Здравейте търся мнения за школа Алеф. Синът ми на есен ще е 6 клас и тази школа е най близо до училището му и имам една препоръка за там, но нищо повече и се чудя дали тази година да го запиша там пък догодина когато ще кандидатства , ако тази не е ок. да го местя  newsm78

Имам препоръка за Веди, курсовете са в неделя и ще мога аз да го водя и взимам , защотот той няма как да стигнем сам до там.

Или ако имате добри отзиви за школи около НДК , да ми препоръчате
Виж целия пост