Новите ви книги - 18

  • 105 095
  • 736
# 225
Ами аз  нещо Марк Леви  не съм чуввала... Embarassed
Виж целия пост
# 226
Моите последни три попълнения.






Виж целия пост
# 227
Ами аз  нещо Марк Леви  не съм чуввала... Embarassed

Купила си нещо на Марк Леви или..?  Laughing
Виж целия пост
# 228
Ами аз  нещо Марк Леви  не съм чуввала... Embarassed

Купила си нещо на Марк Леви или..?  Laughing

Сигурно не са се чували по телефона скоро hahaha smile3534  Hug

Извинете за отклонението, ама аз чета Laughing...
Продължавам с Павилион за жени, засега ми харесва, нищо че някои неща ме дразнят, ама то и няма как-друга култура Rolling Eyes
Виж целия пост
# 229
Уникално издание и страхотен дизайн. Човек с удоволствие да си я купи - интересна, с твърди корици, бяла хартия и на добра цена.

Виж целия пост
# 230
Ох, бе  Joy Joy Joy

Чакай да звънна на Дончето Тарт, че се затъжих за нея  Crazy
Виж целия пост
# 231
Прати много поздрави на Дончето, Лу! Grinning
Виж целия пост
# 232

Непременно сподели като добиеш впечатления.

От вчета
Виж целия пост
# 233

Това е новата  ми  книга.
Скрит текст:
Видях и , обаче не съм чула нинакви  отзиви
Виж целия пост
# 234
Скрит текст:
Видях и , обаче не съм чула нинакви  отзиви
Прекрасна книга!
Намира се и в ел. вариант.
Виж целия пост
# 235
Скрит текст:
Видях и , обаче не съм чула нинакви  отзиви
Прекрасна книга!
Намира се и в ел. вариант.
А коя е книжката, че не ми се отваря снимката?
Виж целия пост
# 236
 Книгата е "Балканска сага", Гани, на Кармен Мишу. Прекрасна книга е, прекрасна! Heart Eyes
Виж целия пост
# 237
Започнах Първи сблъсък с автора. Много ми харесва.

"Вечерята" на Кох не ме впечатли изобщо.
Виж целия пост
# 238
Новите ми книжки:


Виж целия пост
# 239
Книгата е "Балканска сага", Гани, на Кармен Мишу. Прекрасна книга е, прекрасна! Heart Eyes
Благодаря,  Нели! Свалих я от МБ и ще я прочета скоро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия