. И аз съм понякога така.
Ани, аз съм последната която трябва да даде съвет, че се влачих 1 седмица болна но нямах температура. Но в дена, когато отидох на лекар бях с 37,3 градуса и каза че веднага минаваме на антибиотици. Така че бягай при док.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия