Последната третина се задава, ОКТОМВРИйската мама на подготовка се отдава (11)

  • 25 322
  • 691
# 150
И аз различно усещам бебето. Забелязала съм, че когато съм в движение или шетам напред-назад не я усещам и като се изморя, после като легна по гръб се започват едни движения, едно чудо.

На вас изкочиха ли ви пъпчетата? Моето скоро започна да изпъква, но не е нацяло.
Имам пиърсинг и го смених с един силиконов, но ми е още по-неудобен и от стария...тази вечер го махнах вече, че ме е страх да не го закача някъде и да не се скъса пъпа...Иначе като си пипна кожата на сантиметър от пъпа, само от едната страна ме боли леко, като прожулено...Дали е по-чувствителна кожата около пъпа заради изкачането  newsm78 Вие изпитвате ли някакъв дискомфорт?

Утре по обяд съм на консултация, ще помоля за едни палчета  Hug Ще ме разкарват пак от едната болница до другата за болничния, но няма начин  ooooh!
Виж целия пост
# 151
Шикерче, моя пъп се обърна много рано, още през април. Тогава си купих обеца за бременни, но не ми беше удобна и я свалих. Сега не нося нищо, почиствам всяка седмица със спирт и това е.
И моя бебо се усеща различно, един ден не се спира, друг само като легна.
И ние ще пътуваме за два дни до минерални басейни и май само ще ги гледам. Не знам как ще се оправя с дъщеря ми, която е свикнала да си плуваме заедно ама ще се наложи да ме разбере. Не ми се рискува.
Виж целия пост
# 152
Пу и аз в кръга на кукувиците, станала съм от 4 часа (при положение, че си лягам след 12 часа), напоследък ми се случва почти през вечер да се събуждам по никое време, но някакси изтрайвах в леглото, а днес направо скокнах, бебока рита ли рита, не знам той ли ме събуждат или съм изтрещяла вече newsm78
Добро утро и прекрасен ден на всички!
Отивам да сложа по едно кафенце, почерпете се morning
Виж целия пост
# 153
elba,  мерси за кафенцето  Wink

И моят пъп изскочи, миналата седмица окончателно, но аз нямам пиърсинг, така че не полагам некякви грижи. Вече кожата на коремчето ми е толкова изпъната, имам чувството, че ще се скъса  #Crazy Засега удържам положението със стриите, дано така остане до края  Peace

Хубав ден и стиснати палчета на всички на преглед  Hug
Виж целия пост
# 154
Хелоууууу лейдисссс  Hug
Ние се прибрахме от почивка Simple Smile Пътувахме до Трявна ( там участвах в едно състезание на 11 км.  Embarassed пробягах си ги разбира се, 16-та съм от 23 участнички, все пак съм бременна ) после от Трявна тръгнахме към Белоградчик и така. Чудесно си изкарахме Simple Smile Пътуването ми се отрази много добре, нямах проблеми. Наваксвам сега и Ви чета Simple Smile
Корито имам със стойка, анатомично, удобно ми беше, сега пак него ще ползвам. То така или иначе бебето се придържа докато започне да стои само седнало без значение дали е в анатомично или обикновено корито  Peace

Бебка я усещам всеки ден, по някога по-често, по някога по рядко. Докато бяхме на почивката по рядко, че то ние не се спирахме от сутрин до късен следобед, как да я усетя като аз постоянно бях по стълби, пещери и т.н.  Laughing Сега като се кротнах у дома от вчера насам се е побъркала, явно усеща и тя, че сме си у дома  Heart Eyes
Ради и на мен Цонев не ми е пускал 4Д, но аз не държа. Имам час за 3-та ФМ за 21-ви  Peace

Пиарсинга го махнах моя най-накрая, че все ми мърмореха на ЖК. Пречи им като ме гледат и все го закачаха и аз го махнах.
За име на бебка сме се спряли на 2 имена, но и двете ми харесват еднакво и не мога да реша  Blush Моята сестра ми казва, че като си я родиш и я видиш ще реша какво да е името Simple Smile
Виж целия пост
# 155
11 km?????????? ама как го правиш това?? аз докато изкача стълбите до терасата и съм мортос  hahaha
Виж целия пост
# 156
Здравейте. И аз да питам нещо - мисля да извикам фирма за пръскане срещу хлебарки. Вечерта сед пръскането със сигурност няма да спя в нас, но на другия ден ще трябва вече да се прибера. Дали е безопасно (ако питам фирмата със сигурност ще кажат че е )? Някой има ли опит или да се чували нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 157
Кали абсолютно 100% е опасно да се влиза преди да изтекат 24 часа от третирането срещу паразити .. не си прави експерименти Peace
Виж целия пост
# 158
mecani, аз 24 часа мога да изчакам, ама после вече дали е  безопасно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 159
ами то зависи с какъв препарат ще пръскат .. според мен си питай фирмата, те най-добре могат да те информират ..
Виж целия пост
# 160
мерси, mecani. Аз ще ги питам, но съм почти 100 % сигурна, че ще ми кажат, че е безопасно, ама мога ли да им вярвам. В краен случай мога да си уредя и 2 - 3 дни да ме няма, ама не знам дали е необходимо, те по принцип казват, че няколко часа са достатъчни, ама...
щото после с бебето пък съвсем няма да стане този номер, затова ми се иска да го направим сега.
Виж целия пост
# 161
както казах зависи какви препарати ползват .. можеш да ги питаш за името на препарата и да провериш из интернет или на сайта на производителя .. а другия вариант е да си осигуриш повече време извън апартамента - вместо 24 часа, примерно 48, за да си спокойна, че всичко ще е наред ..
Виж целия пост
# 162
Веси, ти си нашата шампионка  running Браво!  smile3501
Виж целия пост
# 163
при нас идваха май месец, че имаше съседи, които ги бяха нападнали, и решиха да пръскат целия блок (така трябва де) Прочетох доста в нета, понеже само аз бях на разположение, нямаше кой друг да остане. Бях разтворила целия апартамент и си мислех като напръскат да изляза на разходка за 2-3 часа, ама не съм излизала. Вероятно наистина зависи от препарата, нищо не миришеше. И мен ме беше страх, ама видях, че момчето напълни вода от чешмата и сложи много малко капки нещо си. Работя в училище и редовно пръскат, когато сме с децата по стаите. Не вярвам да са толкова безотговорни фирмите...
Виж целия пост
# 164
както казах зависи какви препарати ползват .. можеш да ги питаш за името на препарата и да провериш из интернет или на сайта на производителя .. а другия вариант е да си осигуриш повече време извън апартамента - вместо 24 часа, примерно 48, за да си спокойна, че всичко ще е наред ..

Така ще направя. Че не се трае с тия гадини  #Cussing out, то не че като не се напръска целия блок ще има голям ефект, ама и временен да е все е нещо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия