Новите ви книги - 18

  • 105 096
  • 736
# 135
Моите са Пазителките на гълъбиците на Алис Хофман и Щастливите хора четат и пият кафе на Анес Мартен-Люган Simple Smile
Виж целия пост
# 136
   Елинка, и аз чакам отзива ти за Фрида.
Виж целия пост
# 137
Ще дам отзив за Фрида, ама кога ли ще е? Много ми се ще да я започна веднага, ама то така е с поне десетина книги. Трудна работа.

Деси, не я купувай, давам я за прочит веднага, когато пожелаеш.  Hug

Днес ми дадоха назаем "Никой не се спасява сам" на Мацантини, та тя ще се чете най-скоро.  Mr. Green
Виж целия пост
# 138
В черно като полунощ- Пратчет
Хищникът- Крис Картър
Мистър Мерцедес- Кинг
Виж целия пост
# 139
Ели,аз чакам отзив за книгата на Мацантини.  Wink
Моята нова книга от днес е " Пътят на коприната"  на Колин Фалконър- от размяна.
Виж целия пост
# 140
 Ето ги и моите нови книжни витамини:

 

 И от антиквар в Поморие:

 
Виж целия пост
# 141
Елинка   bouquet Hug ще се възползвам по нататък от предложението ти.
Виж целия пост
# 142
                 
Виж целия пост
# 143
     
Виж целия пост
# 144
Пълно щастие!

  Heart Eyes
Виж целия пост
# 145

Точно тази книга от поредицата ми оставаше и влязох случайно в една от книжарниците на Хермес, за да я потърся и купя. Бях приятно изненадана, че е в раздела с намалените и струваше само 5 лв.
Виж целия пост
# 146
И мойта, и мойта  Crazy Party Grinning
Виж целия пост
# 147
Виж целия пост
# 148
Оу, tdaneva, и ти си взела "Нещо чака.."  Crazy

Сподели после в другата тема как ти се стори на теб. Ще ми е интересно мнението ти ѝ за "Идеалната жена"  Laughing
Виж целия пост
# 149


Вчера търсих "Нещо те чака" на английски в едно магазинче за ползвани книги, което обожавам да посещавам. Какви съкровища се намират там.... НО уви, явно ще я търся в ел. формат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия