Детето много им се радва. Товари ги в детската количка за кукли и ги разхожда с гордост
Колко време след раждането мога да кастрирам любимката си. Не мога да гледам как я доят, зобат, ръфат и изтезават. Лиляна, прочетох те и ще ти пратя едно, ако остане, само не се отхвърляй.
Каквото и да си приказвам, бебетата са уникални. Да не решат да запазят кучето при изхвърлянето
Шегувам се. И аз така реагирах преди да я вземем нашата.
А кръстихте ли го вече?
).Сестра ми има доста,и по лицето няколко,уж все се уговаряме да ходим,ама сме шубелийки и двете 
.
.
. Боооожке,как пък баш на тоя "спорт" ще съумее да се подреди така. Утре ще го водя на зъболекар да видим ще предприемаме ли нещо.
Сега мрънка и се обвинява 
.
. Боооожке,как пък баш на тоя "спорт" ще съумее да се подреди така. Утре ще го водя на зъболекар да видим ще предприемаме ли нещо.
Сега мрънка и се обвинява

Препоръчани теми