Сладкарничка за книги - тема 48

  • 19 665
  • 750
# 255

Нел,честити ти придобивки! Ще ми бъде интересно да споделиш за "Патриархат" . Peace
А "Знахар " и "Морал" ги имам,но са стари издания,ако не ти пречи,ще ти ги подаря.  Hug



Нези, Патриархат много ме привлича. Но искам преди това да прочета Матриархат, защото тя е първа. Но я няма в книжарниците. Дано я преиздадат. Мисля да я търся от библиотеката и да я прочета, а след нея и Патриархат. Сигурно те обърках, но искам да кажа, че ще споделя мнението си.  Peace

 По предложението ти ще замълча, защото е много мило, но ме кара да се притеснявам. Недей, Нези!  Hug Blush
Виж целия пост
# 256
О,не не се притеснявай! Щом ти го предлагам.  Wink
Решено е,не ги търси.  Peace
Виж целия пост
# 257
Нелко и от мен честито,гледам взела си Изворът браво и още една ти бях препоръчала, но явно не си видяла...
Нези,викаш продуктивно се оказа пазаруването със направени взаимни компромиси Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Нел, тук я има http://knizhen-pazar.net/index.php?option=add_book&id=320120 … D1%85%D0%B0%D1%82
Виж целия пост
# 259
Нези, Нези...Недейте така, момичета, чак ми присяда от неудобство.  Blush Обаче ще търся и аз вариант да доставям радост на вас.

 Сливче, знам, че в такъв вариант  я има, аз просто исках да си направя комплект, затова ми се ще да пуснат от същото издателство  и Матриархат. Да ги събера еднакви, че като си ги наредя, с кеф да ги гледам.  Simple Smile Може и като каприз да звучи, ама...Благодаря ти!  Hug Как е ахименесът ти, цъфти ли? Преди минути в цветната тема показах нашия, и Сара показах там.  Simple Smile

 Гигова, видях ти предложенията и ти благодаря, че ги направи!  Hug За първи път прочетох за Изворът от теб и то отдавна. Запомних че ти  е харесала,  а аз следя твоя вкус. После много пъти Бъбъл ми  я препоръча, дори на лични ми писа доста заглавия, които препоръчва. Вслушах се  и в нейното мнение, защото досега нямам разочарования от нейните предложения. На Ремарк предложението ти е хубаво, чела съм книги от автора, харесвам го, но не ми се иска засега да купувам.

 Съжалявам, че няма в наличност "Америка и американците" на Стайнбек. Тя беше в списъка ми за придобиване днес, но ме разочароваха.  Confused Искам да имам всичко негово, ако може.
Виж целия пост
# 260
Еййй хайкуистките! Излизам за два часа, връщам се - 50 съобщения  Shocked Вие работа нямате ли си  Mr. Green

Кали? Бански?  Whistling

Авлигааааа  Hug Hug Hug От кога те мисля, знаеш ли  Hug Heart Eyes Всички у дома сте здрави нали? ММ работи? Децата растат? Прането и четенето са ясни  Mr. Green

Вени, ще забогатееш! Събирай, събирай!  smile3523
Подтикнах те да твориш  Flutter И какво си решила да ми майсториш?

Лофче, какви са тези капризи ooooh! Добре, че предупреди. Друга книга съм ти измислила  Whistling

Ули на Мери, Вени на Ули .... на Точката кой  Thinking

Мери, успех на сестричката  Hug

А като се пенсионираме дали пак ще се събираме и играем игри?  Simple Smile
Дааа!
Ще си разменяме гинко, памперси, стари броеве на Трета възраст  Whistling

П.П. А ти, другарче, ако "Невидим" се падне на гласуване и спечели, можеш да ми я поръчаш на 50%  Whistling  Laughing
Добре, ще изчакам още седмица-две тогава Peace

Маришкин, с тези торти в твоя жокер кръгът се стесни мнооооого. И аз не съм в него  Peace Не че не съм правила торти, ама то два пъти брои ли се?  Mr. Green

Гиг, какви са тези скверни мисли!? Как ще разредим прането!? Шъ умрЪ  smile3544

Нелко, след малко ще отида да ти видя книжките. Сигурна съм, че са интересни Peace Hug

Нези, аз не съм се разпознала  #Puppy dog
Честити ви придобивки  Peace Снимки няма ли?  Crazy
Виж целия пост
# 261
Точи,ти няма да разреждаш споко Peace Heart Eyes, за теб не се отнася щото търпиш много лишения все пак Simple Smile, шегувам се,да не се обидиш...
Виж целия пост
# 262
Точи,ти няма да разреждаш споко Peace Heart Eyes, за теб не се отнася щото търпиш много лишения все пак Simple Smile, шегувам се,да не се обидиш...
Joy Joy Joy
Колко си миличка  Heart Eyes Hug
Ей сега се обидих  Laughing
Виж целия пост
# 263
Нели,не го казах с цел да си прося благодарности мила Wink, просто се чудех дали си го видяла.
 Така и не разбрах дали точно тази(Живот на заем) от автора си чела,ако не си-да се поправиш,мога да ти я пратя Wink понеже аз точно нея най много харесах от всичките му Wink

Точи Hug
Виж целия пост
# 264
Точ, по-скоро успех на групата, систъра не участва на финала, че си беше при нас на гости  Heart Eyes но те са като семейство  Heart Eyes Hug

Нели, честити нови книжки  Crazy Crazy

Какво намаляване на прането, бе? Тц  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 265
 Де сте?! Май пак ви налази. Пък аз, като нямам работа, си намирам.

 Черпя ви бисквитена торта. Попрекалих май с какаото отгоре, но  и орехи има под него. Хайде, някой да донесе кафето, моля!  Simple Smile

 

Скрит текст:
   chef

 Мери,  Laughing.
Виж целия пост
# 266
Да не би Нели да е другарче Маришкино, я виж ква торта е спретнала, мар майкоуууу  Laughing

Ном-ном-ном  Crazy

Виж целия пост
# 267
 Ох, забравих да се изкажа, но тя Мери навреме е казала. Припознах се в един жокер като тортоправачка.  Joy Лелеее, Мариети, нИ сЪ смей, молим те!
Виж целия пост
# 268
Ммм,каква вкусна торта.
Нел,цветето цъфти и не спира да ме радва.Но не съм в София ,за да снимам!
Виж целия пост
# 269
Леле, Нелко  ooooh! Какво направи ти с тази торта  ooooh! ooooh!
Бива ли така  Crossing Arms
Присламчвам се да си хапна  Blush

Мери,  Peace Hug Аз така или иначе дължа поне прегръдка на сестричката ти Hug
Известието дошло, ама тук времето е буря и мисля утре да ходя до пощата Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия