Новите ви книги - 18

  • 105 096
  • 736
# 120
Спаркс, ако не си чела "Римлянката" и "Чочарка" от Моравия, препоръчвам ти ги.  Peace По едно време ми вярваше, ако искаш, пак ме послушай.  Hug
Ще те послушам, Нели Simple Smile
Виж целия пост
# 121
Виж целия пост
# 122
Виж целия пост
# 123
От преди малко! На зор бяхме /за запознатите с драматичните ми дилеми относно тази книга  Joy/

Виж целия пост
# 124
О, честито! Чакам отзив в стил "става" или "не става"  Grinning.
Виж целия пост
# 125
О, честито! Чакам отзив в стил "става" или "не става"  Grinning.
Докладвам - прочетена и харесана - "не е лоша"  Joy
Чакаме третата вече  Peace
Виж целия пост
# 126
Хах, страхотно! Благодаря за светкавичния отзив Shocked  Grinning!
Виж целия пост
# 127
Паяче, "Септемврийски светлини" електронна ли ти е? Ако да, ще кажеш ли от къде? Само нея на Сафон все още нямам и не съм чела.

Моите от вчера, прекръстих се на Мария за един ден и си ги самоподарих:  Mr. Green

Виж целия пост
# 128
Ели, ако не я намериш, мога да ти я пратя  Peace
Виж целия пост
# 129
Ели, ако не я намериш, мога да ти я пратя  Peace

Лу, ще съм ти благодарна, ще ми спестиш търсене и 14 лв.  Mr. Green Пиша ти ЛС.   bouquet
Виж целия пост
# 130
И аз може ли да изпрося Сафон Grinning  Ели, ще чакам отзив за Дивото Simple Smile
Виж целия пост
# 131
В хартиен вид ми е Ели, подаръци са ми двете книжки.
Виж целия пост
# 132
Подарък от днес Flutter Петяя, благодаря ти!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 133
Паяче, аз мислех, че ти е електронна, затова така нахално я поисках.  Embarassed  Да ти е честита. Hug

Мери, ще пиша задължително за "Моето приключение в дивото". Много обичам такива книги за екстремни пътешествия. Последно ми хареса "Прекосяване на Хималаите", ако проявяваш интерес, пращам веднага.  Hug
Виж целия пост
# 134
Елинка, моля те дай отзив после за Фрида, че ми е в списъка Чакаща покупка   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия