Искам да кажа ... (45)_13.07-19.07

  • 75 450
  • 1 381
# 300
Гита,много е готин Кучо Heart Eyes Да ви е здрав и много радост да ви носи Hug
Скрит текст:
И се приготви да не спиш няколко дена Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Вече няколко пъти спа, проспа целия път до нас, хапна, препика на два пъти, изака се....както си му е реда Simple Smile Толкова е малък, че ме е страх да не го настъпя
Виж целия пост
# 302
Гита, много ви е хубаво кучето! Дано бързо всички да свикнете и да не ви прави много бели.
Виж целия пост
# 303
Maлък бонбон. Много е хубав, Гита. Каква порода е?
Виж целия пост
# 304
Maлък бонбон. Много е хубав, Гита. Каква порода е?
Бигъл Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Гита, честито попълнение. Прекрасно е.  Heart Eyes Много обичам бигъли.
Виж целия пост
# 306
Maлък бонбон. Много е хубав, Гита. Каква порода е?
Бигъл Simple Smile

Честито, много любов и радост да ви носи  Hug А кръстихте ли го вече?

Аз иначе карам по план график, но си останахме вкъщи. А в четвъртък си организирахме вечер по женски с едните ми приятелки (те са няколко отделни групи, та с едната), мислим и кино да направим вечерта, ще лобирам за стриптизьорите  Mr. Green Отивам да простирам.
Виж целия пост
# 307
Честито, Гита!  Grinning Дълги години приятелство и направо любов ви желая.
Знам за какво вълнение става въпрос.  Crazy Да мине само периода на вписване в семейството, свикване с още някой у дома, приучване към хигиенни навици и т. н. Снимай и прави клипчета.  Laughing
Аз тези дни установих, че не съм правила клипчета на котките, но в телефона на детето се намират.
Още ме е яд, че не документирах посрещането на втората котка от първата. Такъв танц изигра(танц на кобрата), такива глави въртя и такива щръкванки на косми бяха. Обаче аз си мислех-край, сега ще я изяде и бях притеснена, ако ще е така и нататък. Става въпрос за малки котки. Laughing Този "танц"не се повтори повече в същия блясък.
Виж целия пост
# 308
Дами, и аз станах дядо на млади години.     http://prikachi.com/images/459/8235459N.jpg
Виж целия пост
# 309
Гита, sandokanchev, страхотни сладури си имате Heart Eyes
Виж целия пост
# 310
Благодаря ви. Сега пак спи от около час, какви ли ще ги върши през нощта.
Сандоканчев, ха честито. Предишния ни куч беше подобрен дакел, голяма беля беше, докато не остаря (15 годишен се спомина)
Виж целия пост
# 311
Е, пет пикат по вече от едно, така че не завиждай. Поддръжката е жестока. Не знам Гита как се оправя, но аз съм на ръба да си купя противогаз. smile3511
Виж целия пост
# 312
Хахаха, Сандоканчев, много са следки малките.
Виж целия пост
# 313
Сладки палета, sandokanchev  Peace

Тъкмо мислех утре да стана по-късно, към 10 например, и се сетих, че няма да стане. И понеже мъжът ми е отпуска ще си пътувам сама, много ми е скучно да вися в задръствания и да няма с кой да си говоря, ще си слушам "Тройка на разсъмване" и сама ще си коментирам Crossing Arms

Аз май ще ви изоставям, чакам пералня, ама поне да се пренеса в спалнята, може по-рано да зася, макар че май няма да го бъде. Лека и сладки сънища!
Виж целия пост
# 314
Сладки, сладки, ама добре, че жена ми ги сменя по три пъти на ден, че са ми усмърдели душичката. Ама детето като каза бебета, т smile3511а бебета. Че ме и уговаря да оставим едно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия