
Изобщо не бях забелязала. Миналото лято му слагах мляко от смокиново листо няколко пъти и много намаля. А сега го няма изобщо.
.Един от твоите юнаци
. Щом баба му е стоматолог,ще мине леко,предполагам.
...та в петък ще го водя на преглед да видим.Според мен едно леко запилване е достатъчно.Изтръпнал е още и настръхва като отхапва храна с него.Та,тъй...
Моля, ви как така ще режете кожата сами
(Катя, Алечка)
.Виновата
Снощи надиплих пак една поръчка,ама чудни маратонки си избрах,дано и да ми лепнат
.Аз ги мерих в магазина,де,така че нямам търпение да си ги получа и нахлузя
.
.Имам именици днес
.Да са ми честити и ви черпя
(княз Владимир днес се чества).


.Ще топнем Тото в някой басейн...Ходихме в една кръчма -Мегдана, танци имаше,ама храната -ужасна.Инак обикновено се настаняваме или в Санкт Петербург, или в Новотел-а
Препоръчани теми