Съпруги на военнослужещи - 13

  • 66 475
  • 745
# 270
Здравейте!
Дунди, първо към теб. Честит празник! Бъди здрава, много щастлива и много, много обичана!
Фло, просълзих се от тази толкова красива и романтична история! Дори сега, когато пиша това, настръхвам от силата на тези чисти и искрени чувства, издържали проверката на толкова години и хиляди километри...
СГГ, искрено съжалявам за недобрите резултати! Но с цялото си сърце пожелавам да са само временни и момченцето ти да се оправи! Ти си силна жена, стискай зъби, всичко ще бъде наред! Я виж колко хора ви изпращаме положителната си енергия, не може да не помогне поне малко!
Добре дошли отново на момичетата, които се връщат от почивка-Лунно цветенце, Дафиновото листче, Данити. Аз бях от най-нетърпеливите отпускарки-още в началото на юли, и вече ми се струва, че е минала цяла вечност...А има момичета, които тепърва заминават-Дунди. Благородно ти завиждам, Дунди! И Кативита чакаме да се върне и да разказва впечатления.
Сети Бети, как сте вие двамата /или двете/? Чакаме отзиви за робота  Simple Smile Дано да върши добра работа и да ви забавлява така, както Фридрих от разказа на Фло /още ми е смешно като се сетя.../
Спирам, че стана дълго. Хубав и усмихнат ден на всички! Сигурно пропуснах някого, не е нарочно. На всички изпращам много  Hug
Виж целия пост
# 271
Привет военни красавици!

Идвам точно навреме за купона на ДУНДИ Simple Smile

МИЛО МОМИЧЕ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ЖЕЛАЯ ТИ ДА СИ ЗДРАВА И УСМИХНАТА. ЩОМ СЕ УСМИХВАШ, ЗНАЧИ ВСИЧКО ТИ Е НАРЕД!
Браво на твоя дзвер! Бива си го, щом такава закуска ти е спретнала. Похвали я от мое име Simple Smile Hug



СГГ, не исках такава да е новината, но както казва Дунди, ние майките сме жилави и лесно не се предаваме. Прави каквото казват докторите, дано да има добри резултати. На нас не ни остава нищо друго, освен да стискаме още по-силно палци. Добър ли ви е лекарят при когото водите Светли? Нашата детска лекарка е с много познати добри доктори и когато съм ѝ искала помощ, винаги е давала добри съвети и контакти. Хората, на които съм помагала винаги са оставали доволни. Помислете.

СЕТИ_БЕТИ, така значи. Без женски хитрости ще се уредиш с робот, а ако ли пък беше пуснала в ход и женски чар и хитрост с какво ли щеше да се сдобиеш newsm78Дано да случите на нещо добро. Нали знаеш приказката, че евтиното излиза скъпо...

АЛБЕНА, поздравления и за твоята дъщеричка Hug Simple Smile Нали има приказка, че всеки се бие в гърдите и се гордее с мъжка рожба, но благословен от Бога е този, който има женска челяд. Да са живи и здрави всичките деца.

ДАНИТИ, привикваш ли към ежедневието? Няма как миличка, трябва Simple Smile

Ей, редовните сме на линия, но какво ли правят ФЕЙЩИЦАТА, КАТИВИТА, НИКИ_ТО, МЪНИЧЕТО, СЕСИЛ, СТЕФИ...
На всички пишещи и непишещи желая хубав ден и много Hug Hug Hug

ДУНДИ, на теб приятен път и хубава почивка. После да разкажеш как е било. motor bye ( нали твоето момче си падаше по моторите?) Simple Smile

Я да видя с кого се сблъсках на портала? Със SAD_WOMAN. Миличка Hug Радвам се, че ви хареса моята руска история и благодаря на всички, които я прочетоха. Историята има продължение, но за това друг път. Нека не прекалявам с изяви Embarassed

Виж целия пост
# 272
Flo 51 страшна си, точно като във филм, сега ще чакаме с нетърпение продължението на прекрасната ти история.  Hug
Виж целия пост
# 273
 Hug
Seti Beti Аз съм с Автоимунен тиреоидит на Хашимото от 10 г., а преди това 2 г. с Тиреотоксикоза. 4-5 год. обикалях лекари, които търсеха причината за Артериална хипертония - много често /2-3 пъти в седмицата/ вдигах кръвно до 210-220 / 120-140 и финала беше от щит. жлеза е и диагнозата Тиреотоксикоза. На всички бебчета им се прави изследване за хипотиреоидизъм /това го знаеш/, Светли е с нормална стойност на ТСХ от него. На 50 дни го изследвахме, защото аз исках да видя с очите си и да имам черно на бяло, че няма проблем, но ТСХ беше завишен. ЛЛ ме убеждаваше /около 1 месец/ да не си давам парите и да го мяткам по лабораториите, ако имало проблем от СФ е трябвало да се обадят до сега.   Всеки си решава за детето, аз реших за своето.  
Скрит текст:
ТСХ се е покачил с 4 единици, а ФТ4 е паднал с 1 единица за 75 дни / това е времето без Еутирокс/.
Flo 51 Според мен е добра лекарката, а и в Сф доц. и проф. във Варна казват, че друго нямаше какво да се направи освен приема на Еутирокс до навършаване на 2г. Светли има щитовидна жлеза, с нормални размери и структура и на 2 години се спира Еутирокса и се пробва жлезата как ще реагира, но бях предупредена, че може да се наложи да се продължи с хапчето и след определено време пак да се спре и да се опита без него.
Важното е, че няма изоставане в развитието.
Благодаря ви за подкрепата ...  Hug
Това е Светослав ...
6,5 м.
Скрит текст:
2 г. 1м.
Скрит текст:

Желая здраве на всички вас и близките ви.  Леки почивни дни.
Виж целия пост
# 274
СГГ, красиво хлапенце си имаш. Дано всичко се оправи.

На мен ми замириса вече на отпуска. Не остана - 3 часа.  newsm44
Виж целия пост
# 275
Здравейте момичета,
Много зор виждам откакто съм на работа след отпуската, Фло свиквам няма как ама пак за ходене си мисля..не ме свърта на едно място.
СГГ стискам палци и аз всичко да се оправи, ние майките всичко можем да понесем така че не се предавай!!!!
Дунди, честит рожден ден!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Желая ти много хубави, романтични, весели и забавни моменти......ти не си ли вече в почивка?!
Сети Бети, ще следя и аз за впечатления от роботчето, че сякаш ми се иска и на мен. Само като се сетя че докато изчистя навсякъде вкъщи и се скапвам, сецвам си кръста......и какво ли още не, добре ще ми дойде един такъв помощник....особено след децата ако ходи да обира боклучетата им Simple Smile
Е момичета, трябва да изчезвам че тук на работа сякаш цяла вечност ме е нямало... ooooh!
Виж целия пост
# 276
Dundi, честит рожден ден и от мен! Много слънчеви емоции ти пожелавам и след това да разказваш за така чаканата почивка  bouquet
СГГ страхотно слънчице е Светли! Сигурна съм, че всичко ще е наред, но нали затова сме майките...
Сети Бети, очаквам да разкажеш по-подробно за роботчето, за да се поглезим и ние  Simple Smile
ФЛО, ще чакам с нетърпение продължението на историята ти, не ни оставай дълго да се мъчим.
SAD_WOMAN, ти имаш време за още една почивка  Laughing
Момичета, радвайте се на лятото, че още малко и ще замирише на есен!
Виж целия пост
# 277
СГГ много сладко момченце е Светослав!
Виж целия пост
# 278
Дунди, честит рожден ден и от мен. Бъди мн здрава и щастлива, заобиколена от истински хора с големи и добри сърца. Радвай се на всичко и всички и се зареждай с положителни емоции. Голям подарък ти е направило детенцето- мн мило да изненада мама със закуска Simple Smile Почивката чука на вратата ти- наслади и се
Сети Бети, малко закъснях май с включването, в тази жега избягвам мн мн да готвя- предимно салатки хапваме, а и не се задържаме у дома. В последно време готвя миди, рататуи и миш- маш сезонно, лесно, бързо и вкусно , дано съм ти била полезна  Hug
СГГ, Светли е страхотно момченце, от сърце ви пожелавам да оздравее бързо и изследванията следващия месец да са по- добри  Hug Hug Hug
 Прекрасен ден и на всички които не съм споменала и  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 279
Прекрасни мои военни момичета.
Напуснах преди малко КПП-то, след като въведох порядък ( а то иначе бомба беше паднала... ) Днес, жега не жега трябваше да готвя, че цялата чета в мен гледа. Готвих нещо, за пръв път-венец от патладжани и кюфтенца, със заливка. Попаднах случайно на рецептата, имах продуктите и стана супер. Не си падам по експериментите, но замених соса от домати и печени червени чушки с бурканче лютеница. Получи се. Нали продуктите са същите? Зареждах пералня, простирах, събирах, зареждах миялната. Е вече съм гроги. Лягам малко да си почина. Привечер мисля да си взема гаджето под мишница и да запрашим към село. Сами. Е, и баба е хора все пак. След Пловдив, утре всичките ни деца се изнасят към морето. Ще настъпи малко затишие в нашият мравуняк.
На всички-приятни и възстановителни почивни дни. Отдъхнете си, заредете батериите. newsm51
Виж целия пост
# 280
Бързо ми трябва тел на Флагман...Моля ви!
Виж целия пост
# 281
Преди бях дала на някого тези и 052 /361 051 ,361 934 ,361 345 и май първия беше актуален. Не съм на работа ,за да бъда категорична ,но ти пробвай.
                 
Виж целия пост
# 282
A аз искам да помоля за стиснати палци - днес ще оперират любимто ми коте, много ми е притеснено, дано Богородица да е с нас!
Виж целия пост
# 283
A аз искам да помоля за стиснати палци

От мен имате палчета.
Чакам добра новина за котето.
Успех!
Виж целия пост
# 284
Успех Сети Бети, дано всичко е наред, стискам палци
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия