Сладкарничка за книги - тема 48

  • 19 667
  • 750
# 270
Нели,хубава торта,браво!
Сигурно пак не си видяла поста ми с предложението ми, как да е....

Мери,тя защо не участва на финала,нали е от групата? М/у другото и аз им хвърлих едно очо и много ги харесах Wink
Виж целия пост
# 271
 Гале, нали за книгата на Ремарк пишеш? Видях ти поста, аз дори се връщах назад и четох отново всичките ви предложения. Защото имах едно лично недоразумение и ми трябваше повторен поглед. Прочела съм те със сигурност, просто остава някаква неяснота сега.  newsm78
Виж целия пост
# 272
Точ, да кажеш дали става Grinning  Hug
Виж целия пост
# 273
Маришкин, с тези торти в твоя жокер кръгът се стесни мнооооого. И аз не съм в него  Peace Не че не съм правила торти, ама то два пъти брои ли се?  Mr. Green
Точ, веднага да дефинирам поетичното "торти" - включва всякакви манджи, мъфини също  Party Flutter освен това "кулинар" за мен е всеки, който не е бедствие в кухнята  Mr. Green
И, Пете сърчице, манекен  Mr. Green - ами от групата ни само на мен това понятие ми е притесничко Joy , всички останали влизате смело и с дръзновение в него  Grinning Joy
Виж целия пост
# 274
Нели, питах те конкретно Живот назаем от автора дали си чела и дали желаеш да ти я пратя, ако не си.

Точи, стига само за хапването се присламчва, ами я ела да поотхвърлим малко домакинска работа довечера Laughing, нямам гозба, има да се пере-истински и такива ти ми работи Whistling После ще те черпя нещичко Wink
Виж целия пост
# 275
Изписали сте света, от цялата работа ми се дояде торта  Laughing

Авлига, добре долетяла обратно  Hug
Виж целия пост
# 276

 Така и не разбрах дали точно тази(Живот на заем) от автора си чела,ако не си-да се поправиш,мога да ти я пратя Wink понеже аз точно нея най много харесах от всичките му Wink



 Чела съм я, Гале, но ти благодаря за предложението. В по-предишен пост съм ти писала за Ремарк. Ама че дълго стана. Ние като 22 годишни баби, повтаряме, че да се разберем.  Joy Joy Joy Ама ако ми мине срамЪ, ще споделя каква съм я свършила покрай играта. Лелееее, такова недоразумение. Ама още съм прясно засрамена, ще изчакам да ми мине.  Embarassed
Виж целия пост
# 277
Нелко Hug
Ама се разбрахме поне Wink, то на тез години и няма как Laughing

Аз ядох на обяд в ресторанта бисквитена торта, сякаш съм знаела че Нели ще направи и ще ми се дояде  Laughing, ама съм сигурна че нейната е по-хубава Heart Eyes
Виж целия пост
# 278
Гигова, щеше, но и без това ни идва за по една седмица на гости и реши да не се връща, а и финала (самото предаване) го направили прекалено близо до полуфиналите, та нямаха никакво време като цяло. Тренирали са до 2 през нощта, да видим какво ще ни представят  Heart Eyes

Ако ви е интересно:
полуфинали миналата година (най-добрият им танц, май според всички Grinning )
финал миналата година - след 42сек, че до тогава има спор между мъже и жени Grinning

2 кръг тази година

Хорото от полуфинала м.г. го има в друг вариант и във 2ри кръг този сезон, запазена марка им е Crazy
Виж целия пост
# 279
Мариш, тогава идвам обратно на опашката за подаръци при теб  Flutter

Гале, за работа не ме търси много моля Naughty А какво каза, че ще черпиш  Mr. Green
А аз хапнах кекс, пак е по-добре от нищо. Сега щях да тичам до магазина  ooooh!

Нелко, няма срама! Какво ти тежи  Hug

Мери,  Peace
Виж целия пост
# 280
Нели, не се срамувай, казвай спокойно Simple Smile
Знам аз, двама ще ми подаряват на мен, нали: Вени и Точ, а аз на Точ?

Ама какви са тия торти сега  Naughty
Виж целия пост
# 281
Знам аз, двама ще ми подаряват на мен, нали: Вени и Точ, а аз на Точ?
Ха сега де! Нели?  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 282
Аааа да се разберем, моето другарче не си го давам  Naughty
Виж целия пост
# 283
"Добре заварила" на всички, които ми казахте "Добре дошла"!
Точ, Сливка, Миж, Нези, Лофче, Петя, Маришка, Мария, Ули и всички останали Hug!
И вече и на мен ми се прияде бисквитена торта. Нели, твоята изглежда наистина прелестно! Представям си колко е вкусна! Моите тортени произведения у дома никога не се получават добре. Даже и да ги докарам на вид, на вкус децата само им намират кусури. То това си има и добрите страни за мама и тате -
Нели, видях ти и новите книжки. Честити да са ти!
Хубави книги са ти препоръчали момичетата. Черпя безценни идеи.
А "Души в окови" на Моъм чела ли си? "Цветният воал"? Мисля, че си струва човек да притежава тези романи в библиотеката си, особено първия.
Мери, невероятни танцьори са сестричката ти и групата й! Стискам им палци за финалите!
А тук спря водата Twisted Evil. И май ще е за дълго. Е, кажете що за каръщина е това. Вчера пристигнахме и днес това. Явно няма дя се пере във всеки смисъл на думата Mr. Green.
Виж целия пост
# 284
Нели, не се срамувай, казвай спокойно Simple Smile
Знам аз, двама ще ми подаряват на мен, нали: Вени и Точ, а аз на Точ?
Аааа Ули! Ти ли си ми другарчето? Спирам да гадая Blush А ти как ме разконспирира? С кой жокер се издадох ooooh! Знам аз, че не мога да лъжа, ама това вече на нищо не прилича Crossing Arms Вече жокери няма да пускам  Naughty

Аааа да се разберем, моето другарче не си го давам  Naughty
Да не пък?  Thinking Whistling

Авлига, отивайте обратно в Бургас - там вода има бол  Crazy

Мери, и аз гледах клипчетата. Харесват ми тези мунстърчета  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия