Дунди, първо към теб. Честит празник! Бъди здрава, много щастлива и много, много обичана!
Фло, просълзих се от тази толкова красива и романтична история! Дори сега, когато пиша това, настръхвам от силата на тези чисти и искрени чувства, издържали проверката на толкова години и хиляди километри...
СГГ, искрено съжалявам за недобрите резултати! Но с цялото си сърце пожелавам да са само временни и момченцето ти да се оправи! Ти си силна жена, стискай зъби, всичко ще бъде наред! Я виж колко хора ви изпращаме положителната си енергия, не може да не помогне поне малко!
Добре дошли отново на момичетата, които се връщат от почивка-Лунно цветенце, Дафиновото листче, Данити. Аз бях от най-нетърпеливите отпускарки-още в началото на юли, и вече ми се струва, че е минала цяла вечност...А има момичета, които тепърва заминават-Дунди. Благородно ти завиждам, Дунди! И Кативита чакаме да се върне и да разказва впечатления.
Сети Бети, как сте вие двамата /или двете/? Чакаме отзиви за робота
Дано да върши добра работа и да ви забавлява така, както Фридрих от разказа на Фло /още ми е смешно като се сетя.../Спирам, че стана дълго. Хубав и усмихнат ден на всички! Сигурно пропуснах някого, не е нарочно. На всички изпращам много
Дано да случите на нещо добро. Нали знаеш приказката, че евтиното излиза скъпо...
( нали твоето момче си падаше по моторите?)