Сладкарничка за книги - тема 48

  • 19 665
  • 750
# 300
Черпя ви едно клипче, да се посмеете малко, ако не сте го гледали преди.
https://www.youtube.com/watch?v=BKorP55Aqvg

Оууу Мим, готинко беше нали! Мее дуе  hahaha Joy

Маришка
, аз се нареждам на опашката след Нел, нали първо на нея я предложи  Blush

Абе Точиии, остана сега и гащите да си покажем  hahaha Joy И вече никакви тайни няма да имаме  Joy

Мариетко, как е концерта, вали ли? Дано да си изкарате приятно!

Виж целия пост
# 301
После ще чакам другарчето да е налично, че да пращам...


Ааа пращай, ако нямаш търпение, има кой да го получи вместо мен  Blush
Виж целия пост
# 302
Това нищо не е да не ви снимам довечера новата машина за... Безалкохолни. На всеки 3 месеца има подобен леко казано шантав проект. И си ги изпълнява де  Mr. Green но пък успя да ми оправи градинките за 1 месец, а съседа геолог вече 2-ра година ги прави техните
Виж целия пост
# 303
Титина,ние пък имаме голям проблем със симетрията Simple Smile ММ си пада по барока Simple Smile
Виж целия пост
# 304
Всяко нещо се проектира, чертае... Изпитвам трудност да му обясня, че не проектира оборудване за милиарди, а ограда на градината Mr. Green как ме е избрал се чудя, явно е бил умопомрачен
Виж целия пост
# 305
Хайде, добър вечер!   bouquet

Смехории има пак в темата, но аз ще съм кратка.

Венка, твоите стихоплетства си заслужават стихосбирката, наистина!  Mr. Green

Лофче, "Рецепти за щастлив брак" я четох като излезе, за два дни се изяжда. Готина книжка е, малко по-силна от най-бозавия чиклит, на мен ми хареса  Peace

Нели, и тук честити ти четива. Изхаби ли ваучера за Хеликон? Още ли ще пазаруваш? И много яка торта, много обичам бисквитена. Как искам при теб, да ме гощаваш с торта и да си говорим  Heart Eyes Hug

Точ, а ти кога ще издадеш стихосбирка?  newsm78

Аз сега съм малко натъжена, едно такова ми е скапано, но .. ще се оправя. Утре съм първа смяна, надявам се следобеда да е хубав, че да седна някъде с книжка, да си почета  Heart Eyes

"Души в окови" в момента чета и съм съгласна абсолютно, че това е книга, която трябва да присъства във всеки дом. Малко е мудна, бавна и сериозна, но аз ги обичам такива  Crazy

Авлига, и аз да кажа, че се радвам, че си тук - нищо, че не се познаваме, мнението на момичетата за теб значи много. Така че, се присъединявам  Peace Hug Hug
Виж целия пост
# 306
Мимка, изпращай Peace Щом ти се занимава с пощи  Whistling

Зори, какво са едни гащи между нас си  Mr. Green Joy
Клипчето е много смешноооо  hahaha

БъбShocked Аз - стихосбирка  Shocked Shocked Shocked Моля ти се Blush Аз два реда не съм написала през живота си  Blush
А ти защо си тъжна? Недей!
Авлига е невероятно нежна душица и има две прекрасни момиченца  Hug Heart Eyes Ще видиш  Peace

Отивам да си гледам сериала  Party
Виж целия пост
# 307
Бъбълче, аз пък имам чувството, че те познавам от толкова много хубави неща прочетени в темата за теб. А и от твоите собствени писания, които харесвам! Hug
Точи, не съм чак такава нежна, де! Външно нежна - вътрешно жИлезна!
И кой сериал отиваш да гледаш ако не е тайна?
Виж целия пост
# 308
Даам изглеждаш много ефирна, а че си жИлезна две мнения няма  Peace Hug
Outlander - http://www.imdb.com/title/tt3006802/
Виж целия пост
# 309
 Поизчезнах за няколко часа, но пък готвих, после си почетох доволно. Но все нещо ме прекъсва, бе, пфууу.

 Тук тече купон с пълна сила, радост за душата сте ми. Смях се, много сте забавни. И така като се посъбере повечко материал, много готино се чувствам. Обаче пък забравям на кого какво ще казвам. Права е една наша сектантка като ми каза днес да намалим възрастта. Т.е., 22 е множко, особено за някои/за мен  Mr. Green/. Да си кажа грешката най-после. Ох, на две момичета съм написала за другарче едно и също име. Представяте ли си, една от вас нямаше да е другарче на никого заради моето недоглеждане. И добре, че навреме беше оправено всичко. Е, то покрай пращането на адресите щеше да се усети гафът, но що тъй да е. ooooh! Blush Оправено е всичко, всеки е другарче на някого и си има другарче. Аз съм другарче на всич-ки!  newsm68

Мери, много труд са хвърлили момичетата и момчетата, заслужават овации, награди, поощрения. С удоволствие изгледах клипчетата. Поздрави сестричката си.  Hug

 Маришко, имам Оризовата майка. След като оревах форума, една мила душа - Свет, ми я подари.  Heart Eyes Сега разбирам, че и ти я имаш, не знаех. А Зори остава да реши коя от нас да й я прати за прочит.  Simple Smile Зори, аз още утре бих могла, само кажи. Мариш, ако ще си натоварена, ако ти предстои пътуване, остави на мен да зарадвам Зоринка.  Hug

 
А той не го е срам, хареса си едно подаръче за едно момченце и не ще да го дава! Викам, абе аз за друго дете съм го купила, той не та не - за инжинер било това  Joy
Joy Joy Joy
Ей, тва мъжете са опасни! Ама да ти кажа прав е и той, между инженер и момченце хич няма разлика  Laughing!

 Голям лаф! Вени, ти си баси готината.  Grinning И колко много мъже инженери си имаме тук. Брееей, уважавам мъжете с тази титла.

 Убихте ме с тази торта. Най-обикновена бисквитена торта е/беше. И бързо се прави, и лесно, винаги става, какво повече ни трябва. Мляко като имам, пак ще направя. Но сега съм наумила едни войнишки курабии да правя /захаринки им викат още/. Но ви благодаря за овациите за тортата, не съм очаквала.  bowuu

 Мариетко, наслаждаваш ли се? Искам да съм на такъв концерт ,имам нужда точно от такава музика.

 Бъбълче, имам още ню ню сума на ваучера. Дори за една книга не достига. Но да има, за мая.  Simple Smile

 Я да ида на другата нива и пак ще дойда тук.  Hug
 
Виж целия пост
# 310
Леле, Нелчо, като знам колко си внимателна в детайлите, сигурно си била в инфарктно състояние  Grinning! Хубаво е, че всичко вече е ОК. А ти как се усети, нещо от жокерите ли ти подсказа?
Виж целия пост
# 311
Леле, Нелчо, като знам колко си внимателна в детайлите, сигурно си била в инфарктно състояние  Grinning! Хубаво е, че всичко вече е ОК. А ти как се усети, нещо от жокерите ли ти подсказа?

 Е, не точно. Ще кажа по-после, сега този детайл ще разкрие много от загадъчността.  Laughing Ама яко се притесних ,вярно.  #Crazy Като погледнах изпратените съобщения, които още пазя, ох, прималя ми. Но разбрах защо съм го направила, поне си търся причина за успокоение. Mr. Green
Виж целия пост
# 312
Е, Нели, грешка-човешка  Hug. Нали знаеш, като има да става беля, винаги ще стане. Минало е вече, но съм сигурна, че ще запомниш тази игра  Mr. Green Hug!
Виж целия пост
# 313
Нелко, не се притеснявай вече.  Hug Нали се е оправило. Пък и да не беше - някой щеше да е оподарен два пъти, а на някой друг щяхме да спретнем групов подарък Peace Hug Hug
Виж целия пост
# 314
И аз това си помислих, няма да оставим другарче без подарък никогаш  Naughty
Тази игра и тя ще се запомни с любопитни факти   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия