Сладкарничка за книги - тема 48

  • 19 666
  • 750
# 285
Еййй, тва Точе, много перливо бее  Laughing   Hug

Авлига, добре завърнала се и от мен (то па кой точно ти го казва  hahaha )  Hug

Аз съм ска-па-на! Като Незито, и аз по пазари и магазини, за разни подготовки за море, макар че е далече, ама врънкам яко за някой уикенд, пък викам, чакай да съм подготвена  Grinning Барем ме огрее  Mr. Green

Метнах една тава вратни пържоли във фурната и съм труп. Що така се изморих, а де.

Нели, тортата ти е уникална  Heart Eyes Обожавам такива домашни торти, моите са много успешни, макар и старовремски или измислени, но на всичките ни приятели са любими и като ни идват на гости все искат торта да им правя  bowuu Мерси  Mr. Green Самохвалство, какво да го правиш  bowuu

Тая книжка за брака изглежда готина, ама дали е? ПРИЧЕТЕ ми се  Joy
Виж целия пост
# 286
Авлигче  Hug не зачезвай повече  Hug
Нел, помня, че беше харесала много Оризовата майка. Имаш ли си я?
Виж целия пост
# 287
Уморих се, ходих да вземам нещо дето го бях набелязала за другарчето си- викам барем да не свърши! И така 5 часа бриших по магазините  ooooh! Върнах се с 10 чифта нови гащи  ooooh!, набарах един аутлет  за бельо по 2 евро бройката ги пуснали -майкооо, моя шок ще получи! Сдобих се и с нова пижама и потник пак от там! Купих подаръци за всички деца на приятелките си и сега очаквам здраво мъмрене как ще побирам всичко това дето тежи в куфарите! Ще ме изселяяяят....

Иии и аз се разпознах най- накрая в един жокер - айде кой , кой излиза на ринга срещу мен да се бием за Маришка? За Мариетка знам, аз от нея се уча, я да си признават и другите,,,

Авлигаааа, добре дошла миличка! Липсваше ни!  Hug

Нелче, честити ти книжки! Уаау тортаааа, искам едно парченце веднага, ама как само знаеш че обожавам такава  Blush

Маришче, аз я нямам "Оризовата майка" и искам да я прочета отдавна, мога ли да се наредя на опашката.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 288
Нели, страхотна торта... Ама пусто съм на диета, а и кафе не пия от няколко месеца -изтървах.
Зори, ти каже,  че си ги купила преди това. Аз миналата седмица така се чудех, чудех докато не достигнахме до там ММ да пита що не съм ги поръчала. После горко съжалява като видя колко съм платила ... С неговата карта  Mr. Green
Мери, страхотен танц ... И много много труд.
Виж целия пост
# 289
Ама, Зори, няма нужда да ми вземаш нищо повече от билета за театър  Flutter Ако искаш вземи и един за теб да идем заедно Simple Smile
Е, 2 евро за чифт, какво му плащаш Simple Smile
Виж целия пост
# 290
Вив, като си направи тази автореклама, сега ще трябва да покажеш някоя торта с рецепта и всичко Hug.
Зори, много гащи, много нещо! Няма да му се даваш на ТМ, нека си мърмори. И нали си добра душичка Heart Eyes пълниш куфарите с подаръци.
А аз го играя инструктор по колоездене. Тук са преасфалтирали улицата ни и ме напъна отвътре да науча по-голямата девойка(8г.) да кара на две колелета. За резил тя не го умее това изкуство. В Бургас живеем на неудобно за колоездене място, а да мъкнем колелото до Морската градина ни мързи и затова двете ми деца карат само с помощни колела Crazy.
За моя и нейна изненада каката се понаучи да пази равновесие и то с цената само на едно падане и 2-3 ожулвания. То това си е абсолютният минимум.
Виж целия пост
# 291
А, Ави, торти съм спряла да правя, нищо че са ми такива вкуснички  Joy  Налагам ограничения на фемилито в някои храни. Но някога, ако реша да им пусна фандък, ще снимам и покажа. Но моите са с напълно простичък, домашен и грозен вид, не като на Мариетка  Grinning

Виж целия пост
# 292
Ама, Зори, няма нужда да ми вземаш нищо повече от билета за театър  Flutter Ако искаш вземи и един за теб да идем заедно Simple Smile
Е, 2 евро за чифт, какво му плащаш Simple Smile

Ама разбира се, че ще идем заедно! Аз нали затова така разпитвах!  Hug

Ми нищо не плащаш, аз затова така смело и като знам, че същия магазин за бельо по надолу по улицата ги продава за 25 евро бройката, ми че какво сега като са миналогодишна колекция  Embarassed, мъж ми нали не знае че са миналогодишни! Половината ги скрих, ще ги показвам друг ден  Embarassed

А той не го е срам, хареса си едно подаръче за едно момченце и не ще да го дава! Викам, абе аз за друго дете съм го купила, той не та не - за инженер било това  Joy
Виж целия пост
# 293
А той не го е срам, хареса си едно подаръче за едно момченце и не ще да го дава! Викам, абе аз за друго дете съм го купила, той не та не - за инжинер било това  Joy
Joy Joy Joy
Ей, тва мъжете са опасни! Ама да ти кажа прав е и той, между инженер и момченце хич няма разлика  Laughing!
Виж целия пост
# 294
А той не го е срам, хареса си едно подаръче за едно момченце и не ще да го дава! Викам, абе аз за друго дете съм го купила, той не та не - за инжинер било това  Joy
Joy Joy Joy
Ей, тва мъжете са опасни! Ама да ти кажа прав е и той, между инженер и момченце хич няма разлика  Laughing!
Ооооо да! Joy
Имам си у нас  Mr. Green

Зори, и аз искам гащи  Crossing Arms Честито! Покажи малко  Flutter

Виви, перливо, защото пере рядко  #Puppy dog
Виж целия пост
# 295

А той не го е срам, хареса си едно подаръче за едно момченце и не ще да го дава! Викам, абе аз за друго дете съм го купила, той не та не - за инжинер било това  Joy

 Joy Joy Joy
Ей, тва мъжете са опасни! Ама да ти кажа прав е и той, между инженер и момченце хич няма разлика  Laughing!

Да, да и пак да, потвърждавам, имам си и от двете вкъщи  Joy
Виж целия пост
# 296
Уморих се, ходих да вземам нещо дето го бях набелязала за другарчето си - викам барем да не свърши! И така 5 часа бриших по магазините  ooooh! Върнах се с 10 чифта нови гащи  ooooh!, набарах един аутлет  за бельо по 2 евро бройката ги пуснали -майкооо, моя шок ще получи!
Зори, това ви е запазена марка на вас двечките с Точунка  Joy
Дай адрес да ти пратя Оризовата майка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 297
 hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:

Гледахме "Миньоните" днес с децата, посмяхме се, разтоварихме и сега се отдавам на мързел  Party
Виж целия пост
# 298
А ха ха, Мимчо, страшно е  Joy!

Абе, вие какво правите? Подаръци ли поръчвате, или книги, или вече ги опаковате  Flutter? Аз чакам да пристигнат утре нещата за другарчето ми  Heart Eyes.

А днес ходих с моя син до един метълски магазин и купихме тениска и мешка на Iron Maiden. Брандирах си детето, дет се вика  hahaha.
Виж целия пост
# 299
Аз само едно нещо чакам, то може днес куриера да е звънял, имам разни пропуснати докато бях на кино, ама нищо и утре е ден. После ще опаковам, май кашончето, което имам няма да ми е удобно, ще трябва да търся друго  Thinking Ще погледна дали тези от пощата стават.
После ще чакам другарчето да е налично, че да пращам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия