Съпруги на военнослужещи - 13

  • 66 424
  • 745
# 195
Заминаването изпуснахте ,ама ме хванахте  при пристигането. ... Grinning
 Поздрави от Созопол!
 Преди година на тази дата си тръгвахме оттук , а сега пристигаме-и всичко си е същото (което ме устройва).
Подгонени от жегата в София ,не издържахме и на 42° в Търново и като сме хукнали рано рано тази сутрин и 12.33 във ВПД - то . Тя пък стаята изчистена ,рецепцията любезна (решена в лилаво) и ни настаниха! Та и отпочинали сега приключваме с басейна....

 Дафинов лист, самия факт, че има алтернатива с хапчета е надежда, че нещата ще се наредят! Настройвай се за Хисаря, ама да знаеш ,че в Калероя няма нет ,но във всички кръчми има...
Виж целия пост
# 196
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, от сутринта надничам тук, чаках твоята новина. Ех, не е тази, която очаквах, но все пак има варианти. Дръж се миличка, с теб съм Hug

Хубава прохладна вечер на всички! Simple Smile

ПП Сблъсках се с КАТИВИТА на входа. Хубаво да си изкарате. Топни се и заради мен Simple Smile
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, слушай съветите на Кативита и помни, че И-нет има във всяка кръчма. Wink Пишеш ли, ще знаем къде си hahaha Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 197
Кативита, пожелавам ти мн приятно изкарване и хубаво да си починете, за малко да те изпуснем без да се докладваш за напускане на гарнизона. Hug Избягахте от София и тук почна да вали, но пък имаше нужда да се поразхладим. А на морето нека си пече за да се върнете със страхотен тен всички. А аз за да си върна морското настроение, съм поръчала на ММ да купи миди и розенце. Като свърши морето за нас, поне да има морска храна, а и мидите се готвят бързичко и лесно, че не ми се стои над печката мн мн Simple Smile  Пожелавам  прохладна и приятна вечер на всички.
Виж целия пост
# 198
Мацки, как сте? Привет  Heart Eyes
Отдавна не съм писала, да си призная не съм ви и чела. При мен се случиха много неща за една седмица и почти не ми остава време да сядам на форума. В неделя запланувах голямо почистване и разместване из вкъщи и моя сладурко си сецна кръста при местенето на една маса. Принципно той е с болен кръст, но гледката не беше хубава. Мъкнах го буквално на гърба си 2 денонощия - голяма мъка. Чудех се кой по - напред да оправя - него ли, малкия ли? И така раздвоена между двамата, допуснах малкия да падне от спалнята. Побърках се от притеснение, Слава на Бога мисля, че нищо му няма. И по принцип, нали знаете, че една беда никога не идва сама, започна да ме боли мъдрец. Същия този, който се опитва да расте от края на 2010. И боли, и боли, и боли. И аз се натискам и не ходя на зъболекар (нищо лично Фло), мразя ги! Имам страх и фобия от малка още. Снощи пих един аулин и положението е търпимо. Ще видим докъде ще я докарам с този мъдрец. Любимия вече е по добре, няма толкова нужда от мен! Та така, наоплаках се! Простете за което.

Връщам се да ви поизчета - дано да смогна! Лека и спокойна нощ на всички!
Виж целия пост
# 199
Привет в потайна доба. До сега писах един километричен пост при бабите, реших да си лягам, ама как да подмина военната тема. Не мога да не си поговоря със СТЕФ Simple Smile Липсваше ми Hug
Миличка и моето момче се е изкривило и ходи като разцентрована капла. Много боли. Съчувствам им на наш'те мъжове. Като се сецне, метни една хавлиена кърпа в/у отворена врата и момчето ти да се опита да увисне само на ръцете си. От тежестта гръбначният стълб се разтяга и прищипнатият нерв се освобождава. Второ упражнение: Ляга по гръб на по-твърд матрак, или диван, слага си ръцете под коленете и доближава главата към коленете-т.н. ембрионална поза. Гърбът добива форма на попивателна, разтяга се и нервът се освобождава. Крис навярно за пръв път се е търкулнал. Ами няма бебе, което да не е падало. И аз съм падала, и моите са падали, и внучетата-също. Те нали са мекички и пухкавички, та нищо не им се случва. Възрастен човек да падне така, ще се потроши. Пу,пу, да не дава Господ. Казвай си: Винаги има и по-лошо. Питаш ли ме мен с 4 внучета и изкривен деди. За мъдреца ти съчувствам. Запари смрадлика и жабуркай с хладката отвара. Преди да си легнеш, можеш да го намажеш с малко йод, с помощта на клечка за уши, туширай около зъба, а също така и капни капка в/у самия зъб. След хранене неколкократно изжабуркай с някаква вода за венци-Листерин напр. или каквато имат в аптеката. Ще се оплачеш, като ти е кофти. Къде другаде, ако не в нашата къщичка. Опитах се да те успокоя, дано да съм успяла. spoko
Хайде сега да спим. Лелееее, докато пишех, изядох две големи парчета млечна баница Embarassed Отивам в ъгъла да се срамувам. От хубав човек трябва да има по много Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 200
Здравейте военни красавици! Тъй като в жегите се поспаружихме, пообезводнихме и загубихме част от тургорът си, днес няма да ви правя кафе, а ви наливам от живителната напитка.


Пийте вода, за да сте красиви, да възвърнете свежият вид на кожата си, а то иначе на костенурки ще заприличаме... Wink
След малко се надявам да сме събрали багажа и да потегляме назад, към природата. Една седмица няма да ви навестявам. На отпускарите-пълен релакс. На трудещите се-сили, за да си изпълняват трудовите задължение.
Днес празнуват МАКАВЕЙ, ЗДРАВКО и ЗДРАВКА. Ако имаме именици, нека да са живи и здрави. То и в името им е заложено. Simple Smile

ПП дописвам: Днес е зетьов ден. Зетьовете посещават тъста си и му целуват ръка. Тъстът го гощава с вино и специално приготвени питки. Колко ли зетьове ще се наведат и ще целунат ръка на тъста си?  Сега отивам да го обяснявам на нашето зетче Wink
Виж целия пост
# 201
Здравейте, момичета, пиша ви от Сарафово. Тук е страхотно. Всичко е ОК. Чета ви, но пиша от тел и е кофти. Днес е облачно, но аз блаженно си почивам. Храната, плажа, басейна, стаята са идеални. Знам че ники_то е тук и днес ще звънна да се видим. На един плаж се печем с нея все пак.
Лек и усмихнат ден от мен!
Виж целия пост
# 202
Здравейте. Ние пристигнахме в Хисаря, оправихме документите, настанихме се. Стаята ни е във втори блок с тераса и гледа към парка /kativita Wink/. Други впечатления нямам. В следващите дни. И не съм на кръчма - имам си флашка на Виваком  Wink.
Благодаря на всички за милите думи и подкрепата  bouquet
Фло, пак изчезваш, а? Чакаме те Hug.
danity_79, kativita, Никито - приятна почивка /ако има и други почиващи - и на тях/ Hug.
stef87, всичко ще се оправи Hug. И аз недолюбвам зъболекарските манипулации /Фло, не е лично Wink/, но щом се налага, отивай.
Seti Beti, най-важното е да е здраво newsm30.
 патенце-то,  sad_woman, albena30, СГГ и на всички, които пропускам, весели и прохладни почивни дни Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 203
Добро утро!

dafinov list   Hug вярвам, че хапчетата ще помогнат, вярвай и ти.
Flo 51 незабравима поредна седмица с любимите хора.
stef87, Seti Beti  Hug
kativita, danity_79, Ni_kito и ако има и други на   grinning039 - слънчеви дни и приятна почивка.
Спорна работа на работещите.
Лек ден.
Виж целия пост
# 204

Добро утро или добър ден! Пиша набързо м/у процедурите. Голямо търчане пада - от процедура на процедура, още не ми е останало време да отида на басейн. Честно казано не съм очарована от Калероя. От тази година е със статут на болница и няма консумативи в стаите /добре, че винаги съм подготвена/, в столовата не е много чисто, храната е достатъчна, но някак безвкусна, още не са ни почиствали стаята. Както и да е, дошла съм заради процедурите и почивката. Иначе Хисаря е прекрасен, зелен град. Наоколо има къде да се обикаля, така че няма да скучаем. Весел и усмихнат ден Hug
Виж целия пост
# 205
dafinov list благодаря за кафето и имаш моята позитивна енергия и стиснати палци другият път, след терапията с хапове, новините да са добри. Приятна почивка на почиващите и лека работа на останалите.
СГГ благодаря и на теб за кафенцето и хубавото пожелание.
Seti Beti във връзка с пола на бебето, аз и при двете си бремености бях изрично забранила на лекарите да ми казват пола Joy. При първата бях на 100 процента сигурна, че е момиче. С втората имах само надежда за пола. Желая всичко да е наред с теб и бебчо, пък вие ще го обичате, без значение, дали е момче или момиче.
stef87  била си доста натоварена Hug. За падането от спалнята моите и двете са падали, и все изпитвах чувство на вина, а на тях нищо им няма, дори не заплакаха. Във връзка с това да ви разкажа един куриозен случай: моите братя близнаци, като бебета майка ми ги оставила на голямата спалня да спят и излязла на двора (в къща сме живели) да простира. Влизала, от време на време да ги наглежда и при едно влизане - няма ги децата. Уплашила се мама, изтичала на улицата започнала да вика - откраднаха ми децата ooooh!. А те бебоците му, с бебоци, кротичко си спели под леглото, търкулнали се двамцата и сладко си продължили да спят, а интересното е че са били ревливи бебета, но под леглото им харесало. Joy
Flo 51 прекрасно изкарване и почивка сред природата.
Виж целия пост
# 206

Лек и приятен ден.
Виж целия пост
# 207
СГГ, благодаря за кафето   bouquet

Слънчев и прекрасен ден ви желая дами!
Виж целия пост
# 208
Добро утро, дами!

Не бях на линия тези дни, но обикаляхме по пловдивско. Точно мислих, че през почивните дни наистина ще "почиваме" и моят крои планове да си правим пикник около Шипка, или Бузлуджа ooooh! Или ще ме замъкне към някой от басейните около Казанлък Crossing Arms

Вчера, като се прибра от работа, ми каза какви са датите за зимните карти. Четири на брой и адски тъпи дати. Май ще си правим отделно резервации. Много ми се искаше да видим как е Пампорово през зимата, но нещо започвам да се размислям. Вече две години ходим в Боровец и там сме запознати с повечето неща и сме "ориентирани". Вие какво ще ме посъветвате Thinking И само да поясня - никой от нас не кара ски, т.е. условията за това не ми е сред приоритетите.

Успешен ден на всички!

Виж целия пост
# 209
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия