Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява бащинският отпуск в България?
Кои са някои от популярните онлайн магазини в България, където майките могат да пазаруват бебешки артикули?
Какви са някои от темите, обсъждани в новата тема на форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява бащинският отпуск в България?
-
Кои са някои от популярните онлайн магазини в България, където майките могат да пазаруват бебешки артикули?
Някои популярни онлайн магазини в България, където майките могат да пазаруват бебешки артикули, включват Direct.asda.com, Mothercare.com, Bg.nextdirect.com, BebeLandia.bg и Zeazoo.com/shop (за обувки). Тези магазини предлагат разнообразие от бебешки стоки и аксесоари за удобно пазаруване от дома на майките в България .
-
Какви са някои от темите, обсъждани в новата тема на форума?
-
Какви са препоръките за изписване след раждане в болница "Торакс" в Пловдив?
-
Какви упражнения могат да помогнат за обръщане на бебето в корема?
, че докато се наглася да пиша, вие нова тема сте направили и сте я развили даже.
... Казала съм на бебка да чака докато баба и дойде(не че ще ме слуша де).
Най-хубавото е , че я записах на уроци по плувани и 3-4 пъти в седмицата ще си има занимание, дори и след като родя майка ми ще я води.
Случва се да ни избият нервите, но рядко. Аз за Габи основно на нея разчитах, че с моето и на ММ работно време нямаше как да се справим. Изключително всеотдайни баби са и двете майки, и то не са от типа дето се бъркат или дават акъл...голям късмет имаме в това отношение и не мога да се оплача.

Нещо тези дни и аз съм малко раздразнена и нервна, че от всякакви институции не си вършат работата като хората
Намрънках се, извинявам се и спирам...
Тоест, от гледната точка на съдов хирург имам хубави крака, а не от чисто мъжка гледна точка. Умрях от срам, че си помислих друго, а още повече, че го направих достояние на човека.
и затова се ядосвам, че нямам категорично предписание как ще е най-подходящо. Благодаря на всички,че ме изтърпяхте днес.