Искам да кажа ... (45)_13.07-19.07

  • 75 450
  • 1 381
# 345
охооооо имаме си ново попълнение  wavey
Виж целия пост
# 346
охооооо имаме си ново попълнение  wavey
Не е съвсем ново, защото поне от месец ви чета  Hug Просто едва днес се престраших, скуката си каза думата!   bouquet
Виж целия пост
# 347
Изтръпнал е още и настръхва като отхапва храна с него.Та,тъй...
Най-добронамерено - да не отхапва с него поне десетина дни, да го щади. И да не яде горещо и много студено.

Като нищо  Hug.Ще топнем Тото в някой басейн...Ходихме в една кръчма -Мегдана, танци имаше,ама храната -ужасна.Инак обикновено се настаняваме или в Санкт Петербург, или в Новотел-а  Hug
Да препоръчаме нещо друго, ако искаш, да поразчупиш модела.
Виж целия пост
# 348
Изтръпнал е още и настръхва като отхапва храна с него.Та,тъй...
Най-добронамерено - да не отхапва с него поне десетина дни, да го щади. И да не яде горещо и много студено.
Peace Старае се, предлагам му мекички манджички,амаааааа опитва да скатава миенето на зъбите  Thinking. Абе,гадно е много. На мен скоро ми се беше отчупило малко парченце и чак нощем се събуждах,изтръпнала  Tired.Пломбираха ми го и сега е лъскав и нов  Blush
Виж целия пост
# 349
охооооо имаме си ново попълнение  wavey
Не е съвсем ново, защото поне от месец ви чета  Hug Просто едва днес се престраших, скуката си каза думата!   bouquet
Добре дошла  Hug Пиши,не се притеснявай,не сме толкова страшни  Wink
Виж целия пост
# 350
Рилон център на "Христо Ботев" и "Найчо Цанов" ли се намира?
Като влизам от София по бул. България и после завивам покрай хотел "Марица" по Цар Борис 3 и би трябвало да стигна право пред въпросния център. Нали правилно се ориентирам по картата?
Виж целия пост
# 351
Рилон център на "Христо Ботев" и "Найчо Цанов" ли се намира?
Като влизам от София по бул. България и после завивам покрай хотел "Марица" по Цар Борис 3 и би трябвало да стигна право пред въпросния център. Нали правилно се ориентирам по картата?

Точно! Ще видиш "Неделята" срещу теб. Това е Рилона.
Виж целия пост
# 352
 Добре дошла  Hug Пиши,не се притеснявай,не сме толкова страшни  Wink
[/quote]

Абеее, страшнички сте , ей ме на - още не мога да се престраша, инак си протърках място на балкона от висене Wink
Виж целия пост
# 353
Много сладки кучовци!

Щерката омрънка морето, че искала малко кученце, да си го водим с нас навсякъде. Каракачанеца няма как да го помъкнем на море, а и не е лесен за разходка. Кой кого разхожда винаги е под въпрос  Wink.
Ей, наш'те котарани много нахални са станали. Имаме един офицален сив рошльо, който отглеждаме от бебе и единствен има право да влиза в къщата. Миналата година, обаче, се заселиха две мадами. Кастрирахме ги и си останаха на отглеждане,  уж само на двора. Сега като спим с отворен прозорец, всяка сутрин ги намирам  в един кашон с играчки. Първия път гледам - я, някакви нови плюшковци са се появили  Simple Smile.

В неделя изстрелвам девойката на лагер в Родопите.  Сега разглеждах снимки от предишни лагери. Прииска ми се да съм на нейно място. Ех, защо не съм си майка  Wink.

Виж целия пост
# 354
Добре дошла  Hug Пиши,не се притеснявай,не сме толкова страшни  Wink

Абеее, страшнички сте , ей ме на - още не мога да се престраша, инак си протърках място на балкона от висене Wink
[/quote]

Само в определени дни на месеца сме такива  Laughing
Виж целия пост
# 355
Мерси, Жади! А какво е "Неделята"?

Добре дошли на новичките  Hug
Виж целия пост
# 356
Страшни сте ми 😁 Ей ме на от два месеца само чета, изплашихте ме  Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Искам да ви кажа, че като цяло сте ми много симпатични. Много хубава тема, въпреки някои от дрязгите тук. Някои дами са ми по- симпатични.

Божанке, Жади, Бела.... Бела ли си, Дона ли си, не знам. С тоз потник не го докарваш на Бела, а с тези юмруци и отрови, дето ги размахваш и Дона не си!

Естел, душичке, ако бях мъж, щях да те поканя на почивка извън София. За мое пълно щастие не съм мъж.  Mr. Green. Понякога се чудя това твое състояние на липсата на работа и мъж ли се дължи, или на бирата? Ако е на липсата на работа и мъж, да знаеш, че тази липса най- вероятно се дължи на количеството изпита бира. И последно, не разбрах топлото време жизнена ли те държи, или те изморява?

Мила Жермен, става ми умилително като чета дълбокомислените ти заключения по всеки изложен плоблем. Толкова интелигентност струи от постовете ти, че понякога се чудя къде съм бляла в училище и защо има и по- умни от мен. И аз като теб обичам да работя с хора, но за съжаление няма кой да работи вместо мен и съм принудена да приемам всяка предложена работа, иначе няма да имам средства, за да пазарувам в любимия Лидл.

Мър, моля те, толкова много разказваш за твоята работа, обясни ми как успяваш всеки път да излезеш по- рано и толкова отпуска да си вземеш? Когато ти видя ника, в главата ми зазвучава звукът на латерна, виждам латернаджия в далечината и се чувствам като на площад "Сан Марко". Знам че за пореден, но не последен път ще прочета за тренировките ти, поредната почивка, режимът или пътуванията...

Сесил, много си ми симпатична, прекрасни деца, между другото имаш..., но много мрънкаш, душа, много! То за времето, за дрехите, за храната, за колата, за сестрата, за детските площадки. Питам се, мъжът ти дали ти козирува по устав?

Лилянке, учителко моя любима, любима на всички деца. Идва ми твърде висока честта да преподаваш на децата ми, не бих посмяла да помисля дори... А ти се оплаквай как този и онзи те преследвали и гледай в чуждите панички, удава ти се!

Акаше, звездице моя, лепа си, много си лепа, ама и хитра! Такива ги въртиш из форума, по- завъртяни и от масурите на косата ти. Нека ти вярват! Да ти се кланят. В главите на единици, обаче, не крушки, а цели електроцентрали светят!
 За финал да добавя, че нито съм недоклатена лелка, нито Борил...
Виж целия пост
# 358
Онна, сладкарници "Неделя" Wink
Виж целия пост
# 359
 Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия